Piękne flowerboxy od The Lux Box!

12.02.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W naszym cyklu o dobrych, inspirujących czy nowatorskich firmach mamy przyjemności przedstawić Wam szczecińską markę The Lux Box. Jej ideą przewodnią, jest otaczanie Was pięknem, dostarczanie radości i podsuwanie pomysłów na fajne prezenty! W naszym artykule opowiemy Wam o szczegółach, przedstawiamy flowerboxy czyli przepiękne pudełka z kwiatami oraz eleganckie giftboxy, pudełka z dowolnie wybranymi prezentami i oczywiście kwiatami. Nie sposób przejść koło nich obojętnie!

 

 

 

hot°: Na początek, tradycyjny wstęp: założyła Pani firmę, która nazywa się Lux Box i sprzedaje flower boxy oraz gift boxy. Wow!, prosimy o kilka zdań wyjaśnienia …


Założyłam firmę, która pomaga ludziom rozwiązać spory problem, jakim jest znalezienie pomysłu na prezent. W swojej ofercie mam flowerboxy, czyli przepiękne kwiaty w pudełkach i giftboxy - pudełka z kwiatami oraz dodatkowymi prezentami.

 

Zawsze kochałam kwiaty i uznałam, że to doskonały pomysł, żeby się nimi zająć na poważnie. To prawdziwa przyjemność widzieć, jak moja praca uszczęśliwia ludzi, jaką budzi w ludziach radość z pięknego bukietu.

hot°: Z jakich kwiatów robi Pani kompozycje?  Jakie są rodzaje boxów? Czy można zamówić indywidualny projekt? Prosimy o kilka kwiatowych szczegółów …


Kompozycję wykonuję z róż, ale jeżeli klient prosi o inne kwiaty, chętnie realizuje też takie zamówienia. Mam boxy w 3 kolorach: białe, czerwone i czarne, 2 wielkościach: standardowe (mieszczące ok.9-10 róż) i duże (zawierające 14-17 róż).

 

Oczywiście zdarzają się niestandardowe zamówienia np. kwiaty w różnych kolorach, często są to ciekawe pomysły, fajna inspiracja dla mnie do tworzenia nowych flowerboxów.

 

  

 

hot°: Wyobraźmy sobie sytuację przed walentynkową: Dzwoni do Pani, chłopak z chęcią zakupu flower boxa, ale minimalną wiedzą na temat kwiatów, doradzi mu Pani? ;)


Oczywiście!, moi klienci wiedzą więcej o swoich partnerkach niż im się wydaje! Szybko dowiaduję się, jaki jest ich ulubiony kolor. Potem wystarczy dopasować do tego pasujące pudełko, wstążkę i świetny prezent gotowy! A jak Panowie całkowicie nie orientują się co się może spodobać się, to zawsze mam kilka faworytów, które zachwycają każdego.

 

hot°: Jakie było najbardziej spektakularne oraz najtrudniejsze zamówienie, jakie Pani zrealizowała?


Do tej pory najtrudniejszym zamówieniem było dostarczenie 30 flowerboxów w 2 miejsca jednego dnia o podobnej godzinie. Nie tylko był to problem logistyczny, ale i przygotowanie wszystkiego było ogromnym wyzwaniem.

 

Jednak najtrudniejsze zamówienie dopiero przede mną. Dostałam już zlecenie od kilku firm na stworzenie na Dzień Kobiet ponad 100 flowerboxów. Już zaczynam wszystko rozplanowywać.

 

hot°: Jak wygląda zamówienie flowerboxa -  krok po kroku: jak wybrać, gdzie zamówić i jak zapłacić?


Zamawiać można na kilka sposoby: telefonicznie, mailowo albo na instagramie czy facebooku w wiadomościach prywatnych. Przykłady flowerboxów znajdują się na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, co często pomaga w podjęciu decyzji.

 

Ustalamy wspólnie wielkość boxa, jego kolor, kolor wstążki i oczywiście kwiaty. Zapłacić można przelewem przy składaniu zamówienia lub gotówką, kiedy przywożę flowerboxa do klienta.

 

 

 

hot°: Jak wspomniałem w pierwszym pytaniu, zajmujecie się nie tylko flower boxami, ale również …


W mojej ofercie posiadam także giftboxy. Są to pudełka najwyższej jakości ze świeżymi kwiatami w środku oraz dowolnie wybranymi przez klienta prezentami.  

 

Mogą to być np. pralinki, perfumy, biżuteria lub co tylko zażyczą sobie Państwo. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu chętnie podsuniemy nasze sprawdzone rozwiązania! Całość pudełka owinięta jest elegancką wstążką.

 

 

The Lux Box
tel. 604 250 650
theluxboxes@gmail.com
www.theluxbox.pl
https://www.instagram.com/the_luxbox/
www.facebook.com/theluxboxszczecin