Domowy klimat i smaczne jedzenie w Romini.

23.09.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

Romini to nowa szczecińska restauracja, która może pochwalić się niebanalnym połączeniem dań, domowym klimatem oraz różnorodnością smaków. Znajdziemy tu przede wszystkim smaczne desery w postaci pysznie wyglądających ciast i ciastek, jak i również dania na ciepło i zimno, idącymi w parze ze zdrowymi sałatkami i napojami. Jaka jest recepta Romini na zaspokojenie nawet najbardziej wymagających głodomorów? O tym przeczytacie w najnowszej gastro-rozmowie...

 

Tematy gastronomiczne poruszamy we wszystkie czwartki. Jeśli kochacie lokalne restauracje tak samo jak my, obserwujcie hota i bądźcie na bieżąco!

 

 

 

Jak zaczęła się Wasza przygoda z gastronomią i skąd pomysł na założenie baru, w którym możemy dostać śniadania, obiady i desery?

 

Zawsze marzyliśmy o otwarciu własnego punktu gastronomicznego ponieważ chcieliśmy połączyć nasze zainteresowania z pracą. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży zdecydowaliśmy się na stworzenie tego wyjątkowego miejsca.


Wasza karta dań jest stała? Czy można zjeść u Was potrawy sezonowe – znajdziemy coś ciekawego w klimacie jesienny

 

Większość dań z karty to stałe pozycje. Nasze specjalności to: burgery zamykane w cieście chlebowym, pizze typu calzone, bułeczki drożdżowe nadziewane wytrawnymi farszami oraz babeczki z kruchego ciasta nadziewane sezonowymi owocami. Serwujemy również śniadania dostępne przez cały dzień.

 

W karcie znajdą Państwo dania wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. Posiadamy duży wybór słodkich wypieków więc każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Część karty to także potrawy sezonowe. W tym miesiącu królują dania z dynią.

 

 


Wprowadzacie co jakiś czas nowości czy bazujecie na potrawach już sprawdzonych?

 

Cały czas staramy się zaskakiwać klientów wprowadzając nowe pozycję. Chcemy aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Chcielibyśmy poznać całą Waszą ekipę. Kto dokładnie tworzy Wasz zespół?

 

W skład naszego zespołu wchodzi grupa przyjaciół: Basia, Tomek i Romek. Posiadają sporą wiedze przez co wspólnie uzupełniają się na każdej płaszczyźnie co tworzy zespół idealny.

 


Jaka jest jedna najważniejsza cecha, która sprawia, że warto was odwiedzić?

 

Jedzenie oraz klimat. Odpowiedź niby banalna, ale w 100% prawdziwa. Nasi goście mogą się u nas zrelaksować w otoczeniu zieleni oraz zjeść dania których prawdopodobnie nie znajdą nigdzie indziej!


Czy zastanawialiście się nad możliwością udostępnienia lokalu na przyjęcia urodzinowe bądź inne imprezy okolicznościowe?

 

Jak najbardziej zastanawialiśmy się nad tym aby organizować imprezy zamknięte oraz cateringi.

 

 


Kilka słów dla czytelników na koniec?

 

Nie ma się nas czym zastanawiać. Zapraszamy wszystkich głodnych wrażeń kulinarnych!

 

 

Dane do kontaktu:

Tel. 729 690 283

[email protected]

 

www.facebook.com/rominiofficial

Instagram: @rominiofficial

 

romini

romini

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.