Freud zapowiada nowości!

19.10.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz , Zdjęcia: Archiwum Lokalu

We wrześniowym numerze pisaliśmy o nowopowstałym miejscu zlokalizowanym na Deptaku Bogusława. Jest nim „U Freuda”. W październikowym numerze robimy to znowu, gdyż właściciele lokalu przygotowali dla swoich gości nową ofertę, która na pewno Was zainteresuje!
 
Słowem wstępu…


„U Freuda” to przede wszystkim miejsce, w którym stawia się na pyszne jedzenie, wysokiej klasy alkohole i przystępną dla wszystkich ofertę. Pub działa w duchu lokalności i dobrej, przyjaznej atmosfery, której zadaniem jest spajanie ludzi i dawanie im poczucia pozytywnych wibracji i komfortu. Dokładnie - Cechą wyróżniającą tę miejsce jest unikatowy klimat!


Każdy gość wchodzący w progi „U Freuda” witany jest z uśmiechem. Jesteśmy pewni, że sam Sigmund Freud poczułby się tu świetnie.

 


Co z tymi nowościami? Już tłumaczymy!


Przede wszystkim od 5 października lokal będzie otwarty od godziny 12:00. Oferta uległa znacznemu poszerzeniu, bowiem już teraz znajdziecie tu pyszne jedzenie wegańskie, które będzie podawane w typowo lunchowych godzinach. Przysmaki te możecie zamówić z dowozem do domu lub na odbiór osobisty w lokalu.

 

 

Dodatkowo do wegańskiego jedzenia, polecamy dobranie sobie jedynego w swoim rodzaju wegańskiego piwa, które również wchodzi w szeregi poszerzonej oferty „U Freuda”.


Kolejny ważny komunikat: Lokal otwarty jest na wszelkiego rodzaju wydarzenia kulturalne!!!


Jeżeli jesteś zdolnym młodym artystom lub grupą zdolnych artystów i znajdzie się u Was chęć na podzielenie się z ludźmi swoim talentem – Zespół „U Freuda” chętnie Ci (lub Wam) się przyjrzy!


Można organizować tu koncerty, wystawy i wszelkiego rodzaju inne eventy kulturalne, które jednocześnie pomogą pomnożyć towarzyski potencjał tego miejsca. Nic tylko działać! Łapcie za telefon i dzwońcie do Freuda.

 

 


Dane kontaktowe znajdziecie poniżej.

------------------------------------------------------------

 

 

U Freuda
ul. Ks. Bogusława X 48/LU 2
tel. 511 442 072
Facebook

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.