Nowe miejsca w Szczecinie - listopad!

30.10.2019 0 komentarzy
Autor: Paulina Ostrowska, Zdjęcia: Archiwum miejsc

Każdego miesiąca jesteśmy zaskoczeni, ile fajnych, nowych miejsc otwiera się w naszym mieście. Sprawdźcie kolejne nasze propozycję, tym razem na listopad. Trzymamy kciuki za mocne starty!

 

Czerwona pomadka

 

 

 

Czerwona pomadka – nowa pracownia makijażu dla kobiet. Właścicielka zdobywała doświadczenie w 8 letniej pracy jako wizażystka Douglas, kolejno w Estee Lauder (marka Bobbi Brown), podczas cyklicznych szkoleń u Dyrektora Artystycznego i głównego Wizażysty Bobbi Brown - Eduardo Fereirra. Absolutną nowością dla Was jest tam makijaż Express - trwa do 20 min. a korzystanie z niego odbywa się bez zapisów. To doskonała opcja na szybie odświeżenie przed spotkaniem!

 

Zawadzkiego 145 lok. nr 43

tel. 509 388 080

www.facebook.com/czerwonapomadkaszczecin

www.instagram.com/czerwonapomadkaszczecin

 

________________________________________________________________

 

Centrum Ajurwedy

 

 

Centrum Ajurwedy- masaże ciepłymi olejami i pudrami ziołowymi, dobierane indywidualnie do potrzeb klienta. Terapia Ajurwedyjska - najstarsza wiedza medyczna, która człowieka traktuje całościowo - holistycznie, przywraca równowagę całemu organizmowi. Zabiegi terapeutyczne w centrum prowadzone są przez doktora ayurvedy z Kerali. Polegają m.in. na masażach, które relaksują, detoksykująca, wzmacniają i rewitalizują. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją.

 

Henryka Pobożnego 13/6

tel. 510 220 803

www.facebook.com/centrumajurwedyszczecin

 

________________________________________________________________

 

Restauracja Nowa Cukrownia

 

 

Restauracja Nowa Cukrownia – restauracja usytuowana na osiedlu Nowa Cukrownia, przy ulicy Kwiatkowskiego 1/9. Sztandarowymi daniami tego miejsca są placek po węgiersku, schab z kością. Między 12-16 zjecie danie dnia w cenie 25 zł! Codziennie zaskoczą Was czymś nowym, zawsze jest to zupa, drugie danie i kompot. W jesienne wieczory organizowane są tam koncerty w przyjemnym klimacie. Wiemy, że już niedługo w menu pojawi się buła z szarpaną wieprzowiną. Sprawdźcie!

 

Kwiatkowskiego 1/9

tel. 661 334 959

www.facebook.com/NowaCukrowniaSzczecin

 

________________________________________________________________

 

Beautiful and Healthy Studio Urody

 

  

 

Beautiful and Healthy Studio Urody – „usługi kosmetyczne wykonywane starannie i z pasją” - pierwsze opinie o nowo otwartym Salonie Kosmetycznym Beautiful & Healthy. To miejsce specjalizujące się w stylizacji brwi i bezinwazyjnych, nowoczesnych zabiegach anty-aiging oraz pozostałych popularnych zabiegach kosmetycznych. Urządzony z gustem salon, który kojarzony jest z pięknym kwiatowym zapachem i kosmetykami bazującymi na naturalnych, ekologicznych składnikach.

 

Brązowa 16

tel. 513 996 936

www.facebook.com/studiourodybeautifulandhealthy

 

________________________________________________________________ 

 

MABO B ZONE CLUB

 

  

 

MABO B ZONE CLUB to nowo biznesowy klub sportowo-rekreacyjny. Już od 25 października możecie skorzystać tam z wyselekcjonowanych dziedzin sportu oraz rozrywki. Klub oferuje trzy profesjonalne korty squash, boisko wielofunkcyjne, na którym można zagrać w: siatkówkę, koszykówkę, badmintona oraz piłkę nożną, strefę Beauty oraz sauny. Na piętrze, gdzie znajdziecie bar, znajduje się dwutorowa kręgielnia oraz turniejowy stół bilardowy. „Sport, rozrywka i relaks na najwyższym poziomie!"

 

Welecka 2

tel. 882 144 140

www.facebook.com/mabozoneclub

 

 

After Ego

 

  

 

After Ego – „nowe miejsce w dawnych murach szczecińskiego Alter Ego. Odmieniony układ, inne kolory, nieszablonowy motyw przewodni, lepsze nagłośnienie i oświetlenie. Chodźcie ćmy nocne, poczujcie się jak w domu!” Będziecie się tam mogli wybrać na małe studyjne koncerty, improwizowane jam session występy live oraz sety dj’skie z muzyką elektroniczną, czyli wszystko, co lubią „nocne Ćmy”. ;) Sprawdzajcie na bieżąco, co się tam dzieje i wpadajcie na After. ;)

 

plac Stefana Batorego 4

tel. 607 092 687

www.facebook.com/afteregoszczecin

www.instagram.com/afteregoszczecin

 

________________________________________________________________ 

 

Epartyshop.pl

 

  

 

Epartyshop.pl – nowy sklep z materiałami, gadżetami i ozdobami na każdą okazję. Znajdziecie tam m.in. gigantyczne kartki urodzinowe, balony, maski, śmieszne okulary, czy oryginalne kartonowe zastawy, które ułatwią Wam sprzątanie po przyjęciu. Śledźcie ich promocje na Facebook’u lub pytajcie w sklepie, np. balonowy zestaw, który możecie skomponować sami, kupicie zawsze za 40 zł. Ten kolorowy sklep znajdziecie w Galerii Nowy Turzyn na pierwszym piętrze.

 

Bohaterów Warszawy 40 - Nowy Turzyn

tel. 505 309 466

www.facebook.com/epartyshoppl

www.instagram.com/epartyshop.pl

 

________________________________________________________________

 

Chika Beauty Atelier

 

  

 

Chika Beauty Atelier – profesjonalny salon urody, który zadba o Wasze włosy i paznokcie. W ofercie znajdziecie również stylizację rzęs i brwi. Nowoczesne wnętrze Chika Beauty Atelier sprawi, że poczujecie się komfortowo. Jeśli zastanawiacie się nad keratynowym prostowaniem włosów, może warto zapoznać się z ofertą tego salonu. Efekty utrzymują się podobno od 2 miesięcy do nawet pół roku! Mężczyźni, również możecie się tam umówić na nowoczesne strzyżenie.

 

Wojska Polskiego 56

www.facebook.com/ChikaBeautyAtelier

www.instagram.com/chika_beauty_atelier

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.