Styczniowe Premiery Kinowe razem z Helios

10.01.2020 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Dystrybutorzy Filmów

Hot Magazine wraz z kinem Helios, przedstawia Wam najświeższe, styczniowe premiery kinowe! Wielbicieli kina akcji z pewnością ucieszy premiera trzeciej części kultowego już filmu Psy, w reżyserii Władysława Pasikowskiego, z Bogusławem Lindą w roli Franza Maurera. „Urwis” to propozycja dla najmłodszych widzów, opowieść o szczeniaku, który traci dach nad głową i w pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się, jak sobie radzić. W „ Kinie Kobiet” zobaczycie dramat biograficzny „Judy” o życiu wybitnej aktorki i piosenkarki - Judy Garland. Wybierzcie coś dla siebie i ruszajcie do kin!

 

 

 

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Reżyseria: Maciej Kawulski
Gatunek: Sensacja, Akcja
Obsada: Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder
„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem.

 

Urwis
Reżyseria: Kevin Johnson
Gatunek: Animacja
Obsada: Mateusz Banasiuk
Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę.

 

Sam w pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł: na kogo warknąć, a komu pomerdać, a co najważniejsze – jak znaleźć prawdziwego przyjaciela.

 

Mayday
Reżyseria: Sam Akina
Gatunek: Komedia
Obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz
Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki.

 

Doktor Dolittle
Reżyseria: Stephen Gaghan
Gatunek: Komedia, Przygodowy
Obsada: Tom Holland, Robert Downey Jr., Rami Malek
Po stracie żony, siedem lat wcześniej, ekscentryczny doktor John Dolittle (Downey Jr.), słynny naukowiec i lekarz weterynarii w wiktoriańskiej Anglii, wiedzie pustelniczy tryb życia, w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt.

 

Kiedy jednak młoda królowa zapada na śmiertelną chorobę, nieustraszony doktor wyrusza w pełną przygód podróż na mityczną wyspę, gdzie spodziewa się znaleźć lekarstwo dla królowej. Wykorzysta w tym swą odwagę i niepodrabialne poczucie humoru

 

Psy 3. W imię zasad
Reżyseria: Władysław Pasikowski
Gatunek: Sensacja
Obsada: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński
Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko. Kultowy film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Polecamy wszystkim wielbicielom mocnej rozrywki!

 

Kultura Dostępna | Boże Ciało
Reżyseria: Jan Komasa
Gatunek: Dramat
Obsada: Bartosz Bielenia , Aleksandra Konieczna, Leszek Lichota, Łukasz Simlat
Historia dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po warunkowym zwolnieniu chłopak zaprzyjaźnia się z proboszczem niewielkiej parafii.

 

Pod nieobecność duchownego Daniel wykorzystuje niespodziewaną okazję i udając księdza, zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Jego metody ewangelizacji budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców, z czasem jednak nauki i charyzma fałszywego księdza poruszają ludzi.

 

Kino Kobiet | Judy
Reżyseria: Rupert Goold
Gatunek: Dramat, Biograficzny
Obsada: Renee Zellweger, Jessie Buckley, Finn Wittrock
Judy Garland - cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie podbiła serca światowej publiczności. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury.

 

W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Jej największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom.

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.