Myjnia Parowa Steam Wash

19.03.2020 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Znajdująca się na Mierzynie Myjnia Parowa Steam Wash oferuje szeroki wachlarz usług od mycia parowego po profesjonalny auto detailing. Pojazdy są tutaj czyszczone za pomocą profesjonalnych urządzeń wykorzystujących suchą parę pod wysokim ciśnieniem. Mycie parowe to najwyższa wydajność czyszczenia oraz największe bezpieczeństwo dla lakieru. Rozmawiamy z właścicielem myjni Panem Dariuszem Panasiuk, który zdradził nam kilka szczegółów dotyczących prowadzenia myjni oraz oferowanych przez nich usług. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy Was do lektury. 

 

 

Wasza myjnia parowa jest myjnia ekologiczną, czyli... 

 

Taką, która zużywa 3 litry wody na samochód, dzięki temu możemy myć auta w każdym miejscu bez żadnych konsekwencji prawnych. Cały nasz sprzęt jest zatwierdzony przez unijne wymagania środowiskowe co pozwala nam na duży wachlarz usług.

 

W waszej ofercie jest również myjnia mobilna, jak wygląda taka usługa? 

 

Myjnia mobilna jest dedykowana głównie dla firm, ale też dla klientów indywidualnych. Jest to wygodna opcja dla ludzi którzy nie mają zbyt dużo czasu lub chęci, aby stać w kolejkach i tracić czas na dojazd. My zajmujemy się tym wszystkim, po wcześniejszej rezerwacji terminu, nasz samochód wraz z wykwalifikowanym pracownikiem jedzie w wyznaczone miejsce, aby wykonać jeden z 4 naszych pakietów dostępnych na naszej stronie.

 

   

 

_______________________________________

 

Przeczytaj także - NOWE MIEJSCA, KTÓRE WARTO POZNAĆ!

 

_______________________________________

 

Na czym dokładnie polega parowe mycie pojazdu? Jak przebiega taki proces? 

 

Mycie parowe polega na dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu auta bez uszkadzania lakieru. Duże ciśnienie, wysoka temperatura sprawiają że brud zostaje natychmiast zepchnięty z powierzchni samochodu. Proces ten jest dłuższy od standardowego mycia, lecz za to bardziej szczegółowy. Efekt finalny utrzymuje się dłużej od zwykłego mycia, odtłuszczony lakier, zabezpieczony na koniec specjalnym środkiem dającym śliskość sprawia, że samochód pozostaje czysty przez dłuższy czas.

 

Czy można się u Was zaopatrzyć w kosmetyki do pielęgnacji samochodu? 

 

Jak najbardziej, prowadzimy sprzedaż kosmetyków klasy premium firmy Chemotion. Sami osobiście pracujemy na kosmetykach tej firmy, więc znamy ich działanie na wylot. Każdy klient który nie jest zdecydowany lub nie wie czego potrzebuje, może u nas zobaczyć jak działa dany kosmetyk, możemy o nich porozmawiać lub nawiązać współpracę. Kosmetyki marki Chemotion posiadamy jako jedyni w naszym województwie i mamy na to wyłączność.

 

 

Oferujecie również usługi dodatkowe, m.in. czyszczenie i impregnacja skóry czy ozonowanie pojazdu. Prosimy o dodatkowe informacje.

 

Zakres usług w naszym punkcie stacjonarnym jest bardzo szeroki, od zwykłego mycia przez czyszczenie tapicerek skórzanych, pranie wnętrz aut do korekt lakieru i wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, ceramicznych, kwarcowych czy też wosków premium. Staramy się dopasować usługę do konkretnego klienta indywidualnie, doradzamy, podpowiadamy jak działać, aby auta były w jak najlepszej kondycji.

 

"Zakres usług w naszym punkcie stacjonarnym jest bardzo szeroki, od zwykłego mycia przez czyszczenie tapicerek skórzanych, pranie wnętrz aut do korekt lakieru i wszelkiego rodzaju zabezpieczeń, ceramicznych, kwarcowych czy też wosków premium."

 

 

 

ul. Spółdzielców 8B, Mierzyn 

tel.  512 667 617

www.facebook.com/steamwashszczecin

www.steam-wash.pl

www.instagram.com/steamwashszczecin

 

Myjnia Parowa Steam Wash

Myjnia Parowa Steam Wash

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.