Karnawałowa gala disco polo w szczecinie! Weekend, Extazy, Jorguss, Milano i wielu innych!

04.02.2019
Autor: Marek Kozakowski, Zdjęcia: Archiwum Organizatora

 

 

Karnawałowa gala disco polo w szczecinie! Weekend, Extazy, Jorguss, Milano i wielu innych!

70% biletów już wyprzedanych!

 

Już 02.03.2019, czyli w ostatnią sobotę karnawału organizowana jest największa w województwie gala muzyki Disco Polo. Od 19:00 w Netto Arenie będzie można usłyszeć największe gwiazdy. Line - up robi wrażenie.

 

Na scenie wstąpi gwiazda tegorocznego Sylwestra jednej ze stacji telewizyjnych – Zespół Weekend. Oprócz Zespołu Weekend wystąpi znany i lubiany Kamil Chludziński z zespołem Extazy, Jorrgus, Milano.

 

Stawkę zamykają młodę wchodzące gwiazdy Disco Polo – Skolim – Konrad Skolimowski, który na pewno pokaże się z przebojem „Porwanie”, NEF ze swoim hitem „Kochaj mnie”. Również dwie piosenki zaśpiewają kontrowersyjne Siostry Godlewskie.

 

------------------------------------------------------

 

Extazy

 

Jorrgus

 

 

Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 i potrwa do około północy. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc nie czekajcie do ostatniej chwili!

 

Ceny zaczynają się od 49 zł – miejsca na płycie, siedzące w sektorach kosztują od 69 zł do 99 zł. Bilety na sektory uprawniają również do wejścia na parkiet. Dla fanów muzyki disco została przygotowana również strefa VIP – all inclusive, w której będzie możliwość spotkania występujących artystów.

 

Strefa VIP – All inclusive to nie tyko spotkania z Artystami, ale również specjalnie wydzielona ekskluzywna strefa z cateringiem, napojami oraz wygodnymi sofami.


Karnawałowa Gala Disco Polo to zabawa dla całych rodzin, dla najmłodszych przygotowane są bilety ulgowe w cenie 29 zł. Dla grup powyżej 10 osób mamy przygotowane zniżkę 10%.

 

 

Karnawałowa Gala Disco Polo to impreza, której nie można przegapić!

 

Milano

 

 

 

 

Weekend

 

------------------------------------------------------

 

Bilety do nabycia:


Bilety.fm - https://bit.ly/2AAVRMk
Kup Bilecik - https://bit.ly/2sbNsKz
Netto Arena - https://bit.ly/2sglWeV


oraz stacjonarnie w punkcie informacji turystycznej na Zamku w Szczecinie, kasach Netto Arena, sieci Empik oraz Media Markt.
Bilety grupowe można zamawiać u organizatora pod numerem telefonu 538 350 029 lub [email protected]

 

 

Netto Arena