Klub Bada Bing!

21.03.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Lokalu

Zapraszamy do przeczytania wywiadu ze wspólwłaścicielem nocnego klubu Bada Bing.

 

hot°: Zacznijmy od początku. W lutym skończyliście remont lokalu. Startujecie z waszym lokalem od początku marca. Jak będzie idea przewodnia klubu Bada Bing?

 

BadaBing Strip Club to przede wszystkim profesjonalny striptease i niezapomniane emocje. Stawiamy na jakość i satysfakcję naszych klientów. Gwarantujemy szalone zabawy, wieczory kawalerskie, imprezy firmowe i niespotykane eventy w ekskluzywnych warunkach i erotycznej atmosferze.

 

hot°: Popularnym zwyczajem podczas wieczoru kawalerskiego są odwiedziny w nocnym klubie. Prosimy o szczegóły takiej oferty.

 

Nasz klub daje bogatą ofertę na imprezy kawalerskie. Każdy znajdzie cos na swój portfel. Mamy szeroki wachlarz tańców erotycznych dla kawalera m.in. Kawalerskie Krzesło w cenie 119 zł, Kawalerska Loża - 199 zł. Najatrakcyjniejsze są jednak nasze grupowe pakiety promocyjne takie jak Wieczór Kawalerski zawierające bezpłatne wejście, powitalne drinki, lożę z dobrze schłodzonym alkoholem, przekąski. Wisienką na torcie będą liczne pokazy erotyczne: Lesbi Show, Kawalerskie krzesło, Kawalerska loża z tańcem dziewczyn na stole. Goście otrzymają także prezent od klubu i walutę klubowa Badacoin(BB). Taką opcję dla 6 osób można wykupić już za 1299 zł.

 

  

 

hot°: Jak wygląda kwestia organizacji eventów firmowych w waszym lokalu?  

 

Udane eventy firmowe to dla nas bardzo ważny punkt naszej działalności i zdobyliśmy już spore doświadczenie w ich organizowaniu. Szczególnie zależy nam na tym, aby nasi goście po takiej zabawie do nas wracali, już niekoniecznie w ramach imprezy firmowej. Dla dużych grup gości umożliwiamy rezerwację miejsc siedzących, wydzielenie części lokalu, a nawet rezerwację całego lokalu specjalnie na czas przyjęcia.

 

hot°: Pora na mocniejsze pytanie: Czy wasi klienci mogą się czuć bezpiecznie w waszym lokalu?

 

Zdecydowanie tak. Bezpieczeństwo naszym gościom zapewnia profesjonalna agencja ochrony, która dbając o porządek potrafi jednocześnie uszanować intymność. Lokal posiada monitoring, a ochrona nadzoruje go w czasie rzeczywistym. Szczególnie zależy nam na dobrym samopoczuciu klienta, stąd przyjmowania klientów na wejściu dokonuje nasza zmysłowa hostessa.

 

hot°: A teraz odwracamy role i pytamy się komfort pracy waszych tancerek. Jak nie należy się zachowywać w stosunku do dziewczyn?  

 

Nasze śliczne dziewczyny to serce naszego klubu i zależy nam na ich komforcie pracy. Na wejściu zawsze informujemy gości o zasadach panujących w lokalu. Nasze tancerki należy traktować z szacunkiem, im lepiej one będą się czuły w towarzystwie naszych gości tym przyjemniejsza będzie atmosfera. Pamiętajmy, kobiety uwielbiają gentelmanów i nie pozostaną dłużne szarmanckiemu panu, który je doceni i obsypie komplementami!

 

  

 

  

 

hot°: Posiadacie ekskluzywny Vip Room, idealny do imprez zamkniętych. Jakie daje on możliwości organizacyjne?

 

Osobom ceniącym sobie wyjątkowe traktowanie polecamy zamknięte przyjęcia na sali VIP w towarzystwie wybranych przez siebie tancerek i hostess. Strefa VIP odizolowana jest od pozostałej części lokalu, posiada osobną scenę do pole dance ‘u, zapewniając idealne warunki na prywatne spotkania biznesowe, szalony wieczór kawalerski. Dajemy też możliwość obejrzenia walk, meczów lub innych wydarzeń sportowych.

 

hot°:  Na swojej stronie internetowej, piszecie o możliwości rezerwacji tzw. „Private Dance” Na czym on polega?

 

Private dance oferuje o wiele więcej emocji niż pokazy naszych gorących dziewczyn na głównej sali. W specjalnie wydzielonym pomieszczeniu, wybrana przez klienta rozkoszna dziewczyna rozpali wszystkie jego zmysły. Podczas piosenki, trwającej kilka minut, seksowna tancerka Go Go wykona podniecający Lap Dance, rozbierając się do naga. Intymne chwile spędzone w prywatnej strefie dostarczą wprost wysublimowanej rozrywki, pobudzą wyobraźnię i zapewnią, że klub Badabing na długo zapadnie wam w pamięci.

 

 

 

BadaBing Strip Club Szczecin

Wojska Polskiego 11

tel. 690 654 480

[email protected]

www.bbclub.pl

www.facebook.com/badabingclub

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.