Be Happy Museum - nowości w najbardziej kolorowym miejscu w Szczecinie!

13.10.2021
Autor: Ewa Cudnik, Zdjęcia: Maciej Szańca, Fabryka Wspomnień Fotografia

Be Happy Museum - miejsce, w którym największy smutas będzie szczęśliwy. Tłumnie odwiedzane o każdej porze roku, przechodzi właśnie mały lifting. Już w listopadzie muzeum urozmaici swoją ofertę o kilka nowych scenerii do spędzania szalonych chwil zarówno w towarzystwie dzieci, jak i dorosłych. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w nowych odsłonach z sesji zdjęciowej grupy TheBestOfSzczecin, która miała miejsce kilka tygodni temu, a na krótką rozmowę z właścicielką Jowitą Pałczyńską zaprasza Ewa Cudnik.

 

Artykuł powstał przy współpracy z  The Best Of Szczecin. Dziękujemy i serdecznie polecamy.

 

 

Muzeum w Szczecinie powstało 3 lata temu, ale zrzeszyło już ogromną liczbę fanów. Na samym Instagramie śledzi Was prawie 50 tys. followersów. Gdzie tkwi sekret tego sukcesu?

 

Be Happy Museum w Szczecinie powstało, jako pierwsze w naszej sieci w grudniu 2018 roku. Jesteśmy miejscem dla każdego, zarówno dla osób kochających media społecznościowe jak i dla tych, którzy po prostu chcą miło spędzić czas. U nas można zapomnieć o kłopotach, wszyscy się uśmiechają, pomysłów na szalone kadry i ciekawą zabawę nigdy nie brakuje.

 

Do muzeum można przyjść ot tak, prosto z ulicy, ale można także u Was coś zorganizować. Opowiedz coś o formach spędzania czasu w Be Happy Museum.

 

Zachęcamy oprócz standardowego zwiedzania, do organizacji urodzin, prywatnych sesji fotograficznych, ale także sesji komercyjnych i produktowych. Świetnie wypadają również wieczory panieńskie oraz eventy, plany do teledysków i stylizowane plenery fotograficzne.

 

 

 

Pierwsze Be Happy Museum powstało w Szczecinie. W jakich innych miastach Polski zostały otwarte tego typu lokalizacje?

 

Nasza sieć muzeów liczy obecnie cztery lokalizacje: Szczecin (2018), Zakopane (2019), Poznań (2020) oraz Warszawa (2020). W planach mamy kolejne lokalizacje oraz zupełnie nowe atrakcje na światowym poziomie;). Oczywiście przesyt też nie jest dobry, zdecydowanie chcemy się skupić na jakości momentów spędzonych w naszych lokalizacjach, a nie tylko ilości sprzedanych biletów wstępu. W każdym mieście scenerie tylko w 10% powtarzają się - dbamy o oryginalność naszej oferty.

 

Jak zachęciłabyś prawdziwego ponuraka aby wszedł do środka i skorzystał z atrakcji?

 

Mógłabym powiedzieć: "Jeśli jesteś fanem selfie i lubisz dobrą zabawę, naładuj baterię w swoim telefonie i przygotuj kartę pamięci, bo Be Happy Museum to prawdziwa mekka dla miłośników zdjęć i dobrej zabawy." - myślę, że najlepiej jednak zobaczyć muzeum na własne oczy.


Niepowtarzalne scenografie z kultowymi donatami, ogromnymi słodyczami czy bajkowymi jednorożcami sprawiają, że u nas można dosłownie oderwać się od rzeczywistości. Kolorowe tła, fantazyjne kształty i kilkadziesiąt autorskich scen przyprawiają o zawrót głowy. Każdy element umożliwia niezliczoną ilość ujęć. Fani Instagrama czy TikToka z pewnością zrobią furorę w sieci swoimi fotkami i filmikami, ale także przeżyją niezapomnianą przygodę i naładują akumulatory szczęścia. Tu wszystko jest słodko-bajkowo-pastelowe.


Podczas wizyty nawet największy ponurak zacznie się uśmiechać! To gwarantowana doskonała zabawa nie tylko dla fanów mediów społecznościowych, ale także całych rodzin, które chcą spędzić radosny czas w niepowtarzalnej scenerii. Nie mniejsze emocje czekają na odwiedzających także w pokojach iluzji, w których świat po prostu wywraca się do góry nogami. U nas czas biegnie powoli, a wyobraźnia mocno pracuje.

 

 

 

Oprócz stanowisk zdjęciowych macie również swoje produkty, co kontretnie?

 

Nasze stacjonarne sklepiki to królestwo słodkich squishy, mamy także donatowe magnesy, słodycze i oryginalny merch naszej marki - wszystko jest dostępne od ręki. Zatem jeśli ktoś ma ochotę na spontaniczne wyjście ze znajomymi, z rodziną, randkę, urodziny, wieczór panieński lub szałową sesję fotograficzną - każdy pretekst będzie dobry, aby odwiedzić #BeHappyMuseum!

 

 

Cennik biletów:
Tel. 606 944 142
www.facebook.com/behappymuseum
www.instagram.com/behappymuseum
www.behappymuseum.com

www.behappymuseum.com/cennik

 

Mod.:
Polka Rajnerowicz, Pati Patka, Olga Dąbkiewicz, Roksana Lewandowska, Zuzia Klajn, Sandra Kaliniak, Joanna Nowak, Natalia Myżalik, Karolina Kłysiak, Paulina Zdanowicz, Damian Kulpa, Agnieszka Zakrzewska, Izabela Cicharska

 

Be Happy Museum

Be Happy Museum