Maff Coffee

21.09.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Kolejna fajna nowość na mapie szczecińskiej gastronomii. Maff Coffee to m.in. pyszna kawa Vergnano, herbata, lody, torty, ciasta oraz przytulne, nowoczesne, kameralne wnętrze - to tak w dużym skrócie.:) Więcej dowiecie się z poniższego wywiadu. Jeśli znacie podobne miejsca, o których moglibyśmy napisać, to piszcie na adres: szczecin@hotmagazine.pl.

 

 

hot°: Kilka pytań podstawowych na dobry początek:) skąd pomysł na nazwę, jak oceniacie Wasze początki, kiedy wystartowaliście?


Zwykle „nic nie dzieje się bez przyczyny". Bardzo lubimy wspólne spacery i okolice placu Orła Białego i któregoś razu zatrzymaliśmy się w tym miejscu. Pomyśleliśmy wtedy, że jest idealne na małą kawiarenkę , gdzie będzie można napić się pysznej kawy lub zabrać ją ze sobą np. do pracy. Miejsce, w którym także zjemy pyszne lody lub prawdziwe domowe ciasta albo szybki lunch (polecamy nasze chrupiące bagietki oraz pyszne sałatki), a do tego świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Tworząc Maff Coff myśleliśmy o miejscu, w jakim sami chcielibyśmy spędzić czas. Ruszyliśmy na początku sierpnia i pędzimy do przodu.

 

 


hot°: Dlaczego warto Was odwiedzić? Czym wyróżnia się Maff Coffee?


Wyróżnia nas piękna lokalizacja. Siedząc w naszej kawiarni możemy prawie za dotknięciem ręki delektować się zabytkowym Szczecinem. Wyróżnia nas także klimat, jaki stworzył wspólnie z zaprzyjaźnionym architektem nasz równie zaprzyjaźniony artysta - fotograf. A co najistotniejsze - wyróżnia nas to, że domowe ciasta, to domowe ciasta, a włoska kawa, to włoska kawa. A jak bagietka, to zawsze świeża i pachnąca . Czyli wystarczająco dużo powodów, by nasi goście poczuli się wyróżnieni.

 

 


hot°: Co znajdziemy w Waszej ofercie?


Naszym gościom proponujemy przepyszna aromatyczna kawę na wiele sposobów. To włoska Vergnano, którą wyróżnia piękny zapach i mocny posmak. W naszej ofercie są wspaniałe lody tradycyjne w wielu smakach, również ciasta, ciasteczka i ciastunia.:) Wszystkie wg babcinych receptur. W ofercie mamy również lunche i wyciskane świeżutkie soki. Polecamy także wspaniałą włoską, kremową czekoladę na gorąco.

 

 


hot°: Podczas rozmowy wspominał Pan, że lody sprzedajecie, lecz sezonowo - zależnie od pór roku. Czy w okresie jesienno-zimowym zostaną one zastąpione przez inne słodkości?


Lody oczywiście zostają. Nie kilkanaście, a kilka smaków na zimę. Planujemy rzeczywiście poszerzyć asortyment ciastowo-lunchowy. Dojdą również podawane w kuflach herbaty zimowe z miodem, imbirem i miętą.

 

 


hot°: Jak trafić do Maff Coffee? W jakich godzinach jesteście otwarci?


Trafić do nas, to nic prostszego. Jesteśmy dokładnie vis a vis wejścia do Katedry. Plac Orła Białego 6/1, na samym rogu pod dwoma lipami. Teraz tez działa nasz ogródek letni, wiec on wskazuje (pomocniczo) drogę.

 

 

Maff Coffee 
Plac Orła Białego 6
Polub Maff Coffee na Facebooku!
Godziny otwarcia:
poniedz. - pt. 10 - 18
sob. - niedz. 10 - 19

 

Maff Coffee

Maff Coffee

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.