Dobra zabawa i świetna atmosfera w Czarnym Kocie!

09.12.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Czarny Kot to pub usytuowany w samym centrum dobrej zabawy, czyli szczecińskim śródmieściu. Jeśli poszukujecie fajnego miejsca, gdzie można w miłej atmosferze spędzić wieczór, zjeść coś dobrego i wypić drinka to lokal, który z pewnością będziecie chcieli odwiedzić. Jeśli jeszcze ich nie poznaliście, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z właścicielami lokalu – dowiecie się rzeczy, które zachęcą Was do wizyty…

 

 

Chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej o Waszych początkach. Od jak dawna jesteście na gastronomicznym rynku Szczecina?


Wprawdzie otworzyliśmy się półtora roku temu - w lipcu 2020 - to przez pandemiczne zawirowania i okres wakacyjny tak naprawdę działamy dopiero od dwóch miesięcy. Natomiast nasza ekipa jest już dobrze znana w Szczecinie, chociażby z naszego drugiego lokalu Coolturki.


Jak w kilku słowach najlepiej można opisać Wasz lokal?


Klasyczny, solidny pub z kameralną atmosferą, wyśmienitymi koktajlami i rozsądnymi cenami.

 

 


Jakie ciekawe promocje i wydarzenia czekają w tym miesiącu na Waszych gości? Macie dni tematyczne?


Każdego miesiąca staramy się wypełnić kalendarz atrakcjami i tak np. we wtorki mamy Beer Ponga oraz retro gaming. Planujemy trzeci wieczór degustacyjny, zbiórkę dla zwierzaków (nazwa zobowiązuje, a w międzyczasie w każdy poniedziałek mamy darmowe lotki. Najlepiej śledzić nasze profile na FB i IG by być na bieżąco.


Z jakich rozrywek można skorzystać w Waszym lokalu?


Z rozrywek per se mamy maszynę do darta elektronicznego, na której można pograć na miejscu lub z ludźmi z całego świata, a nawet uczestniczyć w turniejach. Organizujemy też różne wydarzenia, o czym wspominałem wcześniej, jednak przede wszystkim stawiamy na klasyczne wartości dobrego pubu - miła atmosfera i obsługa bez spiny ale na poziomie. Nie trzeba fajerwerków, żeby goście świetnie się bawili, co wielokrotnie pokazywaliśmy.

 


Jak to się stało, że to akurat czarny kot stał się głównym symbolem Waszego miejsca?


Kiedy po raz pierwszy parę lat temu rozmawialiśmy o nowym lokalu, nazwa miała być trochę inna, chociaż również z kotem. Z czasem pomysł zarówno na lokal, jak i na nazwę ewoluował. Tak oto powstał Czarny Kot, co idealnie pasuje do naszego początkowego fatum, jak i lokalizacji pubu, który jest poza rozrywkowym centrum i trzeba chodzić własnymi ścieżkami żeby do nas trafić. Nawet pierwszym gościem, jeszcze na początku remontu, był czarny jak smoła kocur zamieszkujący lokalne podwórko.


Kilka słów dla czytelników na koniec?


Zapraszamy wszystkich którzy jeszcze nas nie odwiedzili i dziękujemy tym, którzy to zrobili. Jeżeli natomiast ktoś pamięta Kredens, to zapewniamy że została po nim tylko lokalizacja. Nie wierzycie? Zapraszamy przez cały tydzień od 18.

 

 


Dane do kontaktu:
ul. Langiewicza 18 (wejście od strony ul. Kr. Jadwigi)
tel. 780 037 059
jakub.pietrolaj@gmail.com


www.facebook.com/czarnykotszczecin
www.instagram.com/czarnykotszczecin

 

Czarny Kot

Czarny Kot