Zabieg z użyciem toksyny botulinowej!

10.02.2020
Autor: Ewelina Dymkowska, Zdjęcia: Archiwum

Zapraszamy Was na kolejną wizytę w gabinecie Dr Eweliny Dymkowskiej. W grudniu na naszym facebooku opublikowaliśmy konkurs, w której nagrodą było zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Zgłosiło się kilkanaście kandydatek (dziękujemy!). Losowo wybraliśmy Panią Katarzynę Blumensztajn, i tak oto w styczniu przeszliśmy do realizacji naszej nagrody!

 

Oczywiście Pani Katarzyna jest świadoma efektów i celu zabiegu. W medycynie estetycznej najważniejsza jest równowaga a także zadowolenie z efektów. Nie przedłużając wstępu, zapraszamy do przeczytania naszego lutowego artykułu i od razu na kolejny: marcowy w którym pokażemy finalne efekty naszych działań.

 

--------------------------------------------------------------

 

Doktor Ewelina Dymkowska o zabiegu

 

Doktor Ewelina Dymkowska o zabiegu


U mojej pacjentki, Pani Kasi, wykonałam zabieg z użyciem toksyny botulinowej. Polega on na podaniu niewielkich ilości preparatu w odpowiednie mięśnie, tak aby zablokować ich skurcz i dzięki temu pozbyć się zmarszczek mimicznych na naszej twarzy.

 

Stale kurczące się mięśnie utrwalają na naszej skórze swoją pracę w postaci zmarszczek potocznie nazywanych ,,lwią zmarszczką” czy ,,kurzymi łapkami”. Żadnej z nich nie chcemy na naszej twarzy i w bardzo łatwy sposób możemy się ich pozbyć.

 

 

Efekty działania toksyny botulinowej możemy zobaczyć po około 7 dniach ,a utrzymywać się będą przez około 4-6 miesięcy.

 

Zabieg jest bardzo krótki, trwa dosłownie kilka minut, dlatego bywa nazywany ,,lunchowym”. Nie musimy się do niego specjalnie przygotowywać i co najważniejsze zaraz po zabiegu możemy wrócić do naszej aktywności zawodowej.


--------------------------------------------------------------

 

Katarzyna Blumensztajn o sobie:

 

Katarzyna Blumensztajn o sobie:


Zawsze jestem sobą. Kieruję się intuicją i rozsądkiem jednocześnie. Moja dojrzałość, radość i odrobina szaleństwa pozwalają mi się cieszyć życiem. Zgłosiłam się do konkursu w Hot Magazine, ponieważ postanowiłam, że czas w końcu zrobić coś dla siebie. Zbliżały się moje urodziny a wraz z nimi nadszedł czas na zmiany. Botox był dla mnie zagadką, ciekawostką i szansą na gładszą i bardziej rozświetloną cerę. Pragnęłam dodać sobie bardziej radosnego i przyjaznego wyglądu.


Jestem mamą trójki dzieci. Jestem małżonką. Z niczego wyczaruję pyszny obiad. No i awanturę. Kocham zapiekanki mojego męża. Kocham rączki wtulające się w moje włosy. Kocham zapach wanilii i pachnącego ciasta. Przyjaciółką jestem każdego. A nie bywam tylko czasami. Jestem wulkanem energii i pozytywnego myślenia.

 

Kocham białe wino w blasku świec. I koniecznie deska serów. Kocham spędzać czas z najbliższymi i pić herbatkę z plastikowych filiżanek w towarzystwie lalek i misiów. Kocham wyścigi F1.


Jestem nauczycielem języka angielskiego. Kocham swoją pracę i w niej daję z siebie wszystko. Bo od tego zależy los i przyszłość młodych ludzi.


Nigdy nie zapominam o sobie, choć stawiam siebie na ostatnim miejscu. Codziennie staram się znaleźć chwilę, aby odpocząć w wannie z rozkosznie ciepłą wodą i zmyć z siebie przygody codziennego dnia. A to tylko po to, by rano wstać pełną energii i radości.

 

Chwilę przed zabiegiem ...

 

Piłeczki do rozładowania napięcia ...

 

Kilka nakłuć i już jesteśmy po ...


--------------------------------------------------------------

 


al. Powstańców Wielkopolskich 79
tel. 507 074 805
mail: ewegrzyn7@wp.pl
www.dymkowskaclinic.pl
www.facebook.com/dymkowskaclinic
www.instagram.com/dymkowska_clinic