Steam&Shine - Pozwól odkryć piękno Twojego samochodu!

22.11.2019 0 komentarzy
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Archiwum Steam&Shine

Jak zadbać i co zrobić, by ukochane auto jak najdłużej zachowało nieskazitelny wygląd i świeżość oraz jak sprawić, aby nasze używane auto było jak nowe. Z pewnością wielu z nas nieraz zadawało sobie te pytania. Wyobraźcie sobie, że odpowiedź znajduje się na wyciągnięcie ręki i nazywa się Steam&Shine. Marka powstała w 2015 roku i wtedy wszystko się zaczęło. Firma, specjalizuje się w profesjonalnej kosmetyce samochodowej i wszystkim tym, co pozwoli na uzyskanie wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu auta.


W ofercie znajdziemy między innymi: pielęgnacja zewnętrzna, detailing wnętrza, czyszczenie tapicerki, foteli i renowację skóry, polerowanie lakieru, zabezpieczenie wnętrza lub powłoki lakierniczej, szyb, felg i innych elementów pojazdu. Studio ma również ogromne doświadczenie w renowacji, usuwaniu rys z lakieru oraz zabezpieczaniu jego powierzchni przed późniejszymi uszkodzeniami. Z usług STEAM&SHINE skorzystać mogą właściciele używanych, ale i zupełnie nowych i luksusowych samochodów. My postanowiliśmy udać się osobiście do siedziby firmy, by dowiedzieć się szczegółów od samego właściciela. Poniżej rezultat rozmowy jaką z nim przeprowadziliśmy

 

 

"Dbamy o każdy detal, aby klient mógł na nowo zakochać się
w swoim aucie jak w dniu, kiedy odbierał nowe auto z salonu"


Proszę nam powiedzieć, czym tak naprawdę jest STEAM&SHINE i w jakim celu powstało?


Głównym celem powstania marki STEAM&SHINE było stworzenie miejsca, które nie będzie kojarzone ze zwykłą myjnią. Chodziło nam, żeby w Szczecinie pojawiło się miejsce, gdzie auta będą dostawały drugą młodość dzięki profesjonalnym zabiegom detailingowym. Chcemy, żeby każde auto czuło się u nas wyjątkowo z dbałością o każdy szczegół..

 

No właśnie, czym tak właściwie jest detailing?


Detailing jest to wieloetapowy proces czyszczenia, renowacji i zabezpieczenia pojazdu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Głównym założeniem jest przywrócenie stanu samochodu do niemalże nowego, podniesienie walorów estetycznych i użytkowych, przedłużenie żywotności a także zmniejszenie utraty wartości pojazdu.


Posiadacie bardzo szeroką ofertę dla posiadaczy czterech kółek. Czy zdradzi Pan kilka flagowych zabiegów jakie wykonujecie w studio?


Racja, posiadamy szeroką ofertę, którą na bieżąco poszerzamy. Chcemy, aby każdy klient, który oddaje auto w nasze ręce miał duży wybór usług a jego auto było kompleksowo obsłużone od A do Z. Należy wyróżnić m.in. renowację lakieru, mającą na celu usunięcie zarysowań, zmatowień i innych uszkodzeń oraz przywróceniu blasku i głębi koloru. Reflektory samochodowe także podlegają renowacji, usuwamy zmatowienia, zarysowania czy zżółknięcia.


Wnętrza aut również nie są nam obce. Częstym problemem są uszkodzenia tapicerki skórzanej, takie jak m.in.: przetarcia, zarysowania. Szczególnie narażone są: kierownica i fotel kierowcy. Wykonujemy odnowę elementów skórzanych, przywracamy im salonowy wygląd a na koniec wszystko zabezpieczamy rożnego rodzaju powłokami ochronnymi. To tylko część naszych usług, które świadczymy w naszym studio.

 

  

 

Przeczytaj także >LISTOPADOWE PREMIERY KINOWE!<


Z tego, co udało nam się dowiedzieć, wielu klientów studia to właściciele nowych i wcale nie tanich samochodów. Proszę nam opowiedzieć, jakie zabiegi można wykonać by zabezpieczyć i upiększyć zupełnie nowe auta?


Coraz więcej klientów przyjeżdża do nas prosto z salonu, aby zabezpieczyć swoje pojazdy i uniknąć ewentualnych uszkodzeń.Trafiają do nas nawet auta nowe przed wydaniem klientowi. Wtedy klient odbiera auto w pełni zabezpieczone w salonie samochodowym. Stosujemy różne produkty, m.in.: woski twarde, powłoki hydrofobowe i ceramiczne a także bezbarwne samo regenerujące folie ochronne. Podstawową ochroną są woski twarde, które zwiększają głównie walory estetyczne. Tzw. ceramika dodatkowo utwardza lakier, chroni przed mikro zarysowaniami, silną chemią, korozją, utlenianiem lakieru, poprawia oczywiście walory wizualne a pielęgnacja auta staje się bajecznie prosta nawet przez 5 lat.

 

Maksymalną ochronę dają natomiast folie ochronne. Aplikacja folii chroni auto przed odpryskami, głębokimi zarysowaniami a także drobnymi kolizjami drogowymi. Folia jest praktycznie niewidoczna, a ewentualne zarysowania folii znikają pod wpływem temperatury. Ochrona folią samochodu to wiele zalet, pozwala nam także zaoszczędzić wiele czasu i nerwów w razie ewentualnej kolizji i lakierowania elementów pojazdu. Przy okazji zachowujemy oryginalność lakieru, która jest istotna szczególnie przy sprzedaży samochodu. Stosujemy wysokiej jakości folie, na które dajemy 10 lat gwarancji.

 

 

Waszą ofertę kierujecie również do posiadaczy aut klasy premium. Może Pan nam zdradzić, jakie auta mieliście już okazję gościć w Salonie, i z jakimi korzyściami wiążą się wizyty u was?


Gościmy u nas naprawdę przeróżne auta. Zacznijmy od trudno dostępnych klasyków, takie jak Mercedes SEC z 1989 czy też Chevrolet Camaro z 1973 roku. Auta sportowe, np. Lamborghini Aventador SVJ, Porsche Cayenne GTS, Mercedes C63S AMG, Ford Mustang GT czy BMW M3. Jeśli chodzi o auta luksusowe to należy wyróżnić Rolls Royce Wraith i Mercedesa S63 AMG.


To tylko część naszych realizacji, ale oczywiście zapraszamy serdecznie każdego użytkownika, bez względu na auto jakie posiada. Lubimy wyzwania i żadne auto nie jest nam straszne. Każdy klient, który oddaje nam auto może mieć pewność kompleksowej i profesjonalnie wykonanej usługi. Dbamy o każdy detal, aby klient mógł na nowo zakochać się w swoim aucie jak w dniu kiedy odbierał nowe auto z salonu. Cieszymy się, że sprawiamy radość naszym klientom, szczególnie kiedy odbierają auto po naszych zabiegach. Zadowolenie klienta jest największą nagrodą za wykonaną pracę.


W jaki sposób można nawiązać z wami kontakt oraz w jakie dni jesteście otwarci stacjonarnie?


Jesteśmy obecni na wielu portalach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.steamshine.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania: mailowo: [email protected] czy też telefonicznie: 887 609 609. Nasza firma mieści się w pobliżu centrum miasta na ul. Heyki 2 w Szczecine. Czekamy na Was od poniedziałku do soboty. Pozwól nam odkryć piękno Twojego samochodu. Do zobaczenia… ;)

 

 

 

 

www.steamshine.pl

[email protected]


tel. 887 609 609
ul. Heyki 2 Szczecin

 

https://www.facebook.com/steamshinepl/

 

Steam&Shine - Pozwól odkryć piękno Twojego samochodu!

Steam&Shine - Pozwól odkryć piękno Twojego samochodu!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.