Grill Bar Gontynka

19.09.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne

Grill Bar Gontynka powstała po to, aby przywrócić blask i popularność, obleganej niegdyś Gontynki. Dzięki temu kultowy „Biały Domek" ponownie jest chętnie odwiedzany przez lokalną społeczność. W tym miejscu możecie skosztować domowej kuchni, a wszystko pod hasłem „Grillowo & Obiadowo". Zapraszamy do przeczytania poniższego wywiadu, z którego dowiecie się więcej na temat serwowanej przez właścicieli kuchni i nie tylko. 

 

 

hot°: Od kiedy działacie? Jak oceniacie Wasze początki?


Oficjalnie otworzyliśmy się 8 lipca 2017 roku, więc dopiero zaczynamy. Mimo iż na rynku szczecińskim jesteśmy krótko, to już zyskaliśmy grono wspaniałych klientów, co bardzo nas cieszy.

 


hot°: Co było kluczem w doborze lokalizacji? Jak do Was trafić?


Mieścimy się w kultowym „Białym Domku" przy ulicy Rynkowej 49. Pochodzę z dzielnicy Drzetowo (Andrzej Bis właściciel) więc zarówno Gontynka, jaki i wspomniany Biały Domek, to miejsce, które znam od dziecka. Grill Bar Gontynka to trochę lokalny patriotyzm, ale również i potrzeba miejsca, ponieważ w okolicy ciężko o miejsce z dobrym jedzeniem i fajnym klimatem.

 

 


hot°: Czy każdy znajdzie coś dla siebie w Waszym menu? Co oferujecie?


Naszym hasłem przewodnim jest „Grillowo & Obiadowo". Mamy dania obiadowe w super cenie np. klasyczne schabowe panierowane, czy pierogi. Można również u nas zjeść w dobrej cenie dania z grilla np. karkówkę, czy filet drobiowy, które już podbiły serca naszych klientów.

 

 


hot°: Proszę wymienić trzy najchętniej wybierane przez klientów potrawy:)


-wspomniana już karkówka oraz filet z grilla
-posiadamy również w menu pyszne zupy (rosół, pomidorowa, krem z brokułów)
Nasi klienci zachwalają również naszego burgera Gontynka, w którym znajduję się 100% mięso wołowe i świeże warzywa.

 


hot°: A gdyby ktoś chciał zamówić jedzenie z dowozem? Istnieje taka możliwość? Jeśli tak, to na jakich warunkach?


Do tej pory skupialiśmy się na rozwoju naszego lokalu. Serwowaliśmy potrawy na wynos, jednak nie dowoziliśmy ich. Związku z ogromną liczbą zapytań najprawdopodobniej ruszymy z dowozami niebawem. Najwygodniej śledzić nas na Facebooku - tam poinformujemy o starcie i warunkach dostarczania naszych posiłków.

 


hot°: Czy można zorganizować u Was imprezy okolicznościowe?


Pewnie! Działamy w tych kwestiach od samego początku. Organizowaliśmy już chrzciny, poprawiny wesela, urodziny, imieniny i wiele wiele innych :)


Uwielbiamy takie imprezy, ponieważ tam mamy możliwość współpracować z klientami i tworzyć z nimi niezapomniane chwilę. Często angażujemy klientów i np. na urodzinach organizujemy live cooking, dzięki czemu solenizant przygotowuje wraz z nami jakieś danie pokazowe dla gości.

 


hot°: Czy chcielibyście coś dodać na koniec?:)


Niebawem planujemy uruchomić transmisje wydarzeń sportowych, w tym galę sportów walki, czy mecze ligowe i międzynarodowe. Planujemy organizację szkoleń, spotkań tematycznych oraz seansów filmowych. Chcemy, aby Gontynka była miejscem do spędzania czasu przy piwku i meczu oraz miejsce, w którym można dobrze zjeść.

 

Grill Bar Gontynka 
ul. Rynkowa 49/1
tel. 516 111 777
Polub lokal na Facebooku!
Odwiedź stronę internetową!

 

 

 

Grill Bar Gontynka

Grill Bar Gontynka

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.