Sklep Play And Go – czysta pasja!

08.08.2018 2 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda – Trepka , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W sierpniowym magazynie wracamy po raz kolejny do naszego stałego cyklu poświeconego ciekawym, szczecińskim sklepom. Play And Go to sklep i wypożyczalnia gier na bardzo ciekawych warunkach, z wieloma rabatami i promocjami. Wchodząc do tego miejsca, trafiacie do świata, z którego nie da się wyjść po minucie. Charyzmatyczny właściciel Robert ma mnóstwo ciekawych historii do opowiedzenia, wie o grach praktycznie wszystko, dzięki niemu w sekundę zatopicie się w magiczny świat gier! Zapraszamy zatem do świata Play And Go.

 

  

 

hot°: Skąd pomysł na założenie sklepu z grami ? Proszę opowiedz nam historię powstania Play And Go.

Mieszkałem za granicą i zobaczyłem jak tam wyglądają sklepy z grami. Była olbrzymia przepaść między tym co zobaczyłem a tym co Szczecin oferował swoim graczom.

 

Postanowiliśmy stworzyć coś więcej niż sklep z ladą, gdzie klient jest tylko portfelem z pieniędzmi. Chcieliśmy stworzyć dla niego miejsce gdzie będzie czuł się jak u siebie. Sklep fanowski z duszą, przyjacielskim i uczciwym podejściem do klienta. Pragniemy tworzyć społeczność skupioną wokół sklepu, który jest dla ludzi czymś więcej niż tylko sklepem, a nasz klient jest naszym przyjacielem :)

 

hot°: W jakich porach roku, czy okresach gry znikają z półek jak świeże bułeczki? Dlaczego tak się dzieje? W jakim wieku klienci odwiedzają Ciebie najczęściej?

Najlepszym okresem jest druga połowa roku, od lipca do grudnia. Dzieje się tak dlatego, że ludzie mają wakacje i czas na granie, a na jesieni jest tradycyjny wysyp najlepszych tytułów premierowych. Grudzień to oczywiście czas prezentów. Wiosna to czas gdzie wychodzi mniej premier i jest dużo spokojniej :) Wtedy sam mogę więcej pograć :)

 

  

 

hot°: Co sądzisz o kupowaniu konsoli małym dzieciom? I jak reagujesz kiedy rodzice wypożyczają nieodpowiednie do wieku gry dla swoich pociech?

Uważamy, że gry to fantastyczna zabawa i nie powinniśmy zabraniać dzieciom grać w rozsądnych ilościach. Nie pochwalamy kupowania gier brutalnych dla dzieci i zawsze staramy się odradzać klientowi kupowanie takich gier ze względu na zawartość nieodpowiednią dla danego wieku.

 

hot°: Czym różnicie się od innych sklepów, wypożyczalni? Macie swój mores? Opowiedz o specyfice Play And Go!

Nasz sklep rożni się praktycznie wszystkim od innych sklepów w naszym mieście. Klient nie jest oddzielony ladą od gier i nie musi pytać sprzedawcy czy może zobaczyć daną propozycję.

 

Sprzedawca to gość, który rozmawia, doradza, opowiada nam swoje opinie, pyta o Wasze potrzeby i oczekiwania co do wypożyczanych gier.

 

W Play And Go każdy ma swobodny dostęp do gier, każde pudełko można wziąć do ręki, a w razie potrzeby można przetestować grę na miejscu, siedząc sobie w wygodnym fotelu i sprawdzić czy dobrze wydajemy pieniądze. Poza tym jesteśmy jedynym sklepem w Polsce, który oferuje klientowi te same pieniądze w przypadku wymiany i sprzedaży gier!

 

Zazwyczaj w innych sklepach gry są wyceniane na miejscu przy kliencie, który je zdaje, my tego nie robimy z czapy. U nas klient ma zagwarantowane zawsze te same pieniądze. Jako jedyni w Szczecinie mamy bardzo dobry, agresywny program lojalnościowy.

 

Dzięki niemu klienci otrzymują 50 zł rabatu co kilkanaście wymian. Do tego mamy regulamin wymiany gier, który dokładnie opisuje ile klient może dostać za swoje gry. Nigdy nie dostanie mniej niż mu się należy. Nasz mores to uczciwe, przyjacielskie podejście do klienta.

 

  

 

hot°: Podobno jesteś człowiekiem z wieloma talentami i o wielkim sercu. Opowiedz nam co wspólnego masz z Ligą Superbohaterów, o filmach, o śpiewaniu, o sobie...

Staramy się angażować w rożne inicjatywy i sprawiać naszym klientom odrobinę rozrywki stąd zdarza nam się organizować eventy podczas głośnych premier (np. sklep wystylizowany na miejsce zbrodni podczas premiery GTA V, wizyta wojska podczas premiery nocnej Call Of Duty czy rycerze Jedi podczas premiery gry związanej ze światem Star Wars.

 

Sami też produkujemy filmy reklamowe z naszym udziałem promujące np. GTA V czy Star Wars Battlefront :) W sklepie często śpiewamy karaoke i zdarza nam się wyzywać klientów na singstarowe pojedynki, gdzie mogą wygrać rabaty na gry :)

 

Staramy się też wspierać Ligę Superbohaterów, którzy wykonują piękną, wręcz nieziemską pracę dając uśmiech chorym dzieciom w szpitalach np. ostatnio oddaliśmy 10% naszych obrotów plus nasze pensje na ich działalność statutową. Jesteśmy z tego dumni i będziemy to powtarzać.

 

  

 

hot°: Powstał też drugi Twój punkt w Poznaniu, czy zamierzasz rozwijać się też na inne miasta, czy poprzestaniesz na dwóch lokalizacjach?

W Polsce mało jest sklepów stworzonych z pasją. Na razie podbijamy poznański rynek, ale mamy w planach także inne miasta. Wiemy, że każdy gracz w Polsce zasługuje na  „fajny'' sklep z grami :) a graczy wciąż przybywa, dlatego wychodzimy im naprzeciw.

 

  

 

 

Play And Go

ul.Krzywoustego 49

tel. 726 222 228

www.playandgo.pl

www.facebook.com/playandgo.pl

Komentarze

Komentarze

Gracz
1:33 11.03.2021
Ten Pan to właściciel?
0
0
https://Www.waste-Ndc.pro/community/profile/tressa79906983/
7:02 16.06.2024
You have made some really good points there. I checked on the net for additional information about thee issuee and found most individuals will go along with your views on this website. https://Www.waste-Ndc.pro/community/profile/tressa79906983/
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.