Ćwicz z Eurofitness!

16.06.2017 0 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Marcin Homis, Maria Peda

We współpracy z Eurofitness Szczecin stworzyliśmy zupełnie nowy cykl artykułów. Co tydzień będziemy prezentowali Wam ćwiczenia, które możecie wykonać w domu i na siłowni. Lato zbliża się wielkimi krokami, więc najwyższa pora, żeby zadbać o swoje ciało, a my Wam w tym pomożemy! W tym tygodniu spotkaliśmy się z Igą, która zaprezentuje Wam cztery, proste ćwiczenia, które możecie wykonać w domu! Zanim przejdziemy do treningu, opowie Wam kilka słów o sobie.

 


hot°: Skąd pomysł na zostanie instruktorem fintess? Masz jeszcze jakieś inne pasje poza fitnessem?


Iga: Aktywność fizyczna towarzyszy mi od dziecka. Uważam, że to właśnie sport w głównej mierze ukształtował mój charakter. Staram się zarażać swoimi pasjami innych. Uwielbiam sporty zimowe i wodne. Jestem zawodowym instruktorem wind i kitesurfingu.


hot°: Od kiedy zajmujesz się fitnessem?


Fitnessem interesuje się od wielu lat. Ostatecznie w 2016 roku postanowiłam stanąć po tej „drugiej stronie sali”, zdobywając tytuł instruktora aerobiku. W 2017 roku zostałam licencjonowany instruktorem Pilatesu i zajęć; Zdrowy Kręgosłup (Profi Fitness School) oraz treningu dla kobiet ciężarnych (OM MAMA PLUS, Open Mind). Dla mnie fitness to nie tylko zawód, ale też pasja, nieustająca przygoda i rozwój.

 


hot°: Jakie są Twoje ulubione zajęcia, które prowadzisz?


Zdecydowanie Zdrowy Kręgosłup i Pilates, ale nie wyobrażam sobie kształtowania sylwetki bez form wzmacniających czy wytrzymałościowych. Na zajęciach skupiam się głównie na technice wykonywanych ćwiczeń i możliwie indywidualnym podejściu do ćwiczących. Zadowolony i uśmiechnięty klient to dla mnie największy cel i satysfakcja!

 

 

 

Na pierwszym spotkaniu pokażemy Wam ćwiczenia, które wzmocnią Wasze mięśnie brzucha, pośladków.

 

 

 

Ćwiczenie 1 – deska – ćwiczenie na wzmacnianie mięśni głębokich brzucha, ramion oraz nóg - 2 serie po 30 sekund.

 

Wideo

Wideo


Ćwiczenie 2 – unoszenie bioder - ćwiczenie na wzmocnienie pośladków i mięśni dwugłowych uda - 4 serie po 10 powtórzeń

 

Wideo

Wideo


Ćwiczenie 3 – wznos tułowia – ćwiczenie wzmacniające mięśnie skośne brzucha – 4 serie po 10 powtórzeń

 

Wideo

Wideo


Ćwiczenie 4 – Cardio – bieg bokserski – ćwiczenie na spalanie tkanki tłuszczowej, wytrzymałość i poprawę krążenia – 4 serie po 30 sekund.

 

Wideo

Wideo

 

Eurofitness
ul. Szafera 3/5/7 (Azoty Arena)
Godziny otwarcia:
Pn.- Pt. – 7:00 – 22:00
Sb. i Nd. – 9:00 – 19:00
Odwiedź stronę internetową Eurofitness
Polub Eurofitness na Facebooku

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja