Japońska sztuka robienia sushi w @Sushi Suszarnia!

13.05.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Na całym świecie Sushi uważane jest za bardzo zdrowe jedzenie. Przeszło długą drogę od tradycyjnego dania podawanego w Japonii, do dzisiejszej wersji kuszącej wyglądem, bogactwem składników i obłędnym smakiem. Dziś przedstawiamy Wam nowe miejsce, w którym najecie się ich do syta...Poznajcie Sushi Suszarnie!

 

 

 

Wasza nazwa zdecydowanie ma w sobie humorystyczny element. Kto wpadł na pomysł „Suszarni ”?


„Suszarnia” to pierwsze co przyszło nam do głowy, zaraz po pomyśle na nasz lokalik. Wyszliśmy z założenia, że nazwa powinna być przystępna i chwytliwa, bez niepotrzebnego zadęcia. A „Suszarniami” powszechnie nazywa się lokale oferujące sushi, więc wydało nam się to najlepszym wyborem.

 

Od jak dawna jesteście w Szczecinie?

 

Jesteśmy świeżaki. Otworzyliśmy się 1 maja bieżącego roku, natomiast sushi profesjonalnie zajmujemy się od wielu lat. To zdobyte doświadczenie i prawdziwa zajawka sprawiają, że wprowadzamy nową jakość na szczecińskiej mapie gastronomicznej. 

 

Co znajdziemy w Waszej gastro-ofercie? 

 

W naszej ofercie znajdziecie szerokie spektrum japońskich przysmaków. Znajdą się rozwiązania dla fanów tradycyjnego sushi, znajdą się też rolki bardziej wymyślne tzw. europejskie lub fusion. Posiadamy opcje dla wegetarian, a nawet wegan. Możecie zdać się na nas i nasze kompozycje z karty albo określić swoje oczekiwania i pozwolić na przygotowanie spersonalizowanych pyszności pod konkretne preferencje smakowe.

 

 

Jakich składników używacie do kręcenia sushi?

 

Tylko świeżych i najlepszej jakości. Oprócz tych tradycyjnych i najbardziej niezbędnych takich jak ryż, nori, łosoś, tuńczyk, krewetka, japoński omlet tamago, marynowane warzywa… Sięgamy także po składniki rzadziej w sushi spotykane, a jednak dobrze zgrywające się w kompletną całość. Tutaj wszystko zależy od fantazji naszych sushi masterów, a Ci skubańcy są naprawdę kreatywni…

 

Co cenicie najbardziej w kuchni japońskiej?

 

Jej prostotę i nieskomplikowanie, ale także przestrzeń jaką daje do eksperymentowania i odważnych połączeń. Ta otwartość na niestandardowe fuzje smakowe potrafi dawać naprawdę ciekawe i pyszne efekty.

 

  

 

Jakie są Wasze plany na bieżący rok?

 

Rozwój. Słuchamy i wyciągamy wnioski z opinii i recenzji naszych klientów, chcemy nieustannie doskonalić naszą ofertę i zaskakiwać nowymi propozycjami.

 

Kilka słów dla naszych czytelników?

 

Zapraszamy cieplutko do zapoznania się z naszą ofertą. Dajcie się porwać naszym kompozycjom z karty albo zaufajcie naszym masterom, którzy są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom kulinarnym. Zamówicie na wynos lub z dostawą pod wskazany adres. Naszym atutem są ekologiczne i spójne wizualnie opakowania, a także estetyczne podanie.

 

Polecamy się na lunch, obiad i kolację. W pracy, w domu lub w plenerze. Wszędzie dobrze się sprawdzimy, chętnie brzuszki uraczymy.

 

Bardzo dziękuję za wywiad!

 

 

Dane do kontaktu:

Adres: Aleja Niepodległości 29.

Tel. 530 103 484

 

Facebook: @suszarniaszczecin

Instagram: @suszarnia_sushibar

Strona www.: www.suszarniaszczecin.pl

 

Sushi Suszarnia

Sushi Suszarnia