Bostońskie Historie: Złota, bostońska jesień!

30.09.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archwium Pubu / Krystian Gąciarski

Pora na kolejne nasze spotkania z Bostonem. Październik, to okres, w którym imprezową aktywnością wykazują się studenci, którzy dopiero co powrócili (pojawiają się także nowi) z wakacji – większość z nich z pewnością niejedną noc spędzi w tym lokalu. Boston Pub jest jednym z najpopularniejszych szczecińskich pubów, odwiedzanym co tydzień przez setki gości, mającym ogromną tradycję (najstarsze szczecińskie imprezy karaoke!) oraz coraz to nowe pomysły na poprawę naszego humoru. Warto więc zapoznać się z ich propozycjami na nadchodzący sezon. Rozmawiamy z Wojciechem Polata- menagerem klubu.

 

 

hot°: Co zmieniło się po wakacjach w ekipie tworzącej Boston Pub? Czy pojawiły się nowe twarze, rozwody, romanse itd.?

 

W trakcie wakacji mieliśmy dwie kosmetyczne zmiany w naszej w ekipie. Do naszego zespołu dołączyła jedna nowa osoba- Natalia, która już zdążyła wejść i zaaklimatyzować się wśród nas. Ja sam wróciłem po pół rocznej przerwie spowodowanej zrobieniem potrzebnych praktyk związanych z uczelnią. W planach mamy zamiar jeszcze powiększyć nasze grono, więc zmiany jeszcze się nie skończyły :)

 

 

hot°: Czy jesteście przygotowani na powrót studentów? Czym zamierzacie ich przyciągnąć do Bostonu?


Tak, jak najbardziej :) Nasze szlagierowe promocje nie ulegają zmianie, ale za to zmieniamy formułę naszego karaoke, aby było jeszcze ciekawiej i bardziej emocjonalnie, ale przede wszystkim więcej nagród dla śpiewających. Oprócz tego w czwartki pojawi się nowa promocja, ale tu nie chce zdradzać szczegółów.

 

 

hot°: Jaki jest rozkład jazdy na październik? Czego można się po Was spodziewać?


Październik zaczynamy z wielką pompa! Już w pierwszy poniedziałek miesiąca organizujemy dla szczecińskich studentów inauguracje nowego roku akademickiego w iście bostońskim stylu. Za konsolą dobrze znany i lubiany Dj Szejker, a na barze najlepsza promocja- X2! Zapraszamy do nas już od godziny 18, do rana czasu na pewno wystarczy, aby w pełni skorzystać z takiej promocji.

 

 

hot°:A jaki był wrzesień? Czy macie dla nas kolejne śmieszne cytaty z minionych imprez?:)


Wrzesień zleciał nie wiadomo kiedy- dużo się działo. Wiele wrześniowych imprez oraz przygotowania do nadchodzącego sezonu zajmują dużo czasu, chcemy się do niego jak najlepiej przygotować, żeby spełnić wymagania każdego gościa i zachęcić jak najwięcej nowych osób do przyjścia na niepowtarzalną bostońską imprezę. Zdarzało się mnóstwo ciekawych i śmiesznych sytuacji, ale boję się, że nie pamiętam na tyle dokładnie wszystkiego, aby to opowiedzieć, bo sądzę, że bym to „spalił”.

 

 

hot°: Już niedługo Andrzejki. Co szykujecie na tą okazję?


Na chwile obecną skupiamy się na najbliższych imprezach, czyli inauguracji oraz myślimy o nadchodzącym Halloween. Oczywiście mamy w głowach wstępne plany odnośnie Andrzejek, ale nie są obecnie na pierwszym miejscu, gdy tylko już rzeczywiście zaczniemy się zbliżać do tej imprezy to na pewno damy znać co planujemy.

 

 

hot°: Październik, to pierwszy chłodniejszy miesiąc. Jakimi drinkami możecie rozgrzać gości?


Standardowo będziemy mieli w ofercie grzane wino oraz piwo, wspomagane goździkami lub innymi dodatkami, które idealnie się ze sobą komponują. Poza drinkami goście mogą liczyć na to, że rozgrzeje ich gorąca atmosfera naszego lokalu i naszych imprez.

 


Boston Pub
Więcej informacji oraz rezerwacje:
tel. 91 4 335 502
www.bostonlive.pl

www.facebook.com/BostonPub

 

 

 

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.