Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 01.08.

01.08.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Oto menu na dzisiejszy smaczny muzyczny poniedziałek:

 

 

 

Na początek zacznijmy od pięciu polecanych numerów na dobry początek tygodnia:

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

Nico Stojan, to bardzo dobry dj i chyba jeszcze lepszy producent. Zapraszam do sprawdzenia jego mixu z tegorocznego festiwalu Fusion.

 

Muzyka

Muzyka

 

 

Na zakończenie EPka, której autorem jest pochodzący z Rumunii Mihai Pol. Myślę, żę warto zapamiętać to nazwisko. Na materiale wydanym nakładem BP recs znajdziecie pięć utworów, które są pomieszanym deep'owym groovem z house'em. Zwykle bywa tak, że kiedy polecam Wam jakąś EP bądź album - ciężko jest mi wybrać najfajniejsze utwory. Teraz myślę że mogłoby być podobnie, ale niech będzie... Wybiorę trzy (lecz przesłuchajcie wszystkie!), są to: CSharp, Mounting oraz Java (w interpretacji Ikuto). Tytuł wydawnictwa, to Mounting EP.

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.