Wspieraj swoje Rewiry

23.04.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Rewiry to ciekawy projekt odzieżowy, zachęcający do wspierania lokalnego patriotyzmu. Oferuje bluzy z wyhaftowaną nazwą Twojego ulubionego miasta lub dzielnicy. Poznajcie ich w naszym nowym artykule!

 

 

 

Witamy serdecznie w Hot Magazine! Dowiedzmy się więcej na temat projektu Rewiry. Czym jest Wasz projekt i kiedy właściwie zaczęliście?

 

Projekt rewiry.com pokazuje ludzi dumnych ze swoich rewirów - miast czy dzielnic. Każdy z nas ma swoje ulubione, unikatowe miejsce, w którym dobrze się czuję. Z którego jest dumny, o które chce dbać. Zamawiając ubrania na rewiry.com możesz zamówić personalizowany, haftowany napis z Twoim rewirem. Czy to ‘SZCZECIN’, ‘WARSZAWA’ czy ‘PODJUCHY’. Ty decydujesz.

 

Z jednej strony, patrząc na siebie i na zachowania wielu moich znajomych, to przywiązanie do konkretnego rewiru nasiliło się podczas pandemii. Czy tego chcieliśmy czy nie, ograniczenie w poruszaniu się, podróżowaniu wymusiło na wielu osobach nowe spojrzenie na najbliższe otoczenie. Ja na przykład na nowo pokochałem Pomorzany. Oczywiście chętnie na wakacje wyrwę się z miasta. Jednak tutaj, na Pomorzanach znajdę prawie wszystko czego mi trzeba. A poczekajmy tylko aż wszystko zakwitnie na wiosnę! 


Z drugiej strony, na Instagramie rewiry.com mocno wspieramy lokalne inicjatywy. Od lokalnej kawiarni „Bistro Na Rogu”, przez restauracje, czy graficiarzy (Kreda) czy Akademię Deskorolki. Te lokalne oddolne inicjatywy właśnie teraz potrzebują wsparcia. Bez lokalnych biznesów, nasze rewiry stracą. Tym wsparciem mogą być po prostu nowi klienci czy nowe zamówienia.


Ta idea z kolei jest mocno powiązana z genialnym programem radiowym przy którym miałem zaszczyt pracować - czyli ze Środkiem Miasta. Dzięki Rewiry.com możesz pokazać swój rewir, bez powiązań z jakąkolwiek drużyną sportową… To też dla mnie ważne. Pierwszą bluzę Rewiry.com otrzymała Gosia SUPerka z Lubczyny. Jej bluza ma oczywiście napis… „LUBCZYNA”. Chwilę później swoją bluzę założyła Jagna Niedzielska z Kuchni+, z napisem „PODKARPACKIE”.


Z „POMORZAN” jest też dumna dziennikarka Aneta Dolega. W tą dzielnicę też wierzy Magdalena Czarnecka, która tworzy piękną biżuterię pod marką „czar_nec_ka”. To niesamowite… ale na przykład dumny z POMORZAN jest też stand-uper Grzegorz Dolniak. Na deskorolce zobaczysz tez Adama Ulmana, w bluzie ‘POMORZANY’. Są też ludzie, którzy nawet po wyjeździe ze Szczecina do… Poznania, chcą pokazywać, że korzenie mają nadal w „Niebuszewie”. Tak też zrobiła Monika Petryczko – dziennikarka, DJka i organizatorka wydarzeń kulturalnych.

 

 

 

Z jakiego materiału są wykonane Wasze bluzy?

 

Tutaj przebyłem długą drogę. Najpierw chciałem zlecać szycie bluz w Szczecinie. Aby jednak utrzymać powtarzalną, wysoką jakość i żeby wszystko się spinało biznesowo, zdecydowałem wykorzystać swoje doświadczenie z produkcji gadżetów reklamowych. Gotowe ciuchy bez napisów zamawiam od sprawdzonych dostawców. Z tych samych źródeł korzystają duże firmy zamawiające hurtowo ubrania dla swoich pracowników w ramach prezentów czy gadżetów reklamowych.


Zawsze najpierw testuje nowy model na sobie. Biegam w bluzach. Piorę je w pralce. Wygłupiam się w nich z dzieckiem. Już parę modeli odpadło. Więc staram się stale, aby jakość była jak najlepsza. Obecnie bluzy są w 50% z bawełny, w 50% z poliestru. Gramatura to 265 g/m2. Bluzy są miękkie w dotyku. Mają podwójne szwy. Bluzy są specjalnie skrojone w celu uniknięcia marszczenia na przodzie bluzy. To co jest genialne w tym projekcie to fakt, że jestem w ciągłym kontakcie z klientami np. przez Instagram. Pytam ich o ich odczucia w trakcie noszenia bluzy, o uwagi.

 

Czy dostępny nadruk obejmuje tylko nazwy miast?

 

To nie nadruk, tylko haft. Stawiam w tej linii na haft, bo jest… bardziej trwały i prestiżowy. A naszym rewirom należy się przecież szacunek. To haft personalizowany. Więc teoretycznie możesz przy zamówieniu wpisać dowolne słowo. Jednak aby wszystkie bluzy rewiry.com faktycznie miały wspólny mianownik… musi to być jakiś rewir. Już były przypadki, w których musiałem odmówić realizacji zlecenia, bo klienci wpisywali hasła niespójne z marką. Oczywiście otrzymali zwrot pieniędzy.

 

Jakie "Rewiry" sprzedają się najlepiej?

 

Chwilowo dominują „POMORZANY” i „SZCZECIN” oraz co ciekawe „SOPOT” i „ŚWINOUJŚCIE”. Ale jestem pewien, że to jest powiązane z dominacją POMORZAN na instagram.com/rewiry_com/.

 

Jakie są ceny bluz?

 

Standardowa cena bluzy typu crewneck (bez kaptura) w standardowej cenie kosztuje 290 zł.

 

Czy będziecie jeszcze jakoś poszerzali swoją działalność?

 

Oczywiście! Mam już w planach genialny znak graficzny dla dumnych, nowoczesnych Szczecinian. Właśnie dodaję do sklepu bluzy z kapturem. Za chwilę pojawią się też tshirty. Nie przejdę tez obojętnie obok czapek z daszkiem. Przecież na plaży w Dziwnowie czy Teneryfie wszyscy dookoła muszą wiedzieć, że jesteś dumnym Szczecinianinem. Pod koniec lata będą też bomberki. To dla tych lokalnych patriotów którzy chcieliby być stylowi… np. na Bulwarach.

 

Czas na przedstawienie naszego konkursu!

 

Specjalnie dla czytelników hotmagazine mamy konkurs. Do wygrania… bluza rewiry.com w prezencie, warta 290 zł. Oczywiście z dowolnym rewirem. Wszystkie szczegóły są dostępne pod adresem rewiry.com/hotmag.

 

Kilka słów dla naszych czytelników?

 

Dbajcie o swoje rewiry. Jest w nich jeszcze dużo do odkrycia. Nawet jeżeli już za chwilę będziemy mogli podróżować.

 

 

 

Dane do kontaktu:
Milczańska 4/1 70-117 Szczecin
[email protected]


Tel. 604 062 424

Instagram: instagram.com/rewiry_com/
www.rewiry.com

 

 

Rewiry

Rewiry

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.