Targi Dziecko Mama Tata - Wydarzenie dla całej Rodziny!

24.08.2016 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Już w pierwszy weekend września w Azoty Arena odbędzie się bardzo ciekawie zapowiadające się wydarzenie. Multum atrakcji, informacji oraz dobrej zabawy. Tutaj powinien pojawić się każdy: dziecko, mama, tata, całe rodziny! Z pewnością coś dla siebie znajdą również przyszli rodzice. Rozmawiamy z Paniami: Kamilą Gębską oraz Olą Nowakowską – organizatorkami Targów Dziecko Mama Tata! Zapytamy je między innymi o koncepcję Targów. Dowiemy się także więcej na temat Fundacji, w ramach której działają.

 


hot°: Proszę powiedzieć nam skąd pomysł na tego typu event. Dlaczego akurat targi dziecięce?


Obserwując regionalny rynek, zauważyłyśmy że inne branże mają swoje targowe święta, dlaczego więc tak dobrze rozwijająca się branża rodzinna miałaby takiego nie mieć? W Szczecinie jest sporo firm, a także organizacji pozarządowych prężnie działających na rzecz dzieci i rodzin, zarówno w zakresie zabawy i rozrywki, jak i edukacji czy profilaktyki. Jest to branża bliska działaniom naszej Fundacji, postanowiłyśmy przedstawić tę bogatą ofertę mieszkańcom Szczecina w jednym miejscu na hali Azoty Arena.

 

 

hot°: Dla kogo skierowane są Wasze Targi? Kto koniecznie powinien przyjść na to wydarzenie?


Wszyscy! Targi Dziecko Mama Tata, skierowane są przede wszystkim do rodzin z dziećmi, przyszłych rodziców, osób związanych zawodowo z branżą dziecięcą. Ponadto zapraszamy szkoły i przedszkola do czynnego udziału w konkursie, organizowanym w ramach imprezy. Po więcej szczegółów zapraszam na naszą stronę: www.targiszczecin.pl. Wstęp na targi będzie bezpłatny.

 

hot°: Jakie atrakcje przewidujecie dla odwiedzających?


Ta impreza to atrakcyjne warsztaty dla dzieci i rodziców, strefy dmuchańców, ciekawe panele dyskusyjne, okazja do bezpłatnych konsultacji. Nie zabraknie niespodzianek i konkursów z nagrodami. To przede wszystkim nietuzinkowe stoiska i oryginalni wystawcy, wraz z którymi buduje się program.

 

 

hot°: Czy możecie nam zdradzić taką „mini listę” najciekawszych wystawców?


W tej branży nie ma nieciekawych wystawców. Nasze dwudniowe targi - będą przeglądem zróżnicowanych propozycji, zaczynając od niezbędnych artykułów, wózków, odzieży, mebli, po edukację, medycynę, oferty zajęć pozalekcyjnych oraz doskonałą zabawę. Trzeciego września, będziecie mogli poznać ich wszystkich.

 

 

hot°: Po naszych wielokrotnie odbytych rozmowach widzimy ile czasu i energii potrzeba, by zorganizować tak wielkie wydarzenie. No właśnie – czy organizowałyście już tak duży event?


Tak. Chociaż szczerze mówiąc, targi będą naszym największym przedsięwzięciem, ale nie jedynym.  Na brak energii nie narzekamy ;) (red. potwierdza)

 

hot°: Teraz skupmy się troszkę na waszej fundacji. Jak powstała, co ma na celu w swojej działalności?


Nasza Fundacja, Fabryka Języka Szczecin, docelowo powstała z myślą o krzewieniu kultury języka polskiego i wszystkiego co jest z nim związane. Jednak nadrzędne działania statutowe koncentrują się wokół aktywizacji mieszkańców Szczecin oraz rodzin z dziećmi. Celem Fabryki Języka Szczecin jest podejmowanie działań na rzecz rozwoju i promocji regionu zachodniopomorskiego.

 

 

hot°: Czy zajmujecie się tylko projektami skierowanymi do najmłodszych czy podejmujecie jeszcze inne biznesowe wyzwania?


Na chwilę obecną w głównej mierze myślimy o najmłodszych. Oprócz Targów Dziecko Mama Tata, organizujemy Sportowe Półkolonie w hali Azoty Arena. Wrzesień bieżącego roku będzie dla nas ważnym miesiącem. Nie tylko ze względu na targi, ale to również start naszego kolejnego projektu, o którym na razie nie możemy wspominać. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej www.fabrykajezyka.szczecin.pl.

 

 

hot°: Zapewne jak każda firma, chcecie się rozwijać i iść do przodu. Powiedzcie zatem jakie macie plany na przyszłość?


Nasza Fabryka to chodząca bomba pomysłów. Dzięki temu, że otaczają nas kreatywni doradcy, większość z idei ujrzy światło dzienne. Jednak na to potrzeba trochę czasu. Marzy nam się własne Centrum Edukacyjne a także przedszkole. Podobno marzenia się spełniają.

 

 

O Targach:
-dwa dni wystawiennicze w prestiżowej hali Azoty Arena
-możliwość prezentacji firmy sprecyzowanej grupie odbiorców
-10 000 spodziewana liczba osób odwiedzających stoiska
-okazja do promocji i sprzedaży produktów
-ciekawe konsultacje, warsztaty, wywiady
-doskonała zabawa

 

Dla Kogo?
-rodziny z dziećmi
-uczniowie
-przyszli rodzice
-osoby zawodowo związane z branżą dziecięcą

 

Dlaczego warto?
-niskie koszty uczestnictwa
-korzystne koszty uczestnictwa
-profesjonalna obsługa
-możliwość współtworzenia programu wydarzeń towarzyszących
-jedyna tak duża i profesjonalna impreza w regionie zachodniopomorskim

 

O miejscu:
-powierzchnia terenu 102 350 m kw.
-powierzchnia użytkowa 25 361 m kw.
-teren zielony 27 000 m kw.
-parking: 600 miejsc, blisko 2000 m kw. powierzchni dla wystawców wewnątrz obiektu

 

Tagi Dziecko Mama Tata na Facebooku! 

 

Komentarze

Komentarze

Iga
19:08 22.09.2018
Świetna impreza stoisko MAMA WIE LEPIEJ pani Alicji Chyły polecam każdej placówce dzieciecej
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.