TOP 5 Produktów w Snickers Workwear Outlet!

29.12.2020
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Snickers Workwear Outlet to zaprzyjaźniony sklep, który proponuje szeroki asortyment świetnej odzieży, w którym aktualnie możecie kupić wszystko o 50% taniej od ceny metkowej. Okazję możecie wykorzystać do końca bieżącego tygodnia, czyli jeszcze przed Nowym Rokiem!


Snickers Workwear to profesjonalna skandynawska firma odzieżowa oferująca innowacyjną technologicznie odzież roboczą, bezkompromisowo zapewniająca bezpieczeństwo i komfort pracy współczesnym rzemieślnikom.


Dziś mamy okazję przedstawić Wam TOP 5 produktów, którymi warto zainteresować się na początku 2021 roku w outlecie na Santockiej 39.

Zaczynajmy!
 

 

Odzież Wierzchnia


SnickersWorkwear dysponuje pełną gamą odzieży wierzchniej: od bluz, także z kapturem, przez koszule flanelowe i polo, aż po najprostsze t-shirty.

 

Odzież idealna do pracy zarówno jak i do noszenia casualowo na co dzień.
 

 

Spodnie
Spodnie robocze są kluczowym elementem codziennego ubioru do pracy.

 

Projektuje i wykonuje się je tak, żeby czyniły dzień roboczy bezpiecznym oraz pozwalały nosić przy sobie wszystkie niezbędne w pracy przedmioty.

 

Wykonane z wytrzymałego materiału spodnie, dają gwarancję odporności przed pęknięciami lub rozdarciami.
 

 

Buty


Obuwie robocze dostępne jest w wielu modelach i rozmiarach. Główne firmy obuwnicze, którymi w swojej ofercie dysponuje SnickersWorkwearOutlet to - Solid Gear i Toe Guard.

 

Zapewniają one dodatkowy komfort, elastyczność i bezpieczeństwo w każdych warunkach pracy.
 

 

Czapki


Zatrzymaj ciepło dzięki wygodnym bawełnianym czapkom SnickersWorkwear.

 

Znajdziecie tu nakrycie głowy typu Fisherman, Beanie czy dwustronne, w wielu wariantach kolorystycznych o rozmiarze uniwersalnym.
 

 

Rękawice


Skutecznie zadbaj o najważniejsze ze swoich narzędzi - ręce.

 

Znajdź swojego faworyta w szerokim asortymencie zaawansowanych rękawic roboczych, które w znakomity sposób łączą zręczność, trwałość i ochronę pod kątem wszelkiego rodzaju prac.

 

 

 

 

Snickers Workwear Outlet
ul. Santocka 39
tel. 691 578 102


mail: [email protected]
www.facebook.com/snickersworkwearoutlet
www.snickersworkwear.pl