Nowe Miejsca na ulicach Szczecina - Lutowe nowości 2016

29.01.2016 0 komentarzy
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum lokali

2016 roku ruszył z gastronomicznym hukiem!. Przed nami kolejny miesiąc nowego roku, zatem prezentujemy dla was następne, świeżo otwarte lokale. Tym razem całkiem różnorodny, klastyczny bufet, pub muzyczny, dwie nowe kawiarnie, pizzeria oraz kolejny, szczeciński kebab – w weekendy czynny do białego rana. Tak więc – dużo nowych, ciekawych miejsc do odwiedzenia. Ostatnia chwila na obżarstwa, już zaraz trzeba wziąć się za rzeźbę na lato… Ale może odłóżmy to, jeszcze na chwilę, postanowienia noworoczne, mogą jeszcze chwilę poczekać ;)

 


 

Buffet Daily Fresh
Buffet powstał na miejscu dawnego China Town oraz Szejka. Jak zapewniają: bogate menu na każdą kieszeń, duże porcje i szybka obsługa - wszystko w dobrych cenach. Znajdą tutaj coś dla siebie miłośnicy między innymi kuchni polskiej, włoskiej oraz azjatyckiej. Buffet zamierza stawiać na różnorodność ze wszystkich stron świata. Zjecie tutaj śniadania, lunche, obiady, sałatki oraz desery lodowe. Do wypróbowania również koktajle.
al. Niepodległości 23
www.facebook.com/BuffetDailyFreshSzczecin

 

 

PM „Pakamera”
Pakamera działa od końca ubiegłego roku. Pub otwarty jest od poniedziałku do czwartku od godziny 19 do godziny 2, natomiast w piątki i soboty - od 19 do 5 rano. Muzyka? Różnorodna: od klasycznego rocka, po taneczny pop czy funk. W poniedziałki odbywa się karaoke, w tygodniu pubowe granie, natomiast w weekendy imprezy rockowe lat 80/90. Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych. W pubie znajdziecie wyeksponowane sprzęty grające, obrazy, pamiątki muzyczne.
al. Wojska Polskiego 39A
Szukaj na facebooku

 


Cafe Mondo
Kawiarnia i punkt informacji turystycznej w centrum Szczecina. Lokal czynny przez cały tydzień od godziny 9, w piątki i soboty – do godziny 22. Cafe Mondo, to miejsce, w którym przeplata się kultura, sztuka wraz z promocją miasta, a wszystko to pod hasłem „Odkryj na dobre Szczecin". To nie tylko kawiarnia, ale również punkt informacji turystycznej, w którym od przeszkolonego personelu można uzyskać wiedzę o mieście oraz pobrać mapkę lub przewodnik.
Plac Żołnierza Polskiego 20
tel. 664 244 236
www.facebook.com/szczecinmeetingpoint

 

 

Evil Ristorante Italiano
Evil Ristorante, to nowe miejsce tuż obok kultowego Kina Pionier. Evil, to przede wszystkim pizza, dania włoskiej oraz polskiej kuchni. Znaleźć tutaj można makarony (także zapiekane), zupy, risotto, sałatki czy dania obiadowe. Evil Ristorante przygotowuje specjalne oliwy smakowe, m.in. bazyliowe, pikantne itd. W piątki i soboty pizzeria jest otwarta aż do godziny 23! Istnieje możliwość organizowania spotkań rodzinnych, uroczystości.
aL . Wojska Polskiego 4
tel. 535 028 181
www.facebook.com/EvilRistoranteItaliano

www.evil.szczecin.pl

 

 

Kebab 4 You
Nowy kebab wystartował w grudniu 2015 roku. W Kebab 4 You stawiają na wołowinę oraz mięso z kurczaka. Sosy tworzone są według własnej, unikalnej receptury, natomiast warzywa są codziennie świeżo krojone. Kebab 4 You, to efekt podpatrywania niemieckich oraz tureckich standardów, a następnie dokonania selekcji najlepszych z nich. Jak mówią: „Dbamy o oryginalny smak". Lokal czynny od godziny 10, w piątki oraz soboty aż do godziny 6 rano!
Plac Brama Portowa 4
www.facebook.com/kebab4youszczecin

 

 

Drabina Coffee
Kawiarnia, która działa na szczecińskim Starym Mieście. Prócz kawy znajdziecie tutaj słodkości, kanapki, herbaty. Właściciele planują również wprowadzić śniadania oraz piwa rzemieślnicze. Dobrym pomysłem wydaje się fakt, iż pod hasłem „drabina kocha czworonogi” kryje się możliwość przyjścia na kawę, ze swoim pupilem… Lokal otworzył się nieco ponad miesiąc temu.
ul. Sienna 5
tel. 797 702 007
www.facebook.com/drabinacoffee

 

 

FitBar
FitBar powstał właśnie z myślą o tych, którym nie obce są zasady zdrowego żywienia i prowadzą intensywny tryb życia. Dania w lokalu będą komponowane tak, by łączyły zdrowie ze smakiem i dodawały nam energii na cały dzień. W BarFit będzie można kupić świeżo wyciskane soki, zdrowe kanapki, sałatki, dania z grilla i desery. Ofensywa zdrowego trybu życia trwa!
Tel. 791 343 423
Ul. Rayskiego 23/5
www.barfit.pl

www.facebook.com/barfit.szczecin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.