Otwarcie Etno Cafè!

21.10.2016 1 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Hot Magazine

Nasza redakcja została zaproszona na otwarcie Etno Cafè - kawiarni, której historia rozpoczęła się we Wrocławiu. Etno Cafè, to kawiarnia posiadająca własną palarnię kawy. Właściciele chcą stale się rozwijać, dlatego też postanowili otworzyć swoją kawiarnię również w naszym mieście.

 

 

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie: dzisiaj miało miejsce otwarcie Etno Cafe. Musimy przyznać, że w środku jest klimat warty uwagi wszystkich szczecinian. W lokalu panują jasne kolory, a wszystkiemu towarzyszy pyszna kawa. Spróbowaliśmy espresso oraz latte - warte polecenia! Na dodatek pyszne ciasta (próbowaliśmy szpinakowego z kremem - mega!;), kanapki oraz lody. Porozmawialiśmy z Panią Pauliną Wieczorek - przedstawicielką kawiarni, na co dzień mieszkającą we Wrocławiu...

 

 

 

hot°: Pani Paulino, proszę powiedzieć naszym czytelnikom coś więcej na temat Etno Cafe, ale również Waszej kawy... co sprawia, że jest ona wyjątkowa? Co szczecinianie znajdą w Waszej kawiarni?

 

Paulina Wieczorek: Jesteśmy siecią kawiarni, nazywamy się Etno Cafe. Nasze korzenie są we Wrocławiu, tam znajduje się serce naszej kawiarni i tam zlokalizowana jest nasza palarnia. Jesteśmy w trakcie rozbudowywania naszej sieci - od Wrocławia do Szczecina, po kolei przez Poznań i Leszno. Wkrótce ruszamy także w Warszawie. Ale dzisiaj widzimy się w Szczecinie, więc na tym się skupmy:). Postanowiliśmy przyjechać z Wrocławia do Szczecina, w towarzystwie naszej pysznej kawy.. Co ciekawe, naszą kawę sprowadzamy sami z najodleglejszych zakątków świata. Co ważne - znamy naszych plantatorów, przyjaźnimy się z nimi i jesteśmy w stałym kontakcie. Kawę wypalamy sami, na miejscu we Wrocławiu..

 

 

Paulina Wieczorek

 

Każdy klient swoją ulubioną kawę może zabrać do domu, ponieważ mamy w naszym asortymencie paczkowaną kawę - kilogramowe oraz 250 g opakowania. W naszym lokalu można również zjeść super ciacha, które rzemieślniczo, naturalnie wyrabiamy sami! Ponadto pozycje lunchowe - sałatki i kanapki. Tradycyjne oraz te bardziej oryginalne... ponieważ mamy również w ofercie posiłki z pstrągiem czy gęsiną.. Wszystko jest świeżutkie, od lokalnych dostawców - na tym nam zależy... Ekipa jest świetna, współpracuje ze sobą już od dłuższego czasu. Na koniec dodam, że wkrótce otwieramy drugi lokal - w galerii handlowej Galaxy.

 

 

 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek 08.00-21.00

sobota 09.00-20.00

niedziela 11.00-20.00

 

 

Etno Cafè

Aleja Piastów 5

tel. 516 954 610 

www.facebook.com/etnocafepiastow/

 

 

ETNO CAFÈ

ETNO CAFÈ

 

Komentarze

Komentarze

Teri
1:01 21.03.2024
Five Tools Everybody Is In The Pornstar Industry Should Be Making Use Of Top 10 Pornstars
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.