Zabiegi modelowania twarzy 8 najpopularniejszych miejsc wg. czytelniczek Hota

08.11.2019 0 komentarzy
Autor: Magda Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum Miejsc

Medycyna Estetyczna w ostatnich latach przeżywa swój prawdziwy rozkwit. Zabiegi stały się mniej inwazyjne, a ich efekty są znacznie bardziej widoczne. O kwasie hialuronowym, botoksie słyszał prawie każdy, jest to jeden z pierwszych zabiegów jakie były wykonywane w salonach kosmetycznych. Za pomocą wypełniaczy możemy pozbyć się zmarszczek, ale również powiększyć usta czy skorygować nos. Istnieje wiele możliwości użycia wypełniaczy. Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny i daje natychmiastowe efekty. Poniżej znajdziecie Gabinety w których możecie skorzystać z zabiegów z użyciem wypełniaczy. Nasz ranking został przygotowany w kolejności alfabetycznej.

 

Przeczytaj także >MIKRODERMABRAZJA - 8 NAJPOPULARNIEJSZYCH MIEJSC WG. CZYTELNICZEK HOTA<

 

Aesthetic Ideale

 

  

 

Aesthetic Ideale prowadzone przez Izabelę Nerć mieści się w Centrum Szczecina. Jest to salon medycyny i kosmetologii estetycznej, posiadający najnowszą technologię w zabiegach anty-aging oraz wykwalifikowaną kadrę kosmetologów. W celu zapewnienia komfortu i skuteczności zabiegów pracują w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek. Aesthetic Ideale dba o dobre samopoczucie i satysfakcję z zabiegów, które są nieoperacyjne i w całości odwracalne. Jednym z nich jest wyplenianie zmarszczek oraz modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, mikroigłowa, zabiegi biostymulujące. Pracują na sprawdzonych produktach i znanych markach tj. Nouvia, Stylage M, Juvederm, Toscania, Princess. Ich misją są perfekcyjnie wykonywane zabiegi i indywidualne podejście do każdego pacjenta. ,,Każda z Nas jest inna ale wszystkie jesteśmy piękne”.


al. Wyzwolenia 119 lok.2 | tel. 884 666 438 | www.aestheticideale.com

 

 

_________________________________________

 

 

Centrum Odnowy Biologicznej Alice

 

  


Wszystkie ich wysiłki zmierzały do tego by stworzyć miejsce gdzie każda osoba będzie czuła się bezpiecznie i wyjątkowo, z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki. W swoim gabinecie posiadają zweryfikowane pod kątem skuteczności urządzenia i substancje aktywne, które pomogą w wydobyciu poszukiwanego piękna. W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu możecie skorzystać z naukowo potwierdzonych zabiegów z zakresu odmładzania skóry, zaawansowanych technologicznie metod odchudzania i modelowania sylwetki, najnowszych osiągnięć laseroterapii. Znajdziecie tutaj chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Pragnąc zapewnić swoim klientom tylko to co najlepsze śledzą rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, by na bieżąco poszerzać ofertę tylko najlepszych zabiegów oraz ciągle podnosić swoje kwalifikacje.


ul. Królowej Jadwigi 46/1 | tel. 91 820 67 71 | www.alice.szczecin.pl | fb: Centrum Odnowy Biologicznej Alice

 

 

_________________________________________

  

 

Gabinet Medycyny Estetycznej lek. Anna Kępka

 

  


Od wielu lat medycyna estetyczna jest jej pasją, a obecnie całkowicie zdominowała jej życie zawodowe. Najważniejsze jest dla niej propagowanie działań prewencyjnych i wykonywanie profesjonalnych zabiegów, aby zniwelować defekty estetyczne i zapobiegać starzeniu się. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów są dla niej najważniejsze, dlatego pracuję na najwyższej jakości, certyfikowanych preparatach. Możecie skorzystać tutaj z zabiegów z użyciem wypełniaczy. Preparaty zawierające kwas hialuronowy są wstrzykiwane do skóry właściwej lub tkanki podskórnej. Mają działanie nawilżające, wypełniające zmarszczki i bruzdy , nadające objętości ( np. w przypadku modelowania policzków czy ust), poprawy owalu twarzy. Pobudzają również produkcję naszego własnego kolagenu, dlatego nawet po całkowitym wchłonięciu preparatu skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji niż przed zabiegiem.


ul. Rydla 71 | tel. 694 071 861 | www.annakepka.pl | www.fb.com/gabinet.anna.kepka

 

 

_________________________________________

 

 

 

Katarzyna Pietroń Kosmetolog

 

  


Gabinet kosmetologiczny prowadzony jest przez mgr. Katarzynę Pietroń. Jestem magistrem Kosmetologii, absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Kosmetologia była jej pasją od dziecka, los chciał, że z pasji uczyniła swoją pracę. W salonie można znaleźć pełną gamę zabiegów z zakresu kosmetologii profesjonalnej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z uwzględnieniem konkretnych potrzeb skóry. Od dłuższego czasu największym zainteresowaniem cieszą się wszelkie zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Na tą chwilę najczęściej Panie decydują się na modelowanie i powiększanie ust. Dużą popularnością cieszy się również wolumetria twarzy, która polega na korygowaniu kształtu twarzy i modelowaniu konturów. Skupiamy się na żuchwie, brodzie oraz policzkach. W gabinecie znajdą Panie również innowacyjną metodę bezoperacyjnego modelowania nosa.


ul. Panieńska 20/2 | tel. 796 377 784 | fb: Katarzyna Pietroń Kosmetolog

 

 

_________________________________________

 

 

Medycyna Estetyczna- M&R Kaczor

 

  


Gabinety Medycyny Estetycznej M&R Kaczor to miejsce, w którym znajdziecie nowoczesne zabiegi mające na celu wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna bez efektu przerysowania. Specjalizują się w efektywnych zabiegach, dających widoczne rezultaty estetyczne i przeciwstarzeniowe. Ich unikalność tkwi w połączeniu najbardziej efektywnych i bezpiecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, regeneracyjnej oraz przeciwstarzeniowej. Korekta, podkreślenie urody przy użyciu kwasu hialuronowego, jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów. Można nim podkreślić czerwień wargową, wyrównać asymetrię, podkreślić łuk kupidyna lub głęboko nawilżyć. Aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa do zabiegów stosują jedynie preparaty z certyfikatami. Efekty przedstawione na zdjęciach zostały wykonane przy użyciu kwasu hialuronowego Restylane Kysse.


ul. Kołątaja 19/2 | tel. 790 606 030 | www.drkaczor.pl | www.fb.com/drkaczorpl

 

 

_________________________________________

 

 

Miss Estetiq | Malowana Lala

 

  


Paulina Warzocha właścicielka Miss Estetiq/ Malowana Lala - z wykształcenia jest kosmetologiem, ukończyła licencjat na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Medycznym, a w 2018 roku obroniła tytuł magistra ze specjalizacją anty-aging na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Od 2016 roku po ukończeniu licznych szkoleń wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. modelowanie i powiększanie ust, wolumetria,wypełnianie kwasem hialuronowym zmarszczek oraz bruzd, lipoliza iniekcyjna oraz mezoterapia igłowa. Jej prawdziwą pasją jest zarówno kobiece piękno jak i dziedziny medyczne co w połączeniu pozwala realizować się w poprawianiu mankamentów urodowych. Jest zwolenniczką naturalnych, a przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań dlatego stara się, aby efekty jej pracy polepszały wygląd, samopoczucie oraz jakość skory klientek, w subtelny, ale widoczny sposób.


ul. Orawska 25/3 | tel. 607 919 095 | www.fb.com/missestetiqszczecin

 

 

_________________________________________

 

 

V&G Metamorfozy

 

  


V&G Metamorfozy jest jednym z nielicznych dystrybutorów włoskich kwasów „My Filler” i maści znieczulającej „EsteCream”. Posiadają produkty najlepszej jakości w przystępnych cenach, które przeznaczone są dla specjalistów Medycyny Estetycznej. V&G Metamorfozy dba o zadowolenie klientów i trwałość wykonywanych zabiegów - stąd produkty najlepszej jakości. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonują po konsultacji, podczas której ustalają czy wybrany zabieg jest konieczny oraz wykluczają wszelkie przeciwwskazania. Zabiegi wykonywane są tylko i wyłącznie z zachowaniem estetyki i umiaru. Współpracują z lekarzami z Polski i z zagranicy. Dla specjalistów prowadzą specjalnie przygotowane warsztaty doszkalające. V&G Metamorfozy to gwarancja profesjonalizmu i jakości. Z pewnością znajdziecie tutaj coś dla siebie, zachęcamy do skorzystania z oferowanych zabiegów


ul. Pocztowa 6 | tel. 575 495 146 | www.fb.com/goldclinicbyviolettagejza

 

 

_________________________________________

 

 

Dymkowska Clinic

 

  


Stopniowa utrata naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego rozpoczyna się po 25 roku życia. Skóra traci jędrność, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Z wiekiem możemy więc zaobserwować znaczne zwiotczenie i opadanie skóry. Kwas hialuronowy w zabiegach medycyny estetycznej pozwala na wypełnienie ubytków w tkankach. To doskonała substancja przywracająca objętość w miejscach, gdzie z przyczyn np. starzenia się skóry lub utraty wagi, tkanki straciły swoją objętość. W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt po zabiegu, lekarz dobiera odpowiedni rodzaj kwasu hialuronowego oraz jego gęstość. Inne rodzaje preparatów używane są do mezoterapii, powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Preparaty z kwasem hialuronowym różnią się między sobą gęstością, stopniem usieciowania i stężeniem kwasu hialuronowego w mililitrze preparatu.


al. Powstańców Wielkopolskich 79 | tel. 507 074 805 | www.dymkowskaclinic.pl | www.fb.com/dymkowskaclinic

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.