MIĘDZYODRZE PO RAZ DRUGI!

09.09.2019 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum eventu

Dawid (Elektroniczny Szczecin/Floating Events), Jacek (Chcesz to przyjdź), Maciek (2shots) oraz Patryk (Come With Us Festival) zapraszają na drugie Międzyodrze, które odbędzie się już 28 września, w magazynie przy Bulwarze Maurycego Beniowskiego. 

 

 

Organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom uczestników pierwszej edycji. Nowi Artyści, inny układ sali, lepsza wentylacja, dopracowane strefy, drugi bar, dodatkowa przestrzeń - to tylko kilka kwestii, na które organizatorzy zwrócili uwagę. Jak zapewniają: “Chcemy, aby Szczecin stale poznawał artystów, którzy w nim mieszkają i tworzą. Dlatego tym razem usłyszycie 21 lokalnych dj’ów, w tym aż 10 debiutantów na wydarzeniu!”.

 

Lokalni artyści zostaną wsparci przez wyjątkowego gościa z Berlina. Rezydent KaterBlau, związany niegdyś bardzo mocno z legendarnym Bar25, w którym nie tylko grał, ale kształtował jego przestrzeń.. Jest jednym z głównych członków berlińskiego kolektywu Bachstelzen, który między innymi ma własną scenę na festiwalu Fusion. Mocno  związany z festiwalem Garbicz zarówno muzycznie jak i projektowo. Ceniony w środowisku artystycznym Berlina i nie tylko. Panie i Panowie, naszym headlinerem będzie Dave Dinger!

 

  

 

28 września w magazynie przy Bulwarze Beniowskiego ponownie spotka się całe środowisko artystyczne, które aktywnie działa w naszym mieście. Idea dalej ta sama: łączymy siły, by stworzyć event inny niż wszystkie, ponad podziałami, poza granicami ulubionych klubów, po prostu razem. Artyści wystąpią na dwóch scenach, które będą różniły się muzycznie. Main Stage - house/tech house/melodic house/progressive, Dziupla - techno i pochodne. 

 

Wystąpią: Dave Dinger (Bachstelzen/KaterBlau/Berlin), Canalia (Daniel Zachodni b2b Dawid Korniak), Dastin, Dominik Szczepaniak, Lokkal Kommunity (RSTLS b2b Szymon Pankowsky), Matjaask, Moksha (Alex Waligóra, Kasia Reichel, Máni, Tomek Przybylak), Neuroshocked (Droptech b2b Sin Sensor), Phil Elementz, Rats Milk, Sonda Records (Daniel Stetting b2b Maciej Wunsch), Sunfleur, The Other Way (Adam Michalak b2b Rafał Banach), Viadrina.

   

 

 

- 22 dj'ów

- 2 sceny

- food trucki

- strefa chillout

- dodatkowa strefa 

- dwa bary

- widok na Odrę

 

Organizatorzy zapowiadają, że ich celem jest to, aby Szczecin poznał artystów, którzy w nim mieszkają i tworzą. Jest to również wyjście naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcą czegoś nietypowego - poza klubowymi podziałami, w miejscu, które będzie łączyć nie dzielić, event, po którym każdy wyniesie multum wiedzy odnośnie lokalnej sceny elektronicznej.

 

  

 

Bilety na wydarzenie w cenie od 30 PLN można nabyć za pośrednictwem bileterii: http://bilety.miedzyodrze.eu

 

Link do wydarzenia na FB: http://miedzyodrze.eu

 

Partnerzy:

bilety.fm, Hot Magazine Szczecin, wSzczecinie, MM Trendy, Vertigo Studio Reklamy

 

Uwaga! Każdy uczestnik musi zapoznać się z ważnymi informacjami na temat wydarzenia, mapką lokalizacji (Wydarzenie na Facebooku) oraz regulaminem dostępnym na http://floatingevents.pl/regulaminy/

 

 

MIĘDZYODRZE PO RAZ DRUGI!

MIĘDZYODRZE PO RAZ DRUGI!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.