Nowe miejsca na ulicach Szczecina: Październikowe nowości

05.10.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Miejsc

W zeszłym miesiącu pisaliśmy, że „wakacje się skończyły, lecz nie dla studentów”… Teraz, pierwszego października musimy powiedzieć jasno, że wakacji już nie ma, dla wszystkich. Ale czy to źle? W Szczecinie kolejna fala nowych lokali, które po prostu trzeba odwiedzić. W hotowskich nowych miejscach przedstawiamy: trzy kluby (Relax Disco Club, Kartell Club, e Cubar), nowy lokal od Woła i Krowy, restauracje syryjska – Palmyra, Bar Gospoda, pub Awangarda oraz Jogurtowo. Przeczytajcie i lećcie „na Szczecin” razem z Hotem!

 

 

Relax Disco Club
Relax Disco Club, to nowe miejsce w Szczecinie dla fanów polskiej muzyki disco&dance. Głównie będzie można usłyszeć tutaj rodzimych wykonawców z tego gatunku, z domieszką artystów zagranicznych. W klubie organizowane będą cotygodniowe piątkowe i sobotnie dyskoteki oraz koncerty. Klub posiada spore patio, na którym będzie można zrelaksować się na świeżym powietrzu. Fani muzyki disco&dance z pewnością zyskają nowe miejsce warte uwagi na swojej imprezowej mapie. Warto dodać, że Relax powstał na miejscu niedawno zamkniętego klubu Patio.
ul. Podgórna 63
tel. 505 701 772
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

 

Kartell Club
W Szczecinie otwiera się nowy klub Miejsce powinno być Wam dobrze znane, gdyż Kartell Club będzie mieścił się w dawnym Kafe Jerzy. Kartell będzie różnił się od poprzedniego klubu i jak mówią właściciele: „Kartell, to inny poziom usług oraz całkowicie odmienione wnętrze. Możecie spodziewać się uśmiechniętej załogi: zarówno barmanów, kelnerek, jak i uprzejmej ochrony. To miejsce stworzone dla ludzi ceniących sobie dobrą zabawę i świetny klimat”. Piątkowe imprezy z muzyką house, nu disco. Soboty z muzyką, którą znacie i lubicie. Otwarcie w październiku.
ul. Jagiellońska 67
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

E Cubar
Dziewiątego września odbyło się oficjalne otwarcie nowego klubu. Zamknął się Cubar, a powstał E Cubar. Jak mówią: „E Cubar, to wypełnione wyjątkowym klimatem miejsce, na jakie Szczecin czekał od zawsze. Za konsolą usłyszycie dj Fame Production. Zmieniony został styl i atmosfera, jednakże o muzyce latino nie zapominamy. Spodziewajcie się także imprez z vdj (video)". W klubie usłyszycie m.in. dj Romix, dj Gregg, dj Damian S, czy dj UK. Informacji na temat imprez, a także samej muzyki wypatrujcie na Facebooku klubu.
ul. Niepodległości 18/22
tel. 508 003 375
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

 

Wół i Krowa
Po niewątpliwym sukcesie Wół i Krowa otwiera nowy lokal - w samym centrum, przy ul. Jagiellońskiej 11 - naprzeciwko klubu Coyote. To co istotne – burgery pozostaną bez zmian (będą sezonowe produkty). Co będzie różniło oba lokale? Przede wszystkim dania z karty. Jeśli chodzi o wnętrze, to planowane jest ono w formie czysto surowej (dużo elementów betonowych), ale jak mówi właściciel: ma być nowocześnie, designersko, a klimat będą ocieplały kwiaty. Lokal ma działać na zasadzie klubo-restauracji. Informacje o otwarciu znajdziecie na FB.
ul. Jagiellońska 11
tel. 731 000 230
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 


Palmyra
Restauracja Palmyra powstała w miejsce Santorini, mieści się więc przy ul. Tkackiej. Jest to nowa restauracja, w której możecie posmakować kuchni syryjskiej. Lokal jest czynny codziennie: pon.-śr. od 10 do 22, natomiast w niedziele od 11 do 21. Palmyra została otwarta na początku sierpnia. Na miejscu czekają Was między innymi takie przysmaki: falafele, shish kebab, arabski chleb pita wypiekany na miejscu, Bób Damaszku, Kraimuta, Shish Tauk, czy Mtabal. Więcej informacji na temat dań znajdziecie na FB Palmyra Restauracja.
ul. Tkacka 50
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

 

Bar Gospoda
Gospoda zmieniła lokalizacje, od teraz nowym adresem jest ul. Kaszubska. Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19, natomiast w soboty od 11 do 16 (niedziela - nieczynne). Bar Gospoda organizuje cateringi i przyjęcia okolicznościowe do 30 osób. Gospoda, to jak mówią właściciele „smaczne, naturalnie przygotowane obiady domowe w przystępnych cenach”. W menu znajdziecie zupy, dania z drobiu, wieprzowiny, dania rybne, mączne, makarony, sałatki. Informacje o wszystkich daniach oraz promocjach na stronie www.
ul. Kaszubska 19/1A
tel. 91 434 35 38
Odwiedź Stronę Internetową lokalu

 

 

 

Awangarda
Pub Awangarda, to nowe miejsce powstałe na Deptaku Bogusława. Godziny otwarcia: pon-śr. 12-00, czw. 12-02, pt.-sob. 12-04, niedz. 11-00. Awangarda przewiduje promocje, przykładowe: poniedziałek - 2 piwa w cenie 10 zł, wtorek „awangardowe drinki" za 10 zł, środa - shot wódki oraz whisky w cenie 5/6 zł, czwartki należą do kobiet - ladies night, czyli 50% na drinki i shoty. Czy już byliście? Jak wrażenia? Pamiętajcie, że „Nowe Miejsca” ukazują się także w wersji online – czekamy na Wasze komentarze. Więcej informacji na FB lokalu.
Księcia Bogusława X 7/u3
tel. 881 670 997
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

 

Jogurtowo
Nowe miejsce, które zlokalizowane jest przy ulicy Małopolskiej 4. Jogurtowo, to przede wszystkim jogurteria, czyli jogurty mrożone na różne sposoby, ale również kawa, shake'i, świeżo wyciskane soki. Przykładowe soki: jabłko, marchew gruszka (klasyczne), melon, ananas kiwi (egzotyczne), seler naciowy, jabłko limonka (zielone), burak, marchew, limonka (warzywne). Znajdziecie tutaj także koktajle (na mleku lub jogurcie naturalnym), a także smoothie (na soku pomarańczowym, zielonej herbacie lub wodzie). Nie zabraknie tutaj również lodów.
ul. Małopolska 4
tel. 504 586 033
Odwiedź lokal na Facebooku!

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.