My Way Fitness - Nowoczesne centrum sportowe

18.11.2021 1 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

My Way Fitness to nowo wybudowane, nowoczesne centrum na Warszewie łączące usługi z zakresu sportu, zdrowia i urody. Wykwalifikowana kadra, oferta dla osób w każdym wieku i nowoczesny sprzęt to tylko kilka najważniejszych atutów tego miejsca. Chcąc dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie zapewnia centrum zadaliśmy kilka pytań właścicielom obiektu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

 

 

 

Od jak dawna My Way Fitness istnieje na szczecińskim rynku?

 

Pierwszych gości powitaliśmy w Myway Fitness 28 września tego roku, a 2 października odbył się nasz Dzień otwarty dla mieszkańców Warszewa, którzy wyczekiwali naszego otwarcia, chcieli nas w końcu poznać oraz co dla nas najważniejsze przyjęli nas bardzo serdecznie w tym pięknym , zielonym zakątku naszego miasta. Jesteśmy wzruszeni słysząc, że czekali aż się otworzymy i wdzięczni za tak miłe przyjęcie nas na Warszewie.

 

Jak powstał pomysł na stworzenie tak dużego miejsca dla sympatyków sportu?


To bardzo ciekawa, a zarazem bardzo życiowa historia. Agnieszka – właścicielka Myway – była od lat moją klientką- której pomagałam wrócić do formy po dwóch ciążach, a potem kontynuowałyśmy wspólne treningi w różnych miejscach w Szczecinie. Nie mogłyśmy znaleźć miejsca dla siebie do treningów, które odpowiadałoby nam w 100 procentach, a oczekiwałyśmy niewiele, miłego i czystego klubu, miejsca z pozytywną atmosferą i energią. Często po treningu rozmawiałyśmy o naszych marzeniach , pracy, rodzinie i z tych rozmów powstał pierwszy plan na stworzenie Myway Fitness.

 

Potem zaczęłyśmy grać w Squasha- który bardzo polubiłyśmy , jednak dojazdy z Warszewa na korty były dość kłopotliwe i czasochłonne, więc do pomyślałyśmy o zbudowaniu kortów Squasha w obiekcie. I tak powstał Myway Fitness Squash & Social- miejsca gdzie nasi goście i jakość usług jest najważniejsza, miejsca gdzie każdy poczuje się wyjątkowo.


Tutaj nie tylko zrobisz trening i zagrasz w squasha, ale znajdziesz chwilę spokoju na herbatę czy kawę w naszym lobby. Na dodatek nie musisz zostawiać rodziny w domu- możesz przyjść całą rodziną i dla każdego znajdzie się droga do odkrycia piękna sportu w każdym wieku.

 

 

 

Czy w My Way znajdziemy trenerów personalnych, którzy pomogą nam przy ćwiczeniach i ogólnej zmianie sylwetki?


Jak już wspomniałam jakość usług jest dla nas bardzo ważna. Już stawiając fundamenty , wiedzieliśmy jakich trenerów chcemy zatrudnić w Myway. Pracując jako trener, latami obserwowałam innych trenerów oraz analizowałam potrzeby klientów. Trenerzy w Myway oprócz wysokiej kultury osobistej szczycą się wysokimi kompetencjami zawodowymi. Każdy z trenerów i instruktorów posiada kwalifikacje i certyfikaty do prowadzenia zajęć, które są w naszym grafiku, ciągle się rozwijają i śledzą najnowsze trendy.

 

Dzięki temu u nas ćwiczy się bezpiecznie, a na dodatek nie jest nudno. Kilku trenerów jest po kursach fizjoterapii, terapii manualnej, mamy też zawodniczki Fitness Bikini, więc jesteśmy przygotowani na personalną pomoc naszym klientów, nawet po urazach czy kontuzjach lub przygotowując na zawody fitness. Najlepiej sprawdzić nas podczas pierwszej bezpłatnej wizyty i skorzystać z naszych usług.

 

Wiemy, że znajdziemy u Was wyjątkowy sprzęt, oparty o technologię Eco Power. Prosimy o kilka słów na ich temat.

 

Wychodzimy z założenia, że zdrowy styl życia to nie tylko odpowiednie odżywianie i regularne ćwiczenia. Aby zdrowo żyć trzeba mieć do tego zdrowe środowisko. Jako jedyni na Pomorzu możemy się pochwalić posiadaniem urządzeń Eco Power TM – maszyn dzięki którym nasi klubowicze mogą produkować energię. Najprościej mówiąc: energia kinetyczna wytwarzana przez ćwiczących w klubie na urządzeniach Eco Power TM jest zamieniana na energię elektryczną. Następnie, za pomocą specjalnych mikroinverterów wprowadzana jest do wewnętrznej instalacji elektrycznej.

 

System nie wymaga żadnego zestawu akumulatorów, gdyż energia elektryczna nie jest gromadzona tylko bezpośrednio wykorzystywana przez urządzenia aktualnie pracujące w klubie. W ten sposób możemy zasilić telewizory, lodówki czy oświetlenie. Wszystko zależy od ilości urządzeń ECO-POWR™ i ich wykorzystywania przez klubowiczów.

 

  

 

A czy macie jakieś nowe pomysły, które chcielibyście zrealizować w nadchodzącym roku?


Mnóstwo, ale nie będziemy tu zdradzać wszystkiego. Na pierwszym planie stawiamy rozszerzenie naszej oferty o weekendowe warsztaty i kursy, spotkania z fizjoterapeutami, znanymi trenerami, warsztaty tematyczne i rozwojowe. Chcemy stworzyć sportową społeczność w tym pięknym miejscu w jakim się znajdujemy i być Sportowym epicentrum Warszewa. Na tym etapie poznajemy potrzeby na Warszewie i słuchamy naszych klubowiczów bo to dla nich powstał Myway Fitness Squash &Social.

 

Powinniśmy wiedzieć coś jeszcze?


W obiekcie oprócz siłowni i sali fitness znajduje się klubik dziecięcy. Jesteśmy miejscem rodzinnym, same mamy dzieci i doskonale wiemy, że ciężko jest kontynuować treningi posiadając małe dzieci. W Myway rozwiązaliśmy ten problem, rodzic może iść na trening i zostawić swojego malucha w Klubiku z Animatorką.

 

Dla starszych dzieci mamy Akademię sportową Myway z zajęciami dla dzieci od 5-10 roku życia. To rozwiązanie bardzo spodobało się naszym Gościom, mama może spokojnie poćwiczyć na sali fitness, tata poćwiczyć na siłowni lub umówić się na squasha z kolegą, a dziecko z chęcią spędza czas na zabawie. Idealne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, gdzie czasu mamy coraz mniej dla siebie i dla rodziny. Miło jest widzieć budującą się społeczność w naszym klubie. Nie możemy się doczekać dalszego rozwoju Myway,a głowy mamy pełne pomysłów.

 

 

 

Dane do kontaktu:

Ul. Sarnia 8

www.mywayfitness.pl

Tel. 513 590 488

 

[email protected]

Facebook: My Way Fitness

 

My Way Fitness

My Way Fitness

Komentarze

Komentarze

Jaga
17:05 16.11.2023
Klub dyskryminujący posiadaczy kart multisport (od 1.12.2023 karty bedą nieuznawane). Wyjątkowo nieprzyjemna menager klubu, traktująca z góry posiadaczy w/w kart. Opowieści o niej wprawiły mnie w zdumienie, a dokładniej w zażenowanie. Na urodzinach klubu, jeden z uczestników imprezy - posiadacz karty, poczęstował się ciastkiem, na co "pani" menager, poinformowała Go, że przekąski są tylko dla klubowiczów (tych płacących gotówką), ponadto likwidacja kart w/g tej "pani" ma służyć pozbycia się "motłochu", stwierdizła bowiem, że klub jest dla lekarzy, adwokatów itp. i trzeba pozbyć się ludzi z kartami, żeby ta "elitka" czuła się lepiej w swoim towarzystwie. NIE POELCAM! Jedna wielka żenada.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.