Caffe Dorsoduro

26.09.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Caffe Dorsoduro to kolejne nowe miejsce na mapie szczecińskich gastronomii. Kawiarnia została otwarta dziewiątego sierpnia b.r. Jak podkreślają właściciele: „kawiarnia wyróżnia się wystrojem i ciepłym klimatem”. Miejsce jest kameralne, spokojne, warto tutaj zajrzeć nie tylko w oczekiwaniu na autobus! Na temat miejsca porozmawiamy z właścicielami.

 


hot°: Wcześniej w tym miejscu prowadziliście inną działalność. Co było powodem zmian?


Tak, zgadza się. W miejscu, w którym obecnie znajduje się lokal mieścił się sklep z biżuterią oraz elementami do jej wykonania, który był również przez nas prowadzony. Na pytanie: co tak naprawdę było powodem naszych zmian, odpowiadam: po pobycie w Wenecji, która urzekła nas swoim klimatem - postanowiliśmy połączyć dwie działalności. Po tych kilku tygodniach twierdzimy, że nam się udało. Stworzyliśmy przytulny lokal, gdzie nasi goście w ciszy mogą spędzić miło czas. Przy okazji biżuteria, którą sami wykonujemy, stała się jednym z elementów wystroju naszego wnętrza.

 

 


hot°: Co znajdziemy w Waszej ofercie? Czy macie jakieś ciekawe ciasta?;)


Oczywiście dobra kawa, a naszym faworytem są dwie: Barraquito oraz Bombón – mocne, słodkie i niepowtarzalne, a do tego słodki deser, czyli Mus Czekoladowy, który sami robimy z prawdziwej czekolady. Dla miłośników lekkich i niezbyt słodkich deserów proponujemy piankę z galaretką oraz urozmaiconą panna cotta, na bazie jogurtu z dodatkiem musu jabłkowego z cynamonem. Dla najmłodszych gości proponujemy galaretki z delfinami.

 

 


hot°: W jakich godzinach jesteście otwarci? Czy chcielibyście dodać coś od siebie?


Od poniedziałku do piątku 7:30 - 20, w soboty 10 - 20, zaś w niedziele 11 – 18. Na koniec dodamy, że od pon. do pt. z samego rana serwujemy tzw. bułki wypasione – warto sprawdzić! A, musimy wspomnieć także o tym, że jako jedni z nielicznych serwujemy ekologiczne napoje owocowe Galvanina.:)

 

 

 

Caffe Dorsoduro 
ul. Krzywoustego 23
tel. 91 852 11 69
www.facebook.com/CaffeDorsoduro/

 

 

Caffe Dorsoduro

Caffe Dorsoduro

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.