Ćwicz z Eurofitness! Część II

23.06.2017 0 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Marcin Homis, Maria Peda

We współpracy z Eurofitness Szczecin stworzyliśmy zupełnie nowy cykl artykułów. Co tydzień będziemy prezentowali Wam ćwiczenia, które możecie wykonać w domu i na siłowni. Lato zbliża się wielkimi krokami, więc najwyższa pora, żeby zadbać o swoje ciało, a my Wam w tym pomożemy! W tym tygodniu spotkaliśmy się z Igą, która zaprezentuje Wam cztery ćwiczenia, które możecie wykonać na siłowni! Zanim przejdziemy do treningu, opowie Wam kilka słów o sobie.

 

 

hot°: Skąd pomysł na zostanie instruktorem fitness? Masz jeszcze jakieś inne pasje sportowe poza fitnessem?

 

Iga: Aktywność fizyczna towarzyszy mi od dziecka. Uważam, że to właśnie sport w głównej mierze ukształtował mój charakter. Staram się zarażać swoimi pasjami innych. Uwielbiam sporty zimowe i wodne. Jestem zawodowym instruktorem wind i kitesurfingu.

 

 

hot°: Od kiedy zajmujesz się fitnessem?

 

Fitnessem interesuje się od wielu lat. Ostatecznie w 2016 roku postanowiłam stanąć po tej „drugiej stronie sali”, zdobywając tytuł instruktora aerobiku. W 2017 roku zostałam licencjonowany instruktorem Pilatesu i zajęć; Zdrowy Kręgosłup (Profi Fitness School) oraz treningu dla kobiet ciężarnych (OM MAMA PLUS, Open Mind). Dla mnie fitness to nie tylko zawód, ale też pasja, nieustająca przygoda i rozwój.

 

 

hot°: Jakie są Twoje ulubione zajęcia?

 

Zdecydowanie zdrowy kręgosłup i pilates, ale nie wyobrażam sobie kształtowania sylwetki bez form wzmacniających czy wytrzymałościowych. Na zajęciach skupiam się głównie na technice wykonywanych ćwiczeń i możliwie indywidualnym podejściu do ćwiczących. Zadowolony i uśmiechnięty klient to dla mnie największy cel i satysfakcja!

 

Na drugim spotkaniu pokażemy Wam ćwiczenia, które wzmocnią Wasze mięśnie brzucha, ud i pleców! Każde wykonujemy w 3 seriach po 10 powtórzeń!

 

Ćwiczenie 1 – Ćwiczenie na mięśnie brzucha, szczególnie na jego dolny przyczep! 

 

Wideo

Wideo

Ćwiczenie 2 – w tym ćwiczeniu wzmocnicie mięśnie odwodziciele ud! 

 

Wideo

Wideo

Ćwiczenie 3 – Trzecie ćwiczenie ma na celu wzmocnienie mięśnie czworogłowe ud. 

 

Wideo

Wideo

Ćwiczenie 4 – Ćwiczenie wzmacniające mięśnie grzbietu – pracuje mięsień najszerszy grzbietu. 

 

Wideo

Wideo

 

Eurofitness
ul. Szafera 3/5/7 (Azoty Arena)
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. – 7:00 – 22:00
Sb. i Nd. – 9:00 – 19:00
Odwiedź stronę internetową Eurofitness
Polub Eurofitness na Fecebooku!

 

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja