Bostońskie Historie: W Bostonie w czerwcu nie zwalnia tempa!

09.12.2015
Autor: Anita Jankowska, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Czerwiec jest okresem w którym w zależności od wieku, zakuwamy do ostatnich poprawek lub egzaminów albo planujemy naszą wymarzoną ucieczkę od codziennej pracy w postaci urlopu w mniej lub bardziej egzotycznych okolicznościach przyrody. Ale niezależnie czy mamy lat 20,30 czy 40 najbliższe ciepłe, czerwcowe tygodnie są dla większości z nas chwilą wytchnienia, wypoczynku i szansą na relaks. A gdzie najlepiej się wyluzować jak nie w najlepszym,szczecińskim pubie czyli Bostonie?! Zapraszamy na kolejny wywiad z Wojtkiem Polatą, menagerem pubu, w którym oczywiście dowiecie się co nowego w czerwcu czeka was po przekroczeniu bostońskiego progu.

 

 

hot°: Jak minął Wam poprzedni miesiąc? Jesteście zadowoleni z majowych, bostońskich imprez?


Poprzedni miesiąc minął u Nas jak każdy poprzedni- czyli po prostu fantastycznie i interesująco! :) W Bostonie nigdy nie pozwalamy na nudę, zwłaszcza podczas ciekawych i pełnych atrakcji imprez tematycznych. W maju weszliśmy już w lekko wakacyjny klimat, bawiąc się wśród letnich parasoli, popijając kolorowe drinki i bawiąc się przy muzyce prosto z Ibizy. Było naprawdę gorrrrąco! :)


hot°: Jakie plany macie na czerwiec a może pochwalisz się już pierwszymi, wakacyjnymi pomysłami na dobrą zabawę w Bostonie? Słuchamy…


Bostońskiej ekipie nigdy pomysły się nie kończą. W czerwcu będziemy bawić się w stylu marynarskim, czyli z mocnym przytupem jak na marynarzy przystało. Rum będzie lał się strumieniami. ;)
Nowością będzie impreza „Stop Light'', której głównym założeniem jest to, aby to Nasi goście byli gwiazdami tego wieczoru, a nie sam lokal, czy też ekipa. W związku tym pojawią się świecące gadżety Lightstick'i i ogień na barze. Naprawdę będzie się działo! :)

 


hot°: Wróćmy jeszcze na chwilę do wydarzeń majowych. Niedawno pisaliśmy o akcji charytatywnej, która współorganizowaliście, opowiedz naszym Czytelnikom jak wam się udało?


Warsztaty barmańskie, które przeprowadziliśmy wraz z Fundacją Szansa dla Niewidomych Tyflopunkt były jednym z najlepszych doświadczeń, jakie mogły Nam się przytrafić. Myślę, że nawzajem od siebie dużo się nauczyliśmy. W zamian za przekazanie wiedzy barmańskiej, dostaliśmy dużo uśmiechu i naukę, że w życiu nie ma żadnych przeszkód, każdą można pokonać, bez względu na okoliczności. Podczas tych szkoleń mieliśmy przyjemność gościć Telewizję Polsat, Radio Szczecin i Głos Szczeciński, które pozwoliły Nam nagłośnić i zachęcić ludzi do bezinteresownej pomocy, która wraca z nawiązką.


hot°: W maju zrobiliście grilla, jak Panowie Barmani wypadli w roli kucharzy? Kiedy kolejna edycja?


10 maja odbyła się druga edycja naszego grilla z Dream Team'em, i mimo że pogoda Nas nie rozpieszczała, świetnie się bawiliśmy. Dlatego też, w ciągu tych wakacji planujemy więcej takich spotkań, aby bliżej poznać naszych gości. Główny sprawca całego zamieszania (JA) miałem problem z rozpaleniem grilla, ale na szczęście z pomocą przybył kolega Tomasz. Dziewczyny przygotowały wszystkie pyszności, a ja odpowiednio się nimi zająłem.

 

 


hot°: Na stronie fl4shb4ck.pl i na Waszym facebooku, jest możliwość ściągnięcia bostońskiej gazety. Ciekawa idea, opowiedz o czym piszecie, jak często ją aktualizujecie itd..


Zadaniem Boston Magazynu, jest danie możliwości naszym gościom, by mogli być poinformowani na bieżąco o naszym imprezach, ale przede wszystkim, żeby bardziej poznali Dream Team, by razem z nami mogli go tworzyć. Jest to miesięcznik, w którym znajdują się między innymi, informacje o promocjach, imprezach, ale także kącik śmiechu, w którym znajdują się różne dowcipy o tematyce barmańskiej, ale także wywiady z naszą załogą - o naszych marzeniach, sukcesach, o pracy za barem...


hot°: Pytanie do fachowców. Maj nie rozpieścił nas za bardzo jeśli chodzi o temperaturę, mamy nadzieję, że czerwiec będzie gorący. Poprosimy Ciebie Wojtku, o pomysł na jakiegoś prostego, ale orzeźwiającego drinka - skutecznego na upały.


Latem nie ma nic lepszego, jak grillowanie czy plażowanie pod chmurką, popijając zimne piwko w gronie najbliższych. Jednak, gdy chcemy zabłysnąć wśród znajomych, niektórym z nas nie wystarcza zmrożenie wódeczki. ;) Jeśli chodzi o orzeźwiające drinki, na pewno jednym z najlepszych drinków jest nieśmiertelne Mojito. Latem, na barze robimy je w ilościach hurtowych- bo nie ma nic smaczniejszego niż orzeźwiający smak mięty połączonej ze słodkim rumem. Do drinków idealnych na lato, możemy używać także świeżych owoców, których przecież w tej porze roku, jest pod dostatkiem :) Wystarczy tylko nasza inwencja twórcza i ciekawy pomysł.

 


hot°: Jechałem kilka dni temu, włączyłem radio Eska, i słyszę, że Boston jest sponsorem audycji. Dotarliście już nawet do radia ?


Zgadza się można nas usłyszeć w Esce, ale to dopiero mały pikuś (śmiech). My zapraszamy do słuchania naszego, bostońskiego radia, które cały czas się rozwija. Lada moment pojawią się pewnie pierwsze audycje ze specjalnymi gośćmi, których będzie miło nam zaprosić.


Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych audycji i słuchania Radia Boston na bostonlive.pl. Radio to część bostońskich mediów, w których skład oprócz radia wchodzą także magazyn oraz inne media, nad którymi ciągle pracujemy.

Zapisz