Myjnia Ręczna Prawobrzeże

02.11.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Daniel Pastuszak

Odwiedzamy dzisiaj „Myjnia ręczna Prawobrzeże” nowopowstałą myjnię ręczną oferującą kompleksowe i profesjonalne usługi mycia samochodów i innych pojazdów. Firma oferuje wyłącznie mycie ręczne, które wciąż pozostaje najdokładniejszą formą mycia samochodu. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty w naszym wywiadzie.

 


  

hot°: Czym wyróżnia się "Myjnia Ręczna Prawobrzeże" na tle innych tego typu placówek? Kiedy się otworzyliście?


MYJNIA RĘCZNA PRAWOBRZEŻE wyróżnia się tym od innych myjni, że każdy klient traktowany jest indywidualnie.


Dokładność i jakość świadczonych przez nas usług jest zawsze dla nas priorytetem. W sposób profesjonalny i kompleksowy podchodzimy do każdego pojazdu.


Myjnie otworzyliśmy w marcu i cieszy nas fakt, że już posiadamy swoja bazę stałych klientów, jednocześnie dziękujemy wszystkim za zaufanie i mamy nadzieję na dalszą współpracę, a my jak zawsze dołożymy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie.

 

 


hot°: Zauważyłem, że z dumą akcentujecie, że mycie odbywa się ręcznie...

 

Aktualnie na rynku jest wiele myjni bezdotykowych, automatycznych, czy parowych, ale mycie ręczne wciąż pozostaje najdokładniejszą formą mycia samochodu. Pozwala na odpowiedni dobór środków chemicznych i kosmetyków w zależności od stopnia zabrudzenia, stanu lakieru oraz potrzeb dostosowania technologii mycia do konkretnego przypadku.


Dotyczy to zarówno zwykłego mycia jak i mycia samochodów zabezpieczonych powłokami, takimi jak wosk czy ceramika, gdzie proces mycia powinien być zrealizowany w zupełnie innych standardach.

 


hot°: Jakie usługi świadczy Wasza myjnia ?

 

Nasza myjnia wykonuje wszelkie usługi z zakresu kompleksowej pielęgnacji i czyszczenia samochodów. Zaczynając od mycia, odkurzania, poprzez pranie tapicerek samochodowych, czyszczenie, renowacje i konserwacje tapicerek skórzanych, regeneracje elementów plastikowych wewnątrz i na zewnątrz pojazdów, czyszczenie szyb samochodowych, zabezpieczanie lakierów, poprzez nakładanie powłok w postaci wszelkiego rodzaju wosków lub ceramiki, czy usługi typowo detailingowe związane choćby z serwisem i obsługą pojazdów zabezpieczonych powłokami ceramicznymi.

 

 

hot°: Jednym z Waszych usług jest mycie ręczne z hydrowoskiem. Jaki daje to efekt?

 

Zastosowanie hydrowosku, czyli wosku wodnego zmniejsza napięcie powierzchniowe, dzięki czemu kropelki wody nie tworzą się na powierzchni i automatycznie zsuwają się z karoserii, co ogranicza możliwość przylegania kurzu i brudu, a jednocześnie ochroni i zabezpiecza lakier.


Wosk wodny służy również do nadania blasku karoserii po umyciu, co jest ważnym etapem mycia samochodu, którego nie można pominąć w przypadku profesjonalnej myjni samochodowej.


hot°: Dwie kwestie techniczne: W jakie dni i w jakich godzinach jesteście otwarci? Jak do Was trafić?

 

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 oraz w soboty w godzinach 9-14. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji Prawobrzeżnej części Szczecina przy ulicy Andrzeja Struga 72 , 100m od Outlet Park, w sąsiedztwie stacji paliw Bobryk.


Bieżące informacje o nas i naszych ofertach znajdą Państwo na Google maps. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku i instagramie.

 


hot°: Trudne do usunięcia, zaschnięte plamy na tapicerce - jak sobie z nimi poradzicie?

 

Każde zabrudzenia czy plamy oceniamy indywidualnie. Za każdym razem starannie dobieramy chemię, w zależności od tego czy tapicerka jest materiałowa czy skórzana, jak również w zależności od stopnia zabrudzenia i jego przyczyny.
Należy pamiętać, że środki czyszczące powinny posiadać odpowiednie ph i skład, a proces samego czyszczenia powinien zostać przeprowadzony w profesjonalny sposób, tak aby nie uszkodzić materiału.


hot°: Jak długi jest czas wykonywania usługi? Ile czasu trzeba założyć? Czy można na auto poczekać u Was?

 

Długość wykonania usługi zależy od zakresu prac oraz stanu w jakim znajduje się samochód. W momencie umawiania wizyty w naszej myjni staramy się zaplanować niezbędny czas na realizacje powierzonych nam zadań. Można zostawić u nas samochód na dłuższą chwile, umówić się na konkretna godzinę, jak również możemy przyjąć samochód i skontaktować sie z klientem po wykonaniu usługi.


Do dyspozycji mamy także STREFĘ KLIENTA, z dostępem do wi-fi, kącikiem dla dzieci, kącikiem dla psów i kominkiem, w której można poczekać, podczas gdy my zajmiemy się Państwa samochodem.

 


hot°: Oferujecie również usługi dodatkowe, m.in. woskowanie czy odkurzanie pojazdu. Prosimy o dodatkowe informacje.

 

Jeśli chodzi o usługę woskowania posiadamy całą gamę wosków, zarówno miękkich aplikowanych na mokro, quick detalierów, jak i wosków twardych, wszystko w zależności od oczekiwań Naszego Klienta.
Korzystamy tylko i wyłącznie z produktów renomowanych i sprawdzonych producentów, tak aby efekt pracy był utrzymany na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość wykonywanej usługi oraz zadowolenie Klienta.

 

Jeśli chodzi o odkurzanie wykonujemy je z dbałością o każdy szczegół, dysponujemy bardzo dobrym sprzętem, który gwarantuje pożądany efekt , posiadamy również różnego rodzaju narzędzia umożliwiające nam dotarcie we wszystkie trudno dostępne miejsca, w których najczęściej znajduje się kurz i brud.

 

 

 

Myjnia Ręczna Prawobrzeże
Andrzeja Struga 72, Szczecin
tel. 508 666 123
mail: [email protected]
https://www.facebook.com/myjniarecznaprawobrzeze
https://www.instagram.com/myjniareczna_prawobrzeze

 

 

Myjnia Ręczna Prawobrzeże Szczecin

Myjnia Ręczna Prawobrzeże Szczecin

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.