Niepogniecione - uprasują Twoje ubrania!

26.01.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Dużo obowiązków i brak czasu na wyprasowanie sterty ubrań? Pozwól się wyręczyć przez @niepogniecione! Niepogniecione to mała firma, która świadczy usługi prasowania wszelkiego rodzaju tekstyliów. Chcąc ułatwić klientom dostęp do swoich usług, firma sama odbiera i zwraca wyprasowane rzeczy, bez konieczności wychodzenia z domu.


W naszym najnowszym artykule poruszymy temat prasowania ubrań wraz z Panią Joanną – założycielką Niepogniecione. Pani Joanna opowie namo tym z jakiego sprzętu korzysta aby tekstylia w efekcie końcowym prezentowały się perfekcyjnie (i nie, to nie jest zwykłe żelazko :D), przedstawi ofertę wraz z cenami oraz uzasadni dlaczego warto ułatwić sobie życie korzystając z takich usług.
Zapraszamy!

 


 
Czym zajmuje się Wasza firma? Skąd pomysł na nazwę?


Nasza firma zajmuje się prasowaniem wszelkiego rodzaju tekstyliów czyli ubrań, pościeli itd. Mówiąc krótko, prasujemy wszystko! (co oczywiście nadaje się do prasowania).
Nazwa firmy wzięła się z zabawy słowami (mój pierwszy zawód to polonista).

 

A dodatkowo szukałam nazwy prostej i łatwej do zapamiętania. Uważam, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. A więc, moja firma zajmuje się prasowaniem pogniecionych rzeczy. I strasznie chcemy tak jak i nasi klienci, żeby te rzeczy były wyprasowane i gładkie. Tak więc do słowa pogniecione, czyli do imiesłowa przymiotnikowego. (ha, ha) dodałam partykułę „nie” i tak powstała nazwa NIEPOGNIECIONE!

 

 

Jakiego sprzętu używają Państwo do prasowania ubrań?


Po prasowania używamy sprzętu firmy Battistella. To profesjonalny stół prasowalniczy z wytwornicą pary i żelazkiem, pokrytym stopą przeciwpołyskową. Generator pary z żelazkiem w działaniu wykorzystuje metodę suchej pary.

 

Siła tej metody prasowania, powszechnie stosowanej w przemyśle, polega na szybkim, jednostronnym głębokim prasowaniu, bez zagrożenia przypaleniem bądź wybłyszczeniem. Skuteczność jest nieporównywalna z możliwościami zwykłych żelazek.

 

Wiele osób prasuje ciuchy w domu. Dlaczego warto skorzystać z Państwa usług?


Po pierwsze: prasujemy na profesjonalnym sprzęcie (o jego właściwościach pisałam wyżej). Dzięki inwestycji w ten sprzęt jakość wyprasowanych rzeczy jest nieporównywalna do jakości rzeczy wyprasowanych zwykłym żelazkiem. Staramy się tez być ekologiczni i ograniczamy np. użycie jednorazowych wieszaków.

 

Pytamy klienta czy chciałby przekazać nam do swoje wieszaki, które po usłudze są oczywiście oddawane.Jesteśmy najsympatyczniejszą firmą tego typu w Szczecinie.

 

 

Czy dojeżdżają Państwo do swoich klientów?


Jeździmy do klienta po rzeczy. Prasowanie nie jest związane z długą wizytą w domy Pani sprzątającej Zabieramy pranie z domu i po 24h-do 48 h max. odwozimy równiutko wyprasowane rzeczy. Klient nie martwi się o transport. Cena transportu jest już wliczona w usługę.

 

Rzeczy zapakowane są w folie i przewożone na wieszakach lub w pojemnikach. Do każdej usługi dodajemy gratis woreczki zapachowe do szafy z lawendą (np. na mole)

 

Kilka słów dla naszych czytelników?


Gorąco zachęcam do kontaktu z nami i korzystania z naszych bardzo prostych usług. Zadzwoń i zamów, my błyskawicznie odbierzemy Twoje rzeczy, a po 24-48h odwieziemy je równiutko wyprasowane, prosto pod Twoje drzwi! Zapraszamy!

 


Lipowa 82, Wołczkowo
[email protected]
tel: 518 796 412
www.facebook.com/zdowozemdoklienta