Historia POSHE DRINKS – pandemia początkiem czegoś nowego…

01.07.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

POSHE DRINKS to ciesząca się lokalną popularnością marka, która specjalizuje się w wytwarzaniu bezalkoholowych napojów, będących świetnym dodatkiem do wielu rodzajów koktajli. Dziś zadaliśmy im jedno, lecz ważne pytanie. Poznajcie historię marki POSHE!

 

 

Wiemy, że pandemia była dla Was początkiem nowej przygody. Przygody, która zainspirowała Was do tworzenia, rzemieślniczych mixów na bazie autorskiej receptury. Jak to wszystko dokładnie się zaczęło?

 

Nasz szczeciński start-up powstał z inicjatywy barmanów, mających ponad 15 letnie doświadczenie barmańskie, którzy na co dzień pracują w jednym z top 5 najlepszych cocktail barów w Polsce - szczecińskich 17 Schodach. W marcu 2020 roku w wyniku pandemii lokal został zamknięty, a goście zaczęli dopytywać o możliwość zakupienia cocktaili na wynos. Tak narodziło się pytanie- jak sprawić, aby nasi goście mieli dostęp do naszych cocktaili, aby zachowały one świeżość i unikatowy smak?

 

Zabraliśmy się więc do pracy, ulepszyliśmy nasze receptury, wykonaliśmy kilkaset prób i po włączeniu procesu pasteryzacji, udało nam się zabutelkować pierwszy mix. Kiedy receptury na pierwsze 6 koktajli były już gotowe, naszym kolejnym wyzwaniem było znalezienie sposobu na dostarczenie mix-ów naszym gościom i to najlepiej bezpośrednio do ich domów. Wspólnymi siłami, bez większego doświadczenia, założyliśmy więc nasz pierwszy sklep internetowy, który na start miał tylko podstawowe funkcje, takie jak możliwość składania zamówień i płatności on-line.

 

 

Pierwsze zamówienie na 6 butelek z dostawą na terenie Szczecina odnotowaliśmy 19 października 2020 o godzinie 14:14:56. W ten sposób nasze koktajle poprzez jedno kliknięcie - weszły do świata e-commerce. To rozwiązanie pozwoliło naszym stałym gościom odwiedzającym nasz lokal, zakupić swoje ulubione drinki i przygotować je samodzielnie w domu. Podczas pandemii nasze mix-y były również dowożone przez naszych barmanów pracujących w lokalu! Stąd narodziło się nasze hasło #YOUR OWN BARTENDER, które mówi, że dzięki POSHE masz niepowtarzalną okazję zaprosić ulubionego barmana do swojego domu. I tak powstało POSHE!

 

Dopiero z czasem zrozumieliśmy, że rozpoczęcie sprzedaży naszych mix-ów on-line, otworzyło nas na całą Polskę. Teraz nasi goście to osoby, które mieszkają zarówno w Szczecinie, jak i w Warszawie, Poznaniu, Wałbrzychu, Suwałkach, Grabowie, Nowej Wsi… bo dzięki POSHE nasi barmani mogą zostać zaproszeni do każdego domu w Polsce!

 

Od tego momentu, dzień za dniem pracujemy ciężko na to, aby POSHE Drinks cieszyło się uznaniem w swoim stale powiększającym się gronie fanów, którzy wspierają nas w spełnianiu naszego największego marzenia, jakim jest PODNIESIENIE KULTURY PICIA ALKOHOLI W POLSCE.

 

 

ul. Targ Rybny 1
info@poshedrinks.com
tel. 732 951 555

www.facebook.com/poshe.drinks
www.poshedrinks.com

 

Historia Poshe

Historia Poshe