Premiery kinowe w kwietniu!

29.03.2018 0 komentarzy
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Dystrybutorzy Filmów

Premiery Kinowe to nasz comiesięczny cykl, w którym Hot Magazine przedstawia Wam filmy, które zadebiutują na ekranach w najbliższych tygodniach. Opisujemy premiery w krótki i przystępny sposób, abyście mogli wybrać z tego swoje ulubione gatunki i tytuły. W kwietniu postawiliśmy na rozrywkę!. Polecamy: najnowszą część „Avengers: Wojna bez granic”, film przygodowy w klimacie science fiction „Player One” w reżyserii samego Stevena Spielberga! oraz Pitbulla w reżyserii Pasikowskiego.

 

 

Tomb Raider

Reżyseria: Roar Uthaug

Gatunek: Przygodowy

Obsada: Alicia Vikander,Daniel Wu,Walton Goggins,Leo Ashizawa,Dominic West i inni.

 

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia.

 

Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u podnóży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy.

 

 

 

 

 

HOT POLECA

 

Player One

Reżyseria: Steven Spielberg

Gatunek: Przygodowy,Sci-Fi

Obsada: Tye Sheridan,Olivia Cooke,Ben Mendelsohn,T.J. Miller i inni

 

W 2045 roku ludzie znajdują ukojenie w wirtualnej rzeczywistości. Jej twórca przed śmiercią postanawia cały majątek przekazać pierwszej osobie, która znajdzie ukryte w niej „wielkanocne jajo". Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat.Młody Wade Watts, kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic  i  niebezpieczeństw. Ciekawi jesteśmy czy Steven Spielberg jest dalej w formie…

 

 

 

 

Maria Magdalena

Reżyseria: Garth Davis

Gatunek: Dramat

Obsada: Rooney Mara,Joaquin Phoenix,Chiwetel Ejiofor,Tahar Rahim i inni.

 

„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii , młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia.

 

Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu. Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.

 

 

  

 

Pułapka czasu

Reżyseria: Ava DuVernay

Gatunek: Familijny,Fantasy

Obsada: Chris Pine,Reese Witherspoon,Oprah Winfrey,Mindy Kaling

 

„Pułapka czasu” to widowiskowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie (Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Chris Pine, Mindy Kaling), będąca ekranizacją ponadczasowej powieści autorstwa Madeleine L’Engle.

 

Meg Murry jest typową nastolatką borykającą się z codziennymi szkolnymi kłopotami. Swoją nieprzeciętną inteligencję i wyjątkowy talent odziedziczyła po rodzicach, którzy są światowej sławy fizykami. Życie rodzinne Meg przewraca się do góry nogami po tajemniczym zniknięciu ojca rodziny.

 

 

 

 

HOT POLECA

 

Avengers: Wojna bez granic

Reżyseria: Anthony Russo,Joe Russo       

Gatunek: Akcja,Sci-Fi

Obsada: Robert Downey Jr.,Chris Evans,Benedict Cumberbatch,Scarlett Johansson,Chris Pratt,Chris Hemsworth,Mark Ruffalo i inni.

 

Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy.Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Tylko drużyna superbohaterów znanych jako Avengers może go powstrzymać.

 

 

 

Ciche Miejsce

Reżyseria: John Krasinski

Gatunek: Horror

Obsada: Emily Blunt,John Krasinski,Noah Jupe i inni.

 

Fabuła tego mrocznego filmu pozwoli nam śledzić losy rodziny, która postanawia zaszyć się w odludnym domku w lesie i wieźć życie w całkowitej ciszy porozumiewając się na migi, czy używając przedmiotów, które nie wydają żadnych dźwięków.

 

Wierzą, że cisza utrzymuje w ryzach istoty, które gdy tylko ich usłyszą bez trudu zdołają ich wytropić. Niestety ich koszmar zaczyna się, gdy syn przez nieuwagę przewraca oliwną lampę. Dźwięk tłuczonego szkła przywołuje to, czego najbardziej się obawiają.

 

 

 

 

 

HOT POLECA

 

Pacific Rim: Rebelia

Reżyseria: Steven S. DeKnight

Gatunek: Science-Fiction

Obsada: John Boyega, Jing Tian, Rinko Kikuchi, Scott Eastwood

W roli rebelianta Jake’a Pentecosta zobaczymy znanego z „Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy” Johna Boyegę. Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”.

 

Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu.

 

 

 

 

 

HOT POLECA

 

Pitbull. Ostatni pies

Reżyseria: Władysław Pasikowski

Gatunek: Kryminał

Obsada: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Doda, Cezary Pazura

 

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów.

 

W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.