Nowo otwarte miejsca warte uwagi!

30.11.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firm

Nasze miasto pięknie się zmienia! Każdego miesiąca przybywa nowych, nietuzinkowych lokali albo rozwijają się te, które już dobrze znamy. W grudniowym wydaniu Hota prezentujemy Wam kolejne, znów różnorodne i ciekawe punkty. W naszej selekcji znajdziecie 8 miejsc.

 

Z pewnością dominuje tu gastronomia ale są też miejsca, w których tematem przewodnim jest sport, muzyka lub nocne życie. Poznajcie je wszystkie!

 

 

 

My Way Fitness

To nowo wybudowane, nowoczesne centrum na Warszewie łączące usługi z zakresu sportu, zdrowia i urody. Miejsce łączy ze sobą świetną kadrę, pełną ofertę i nowoczesny sprzęt.

 

Dużym atutem są przestronne sale z miłym dla oka zielonym widokiem, dostępność zajęć grupowych i indywidualnych lub wsparcie profesjonalnych trenerów personalnych. Wszystko przygotowane z myślą o komforcie dla ćwiczących tutaj osób, tak aby mogli robić to co lubią z prawdziwą przyjemnością.

ul. Sarnia 8

tel. 513 590 488

mail: kontakt@mywayfitness.pl

facebook: Mywayfitness

www.instagram.com/mywayfitness.szczecin

 

--------------------------------------------------

 

 

 

Rosso Fuoco

Specjalnością Restauracji Rosso Fuoco są włoskie dania kuchni toskańskiej. Z pewnością pokochacie tutejsze salumi, sery czy ręcznie robiony makaron. W karcie dań pojawiają się również inne nietuzinkowe pozycje jak na przykład ragout z dzika oraz trufle.

 

Miejsce warto odwiedzić nie tylko ze względu na smaczne i ciekawe dania, ale też dla wieczorów muzycznych, które są tutaj organizowane. Poczujcie klimat Włoch i prawdziwy smak toskańskiej kuchni. Polecamy!

ul. Wielka Odrzańska 20

tel. 608 300 830

www.facebook.com/restauracjarossofuoco

www.instagram.com/rossofuocoszczecin

 

--------------------------------------------------

 

 

 

Sushi Kushi

Szczecin oferuje wiele ciekawych miejsc ze smacznym sushi. Do takich miejsc z pewnością należy nowa restauracja na Warszewie Sushi Kushi. Ich specjalnością jest oczywiście japońskie sushi kręcone ze świeżych i aromatycznych składników, orientalnych dodatków, dzięki którym możecie poczuć się jak w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Menu cechuje duży wybór i atrakcyjne promocje. Wartością dodaną jest możliwość skorzystania z obsługi cateringowej i zamówienie jedzenia z dowozem do domu.

ul. Sarnia 8

tel. 797 223 330

mail: szczecin@sushikushi.pl

www.facebook.com/sushikushiszczecin

www.instagram.com/sushikushi_szczecin

 

--------------------------------------------------

 

  

 

Czarny Kot Pub

Wyśmienite koktajle, piwa rzemieślnicze, dobra muzyka i dart amerykański. Tak pokrótce można opisać najważniejsze elementy pubu Czarny kot, w którym towarzyska atmosfera z łatwością daje się we znaki. Doświadczeni barmani zadbają o Wasze smakowe wrażenia dzięki tropikalnym drinkom a przyjemne wibracje zostaną z Wami na długo.

 

Na ich fanpagu znajdziecie najnowsze i najciekawsze promocje  – dlatego zachęcamy do obserwowania. Miejsce idealne na weekendowe spotkania w gronie znajomych.

ul. Langiewicza 18

tel. 780 037 059

www.facebook.com/czarnykotszczecin

 

--------------------------------------------------

 

 

 

Banh mi / Viet bar & Asia deli

Od miso i sosów, przez chrupki i słodkości, po przyprawy i zupki chińskie…takich miejsc w Szczecinie jest niewiele. Banhmi to punkt gastronomiczny, ulokowany w samym sercu Rynku Pogodno, zachęcający szeroką ofertą azjatyckich produktów, których nie spotkacie w typowym sklepie spożywczym.

 

Lokal dopiero co stawia swoje pierwsze kroki, a już przyciąga sympatyków smaków z dalekiego wschodu. Z pewnością warto obserwować ich dalsze poczynania na facebooku – trzymamy kciuki za dobry start!

ul. Władysława S. Reymonta 3

tel. 531 302 835

facebook: Banh mi / Viet bar & Asia deli

 

--------------------------------------------------

 

 

 

KrzywyGryf  

Krzywy Gryf to nowa inicjatywa klubowaz salą koncertową i barem przy ulicy Kolumba 5 w Szczecinie. Miejsce, w którym przyjemne wieczory spędzone w gronie sympatyków mocnych rockowych brzmień to standard. Sam klub – tak samo jak cała dzielnica Kolumba – charakteryzuje się wystrojem postindustrialnym a sam lokal znajduje się w historycznej kamienicy, ówcześnie należącej dawnej niemieckiej firmy „Ruckforth". Nad wejściem powita Was wizerunek sympatycznego szczecińskiego gryfa.

ul. Kolumba 5

tel. 510 247 883

mail: krzywygryf@gmail.com

www.facebook.com/krzywygryf

 

--------------------------------------------------

 

 

 

Winyle.fm

Winyle.fm to nowy sklep z płytami usytuowany na ul. Jagiellońskiej, skupujący i sprzedający wszystkie rodzaje płyt: winyle, CD, DVD, szelaki i pocztówki dźwiękowe, a także plakaty, książki czy sprzęt muzyczny. Produkty często są objęte atrakcyjnymi promocjami.

 

Miejsce jest również galerią i miejscem spotkań entuzjastów muzyki i dobrej kawy. Można tu uzyskać informacje o ofercie kulturalnej Szczecina, zostawić swoje informacje o imprezach, a od czasu do czasu również posłuchać koncertów.

ul. Jagiellońska 86

www.winyle.fm

tel. 500 032 738

mail: twoje@winyle.fm

www.facebook.com/winyle.fm

 

--------------------------------------------------

 

 

 

Keps Meat&Roll Pogodno

Keps to nowo otwarty lokal na pogodnie podający popularny kebab. Faktem jest, że tego typu miejsc w Szczecinie znajdziemy dosyć sporo, jednak tutaj to po prostu pozytywnie coś innego. Miejsce wyróżnia się przede wszystkim ciekawą kombinacją dań składającą się z pozycji mięsnych, ale też vege.

 

Zjemy tu między innymi halloumi, shish kebab i różnego rodzaju rollo, wypełnione mięsem, serem lub falafelem. To szczeciński klasyk w jakościowym, nowoczesnym wydaniu.

ul. Grota Roweckiego 4

tel. 786 988 110

www.facebook.com/kepsmeatandroll

 

--------------------------------------------------

 

Nowo otwarte miejsca warte uwagi!

Nowo otwarte miejsca warte uwagi!