Nowości w Browar Bespoke!

14.10.2021 1 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

Browar Bespoke to szczeciński browar, który stworzony został z zamiłowania do dobrego piwa i piwowarstwa domowego.W ofercie możemy znaleźć kilka smacznych pozycji, których nazwy od razu kojarzą się elegancją. Od kilku dni na piwnym rynku pojawiły się dwa kolejne „krafty” od Bespoke. O tym i kilku innych jesiennych nowościach przeczytacie w naszym najnowszym wywiadzie, który przeprowadziliśmy z właścicielami Browaru.

 

 

W Waszej piwnej ofercie pojawiły się dwie nowe pozycje. Jak je nazwaliście i jakie smaki w sobie kryją?

 

Nasze najnowsze piwa nazwaliśmy: Butonierka i Poszetka. Butonierka jest to klasyczna APA - piwo górnej fermentacji, do którego stworzenia użyliśmy największą ilość chmielu w naszej (dotychczas) niewielkiej historii (17,5g/litr). Piwo gładkie z delikatnie wyczuwalnymi płatkami owsianymi, intensywnym aromatem owoców cytrusowych od użytych chmieli. 

 

Poszetka natomiast to klasyczna pszenica. Lekka, orzeźwiająca, idealna… z nutą banana i goździków. Kto jest fanem tego stylu, na pewno będzie zadowolony.  A dla tych, którzy są ciekawi czym w modzie męskiej jest poszetka i butonierka - odsyłamy do naszych etykiet. Może uda nam się w ten sposób zaciekawić Was klasyczną modą męską? 

 

Jakie piwa od Browaru Bespoke szczególnie warto polecić na jesień?

 

Jesienią wypuszczamy kolejną warkę naszego pierwszego piwa - Węzła Prostego - American India Pale Ale, który właśnie idealnie sprawdzi się na chłodniejsze wieczory. W aromacie przypomnimy sobie słoneczne dni, a w smaku docenimy jego pełnię, a także słodowość, która jest skontrowana goryczką, dzięki czemu idealnie się sprawdzi na jesienne dni. Przed wejściem do wielu lokali w Szczecinie, często widnieje Wasze logo.

 

W jakich lokalnych restauracjach możemy znaleźć Wasze piwo?

 

Na chwilę obecną nasze piwa można spotkać w lokalach: Wild West, Public Fontanny, restauracja w hotelu Dana, Restauracja Lokalna, #Beershop, w multitapie Nowego Browaru oraz restauracji LaaiThai. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze piwa pojawiały się w kolejnych miejscach na mapie Szczecina. O wszystkich nowych punktach, w których możecie wypić nasze piwa, staramy się informować na bieżąco na naszych social mediach.

 

Będąc przy temacie gastronomii, do jakich dań najlepiej pasują Wasze piwa? Może wymienimy najciekawsze połączenia?

 

Poszetka, która jest piwem pszenicznym nada się doskonale do sałat, serów wędzonych, chudych ryb wędzonych oraz dań z drobiu. Piwa mocniej chmielone, takie jak Krawat Knit czy Butonierka-polecamy do dań mięsnych, a z drugiej strony do słodkich deserów, np. takich jak pancackes. 

 

Czy gdzieś poza restauracjami możemy nabyć Wasz produkt?

 

Nasze piwa można nabyć w sklepach specjalistycznych na terenie Szczecina:

 

- Chmiel Świat Piwa

- Studium Dobrego Piwa

- Elta Piwa Regionalne

- #beershop

 

Jakie macie plany na następne miesiące? Jakich nowości możemy się spodziewać od Was niebawem?

 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, na jesieni można się spodziewać kolejnej warki naszego pierwszego piwa- Węzła Prostego. Staramy się nie wybiegać za daleko w przyszłość, ze względu na nową rzeczywistość, w której od dłuższego czasu się znajdujemy. Sporo planujemy, ale wszystko z rozwagą. Możecie być pewni, że o każdym kolejnym kroku w rozwoju naszego browaru będziemy Was informować! 

 

 

 

Dane do kontaktu:
tel. 509 734 362, 512 081 017

[email protected]

 

www.facebook.com/browarbespoke

www.Instagram.com/browar_bespoke

 

Browar Bespoke

Browar Bespoke

Komentarze

Komentarze

Janell
2:33 27.08.2023
Kto jest zobowiązany do zgłoszenia wniosku o ogłoszenie upadłości Jamar spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa? Great weblog right here! Also your site rather a lot up very fast! What host are you using? Can I get your affiliate hyperlink to your host? I wish my website loaded up as fast as yours lol Czy osoba prowadząca działalność gospodarczą może ogłosić upadłość konsumencką?
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.