Flockati - wysokiej jakości sitodruk!

18.02.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Powstała w 1995 roku firma @Flockati zajmuje się wysokiej jakości sitodrukiem na tekstyliach i od około 10 lat dystrybuuje odzież przeznaczoną pod znakowanie. Poprzez drukowanie na najwyższej jakości farbach i ciągłym poszerzaniu wiedzy z zakresu sitodruku firma chce zapewnić 100% satysfakcji swoim klientom, chcącym wejść w posiadanie oryginalnej odzieży i nie tylko.
Więcej informacji na temat tej ciekawej firmy znajdziecie w naszym najnowszym artykule! Zapraszamy!
 
Wiemy, że Wasza oferta jest dość obszerna. Przedstawicie naszym czytelnikom czym się zajmujecie i co dokładnie możemy u Was kupić?


Od przeszło 25 lat zajmujemy się wysokiej jakości sitodrukiem na tekstyliach i od około 10 lat dystrybucją odzieży przeznaczonej pod znakowanie. Aktualnie ofercie produktów tekstylnych mamy około 500 tys. produktów przystosowanych do zdobienia.

 


Jaka jest główna idea firmy? Skąd wziął się pomysł na markę Flockati?


Pomysł na markę Flockati wziął się w 1995 roku za sprawą mojego taty, który założył firmę by w technice sitodruku drukować koszulki dla zespołów muzycznych oraz wykonywać flock - jest to technika elektrostatycznego nanoszenia strzyży tekstylnej. Na wszelakie produkty od odzieży po deskach rozdzielczy aut kończąc na drewnianych elementach wyposażenia wnętrz. Z czasem firma porzuciła flockowanie na rzecz sitodruku lecz z uwagi że nazwa była na tyle rozpoznawana i kojarząca się na rynku lokalny z nadrukami na odzieży dlatego pozostała niezmieniona po dziś dzień.


Przyświeca nam idea by każdy nasz klient był tak samo zadowolony jak my z naszej pracy, dlatego tym samym staramy się trzymać bardzo wysoki poziom wykonywanych przez nas zdobień. Poprzez drukowanie na najwyższej jakości farb i ciągłym poszerzaniu wiedzy z zakresu sitodruku przez szkolenia i wdrażaniu na produkcji coraz to nowych rozwiązań technicznych i maszynowych renomowanych firm produkujących maszyny do sitodruku.

 

Mogę zdradzić że od kilku lat współpracujemy z dwoma czołowymi firmami produkującymi maszyny do sitodruku więc wszystkie nowinki możemy testować jeszcze przed ich wprowadzeniem do ogólnodostępnej sprzedaży.

 

 


Docieracie ze swoją marką do określonej grupy ludzi czy bardziej nastawiacie się na jak najszerszą grupę odbiorców?


Naszą grupą docelową są firmy firmy które posiadają zapotrzebowanie na odzież dla pracowników na eventy lub jako typowo reklamowy produkt. I w tym przypadku zapewniamy pełną obsługę począwszy od wyboru najlepszego produktu, poprzez nadruk, kończąc na konfekcjonowaniu czy też pełnym outsourcingu. Drugą grupą klientów, która odgrywa szczególną rolę w naszej firmie są zespoły muzyczne oraz agencje eventowe z Polski i z zagranicy.

 

Co prawda obecnie poprzez pandemie ta grupa klientów, ma chwilowy zastój lecz liczymy że w niedługim czasie wszystko powróci do normy.Kolejną grupą klientów, również bardzo istotną dla nas są firmy odzieżowe, począwszy od tych dopiero startujących po sieciówki jakie można spotkać w centrach handlowych.

 

 


Jaki produkt (lub produkty) z Waszej oferty są teraz najbardziej pożądane?


Jeżeli chodzi o tekstylia to bezapelacyjnie t-shirt którego w swej ofercie posiadamy ponad 300 różnych modeli w jego wszelakich formach od typowo reklamowego promocyjnego po designerski przystosowanym dalszej odsprzedaży kończąc no t-shircie roboczym odpornym na pranie w wysokich temperaturach.

 

W przypadku sitodruku to od wielu lat jesteśmy znani ze zdobień odzieży w sposób dość nieszablonowy poprzez używanie efektów specjalnych oraz rozwiązań sprawiających że nadruk nie jest tylko płaskim obrazkiem na kawałki tkaniny.

 


Znajdziemy aktualnie jakieś ciekawe promocje?


Aktualne promocje na tekstylia można znaleźć u nas na stronie w zakładce Outlet oraz Promocje.


Kilka słów na koniec dla naszych czytelników?


Dużo zdrowia w tych trudnych czasach!

 

 


 

Flockati

Adres: Zapadła 13, 70-033 Szczecin
[email protected]
Tel. 91 4 890 236
www.facebook.com/Flockati
www.instagram.com/flockati
www.flockati.pl

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.