Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 24.10.

24.10.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Dzisiaj pięć nowych numerów do przesłuchania, a także zapowiedź poniedziałkowej imprezy... tak, tak - poniedziałkowej.

 

 

Zacznijmy od poniedziałkowej imprezy. Otóz City Hall Club organizuje Halloweenową imprezę w następny poniedziałek - 31.10.2016! Serdecznei Zapraszam.

 

Opis wydarzenia: Halloween w City Hall Club co roku ściąga do siebie setki szczecinian i nie tylko. W zeszłym roku liczba przebranych doszła do 90% bawiących się! W upiorną noc 31-go października klub po raz kolejny pokaże swoje mroczniejsze oblicze. O wyciąganie martwych z grobów zadbają:

 

Main floor: Dj Snoopy Tanz Bar: CANALIA (Zachodni, Żmijewski, Korniak, Mall)

 

Dołącz do Wydarzenia - kliknij tutaj!

 

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.