SKALA - sklep z artystyczną duszą

07.11.2018 1 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda-Trepka, Zdjęcia: Archiwum Skali

W listopadowym magazynie, powracamy do stałego cyklu poświęconego ciekawym sklepom.

 

Sklep SKALA to nie tylko miejsce, gdzie kupicie artykuły plastyczne, to coś więcej. Wywiad z Panią Ewą Oller pomoże Wam dostrzec wyjątkowość tego miejsca. Dowiecie się również w jakie perełki można zaopatrzyć się w Skali i co o tym sklepie sądzą klienci. Kiedy pytamy Szczecinian, gdzie jest najlepszy sklep plastyczny w naszym mieście, większość z nich odpowiada „ten sklep między 13 muzami, a zamkiem, Skala!” Co o sklepie mówią pracownicy i właściciele sklepu dowiecie się z naszego artykułu.

 

hot°: Jaki asortyment znajdziemy w sklepie Skala?


Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów plastycznych, kreślarskich, piśmienniczych, szkolnych i biurowych, a także w oprawie obrazów. W naszym bogatym asortymencie znajdziecie Państwo wszystko, co powinien zapewnić Profesjonalny Sklep Plastyczny, a w szczególności: farby akrylowe, farby olejne, farby do tkanin i ciała, farby do szkła i porcelany, pędzle grafitti, linoryt grafika, miedzioryt decoupage, art. kreślarskie, kredki, ołówki, węgiel, pastele, kaligrafia, media malarskie, papier, karton, bloki artystyczne, pianki modelarskie, podobrazia, krosna, płótno, sztalugi, teczki, port folio, ramy, antyramy, passepartout, oprawa obrazów, pozłotnictwo, art. rzeźbiarskie, glina, art. dla małych artystów, art. szkolne, biurowe i piśmiennicze. To tak pokrótce, a tak naprawdę jeśli przychodzi klient i pyta o coś czego nie mamy, staramy się to natychmiast zamówić.

 

 

hot°: Skoro profesjonalny sklep to muszą być produkty jakościowo dobre albo i najlepsze. Jak to się ma do cen?


Oferujemy artykuły najwyższej jakości, często wykraczające poza standardową ofertę sklepu plastycznego, pozwalające na stworzenie profesjonalnego warsztatu pracy. Współpracujemy z producentami takich marek jak: Maimeri, Talens, Renesans, Canson, Fabriano, Rowney, Rotring, Scheaffer, Moleskine, Montegrappa i wieloma innymi specjalizującymi się w branży artystyczno-plastycznej.


Staramy się trzymać ceny na poziomie atrakcyjności dla klienta. Zależy nam na tym, by klient do nas wracał i co najważniejsze posługiwał się najlepszymi produktami. Nawet początkujący artysta trzymający w dłoni np. pędzel dobrej jakości pociągnie farbą po płótnie znacznie lepiej i może to właśnie będzie początkiem jego hobby czy pracy?


hot°: Proszę nam opowiedzieć od kiedy istnieje sklep Skala i o historii tego miejsca… Które ponoć ma tradycję…


Sklep Skala istnieje od 1990 roku. Jednak już po II wojnie światowej w tym samym miejscu znajdował się przez chwilę sklep muzyczny, a następnie sklepy papiernicze, plastyczne i my. Jesteśmy dumni z tej tradycji, czujemy, że to miejsce ma artystyczną duszę i zamierzamy ją pielęgnować.

 

    


hot°: Jacy klienci odwiedzają Skalę? Czy są to jedynie plastycy?


Oj nieee, Nasi klienci to właściwie każdy! Przychodzą do nas zarówno rodzice z dziećmi po artykuły szkolne, dziadkowie po prezenty dla wnuków w postaci farb, pisaków itp., przychodzą oczywiście studenci Akademii Sztuki, Architektury, Akademii Morskiej i wielu innych wydziałów a także uczniowie różnych profili.Ale najbardziej wierne grono to Artyści!
Ludzie którzy tworzą na poziomie hobbystycznym ale też profesjonalnie. Nasi stali klienci są jak rodzina. Znamy się z nimi, wiemy co tworzą, dzielą się z nami swoimi nowymi dokonaniami, opowiadają o karierze, staramy się zawsze dopasować asortyment do ich potrzeb. Ta praca przynosi nam wszystkim dużo satysfakcji. Mamy nadzieję, że dzięki naszym profesjonalnym akcesoriom dokładamy choć odrobinę do sławy szczecińskich artystów w świecie.

 

Zobacz także - Re New - odnawianie obuwia

 

hot°: Jak wygląda dzień pracy sklepu Skala od zaplecza?


Nasz dzień pracy nigdy nie jest taki sam, choć ciągle wykonujemy podobne czynności…Zamówienia, rozpakowywanie, metkowanie, układanie towaru… obsługa klienta i znów zamówienia. Do tego dochodzi oglądanie katalogów, poszukiwania produktów i opinii o nich w Internecie. Śledzenie aktualnych trendów. Bywają takie dni że jesteśmy zasypani dostawami i pracujemy bardzo intensywnie, ale mimo wszystko kochamy ta pracę i co najważniejsze kontakt z ciekawymi ludźmi, którzy u nas kupują. Na pewno nie ma u nas rutyny.

 

  

 

hot°: Można u Was oprawić obraz prawda? Proszę nam opowiedzieć jak wygląda ten kawałek waszej pracy?


Przychodzi do nas klient ze swoim dziełem… I oczekuje, ze rama będzie podkreślała walory jego obrazu a, co ważniejsze będzie pasowała do wnętrza,
w którym zostanie powieszona. Dobór odpowiedniej ramy jest już kwestią gustu, wyczucia smaku i potrzeby. Pragniemy być na bieżąco z obowiązującymi trendami i poznać wizję danego artysty. Staramy się dowiedzieć czego konkretnie oczekuje. Nie ukrywam, że bardzo to lubimy.

 

 

„Skala” Sklep Plastyczny
Pl. Żołnierza Polskiego 4

 

(91) 434 48 21
www.skalaszczecin.pl

 

Komentarze

Komentarze

Klient
17:57 25.02.2020
Lubię w tym sklepie robić zakupy. Świetne wyposażony w profesjonalne artykuły. Jest jedno ale, które świadczy o braku profesjonalizmu, to brak kontaktu telefonicznego mimo podanego numeru telefonu, a przecież nie wszyscy mieszkamy w centrum Szczecina, ale także poza jego granicami. Nie zawsze towar, po który jedziemy jest dostępny, ale o jego braku dowiadujemy się dopiero będąc osobiście w sklepie, marnując czas i koszty na zbędną w takiej sytuacji podróż. Z myślą o poszanowaniu swoich klientów może warto zmienić sposób komunikacji na bardziej cywilizowany.
2
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.