Party Place! Domówka poza domem!

22.11.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Z pewnością nie ma takiej osoby, która by choć raz w życiu nie organizowałaby jakiejś imprezy, choćby urodzin czy domówki. Wielu z nas porywało się również na to, by zrobić imprezę na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt osób. Wtedy zawsze pojawiał się problem, jak upchnąć wszystkich w mieszkaniu no i oczywiście- kto po tym wszystkim posprząta. Niektórzy decydowali się przenieść wszystko do jakiegoś klubu, a jeszcze inni szukali apartamentu czy sali na wynajem. I tu zaczynały się schody, ponieważ bardzo ciężko znaleźć takie lokum, które spełniłoby nasze oczekiwania. Do tej chwili.

 

W Szczecinie właśnie powstało rozwiązanie tego odwiecznego problemu i nazywa się PARTY PLACE, czyli idealny lokal na twoją imprezę. Postanowiliśmy odwiedzić osobiście to miejsce i na miejscu porozmawiać z pomysłodawcą i właścicielem, dowiedzcie się więcej – zapraszamy!

 

 

hot°: Rafale, muszę Ci serdecznie pogratulować pomysłu. Niewątpliwie rozwiązałeś odwieczny problem wszystkich, którzy organizują domówki. Skąd pomysł na Party Place?
Witam, od bardzo dawna chodziło mi po głowie stworzenia takiego miejsca, a sam pomysł powstał już dawno temu na jednej z imprez, którą organizowaliśmy w wynajętym apartamencie, z którego zostaliśmy wyproszeni przez właściciela około godz.23:00. Pomyślałem sobie wtedy, że w Szczecinie brakuje właśnie takiego miejsca w, którym będzie można spokojnie i bez stresu zorganizować prywatną imprezkę nie martwiąc się o to, czy sąsiedzi nie wezwą policji, bądź właściciel apartamentu nie będzie miał jakichś pretensji co do ilości osób i hałasu…

 

Zobacz także - LICZI BISTRO


hot°: Opowiedz coś więcej o miejscu? Jak wygląda, ile osób pomieści i co najważniejsze co jest na wyposażeniu?


Party Place mieści się w samym centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 19-22 i co najważniejsze dookoła nie ma żadnych sąsiadów, którym mógłby przeszkadzać hałas, dużo czasu zajęło mi znalezienie miejsca, które spełniałoby takie normy. ale w końcu się udało. Lokal przystosowany jest do idealnej imprezki ze znajomymi i składa się z dwóch małych poziomów. Na górze jest strefa do siedzenia ze stolikami i siedziskami + rozkładana sofa (możliwość noclegu dla 2 osób) oraz TV gdzie można sobie w spokoju porozmawiać, pojeść i popić jak to bywa na domówkach.


Na dole zaś jest mały parkiet do tańca tak zwany Dance floor (profesjonalne nagłośnienie, światła dyskotekowe oraz wytwornica dymu) oraz miejsca barowe (5 hokerów). Idąc dalej znajdziemy się w łazience z prysznicem, umywalką i WC, natomiast powierzchnię pomiędzy wejściem głównym a parkietem oddziela kotara, przy której można sobie spokojnie zapalić papierosa nie przeszkadzając przy tym osobom niepalącym. Na dole znajduje się również lodówka na alkohol lub jedzenie. Party Place pomieści maksymalnie 30 osób.

 

  


hot°: Czy organizując imprezę mamy opcję zamówienia sobie dodatkowo cateringu, czy dj’a? Jak wygląda oferta?


Oczywiście, że tak! Klient będzie miał do wyboru czy chce przyjść z własnym alkoholem i jedzeniem, czy będzie wolał zostawić to w moich rękach i skorzysta z opcji cateringu all inclusive, jeżeli ktoś sobie zażyczy Dj’ja to będzie i DJ :)


hot°: Jak wiesz wynajęcie apartamentu pod imprezę graniczy z cudem, i to nawet przy próbie wpłaty dużej kaucji. Jak poradziliście sobie z typowymi problemami, przez które nie można wynająć apartamentu, czyli dewastacją pomieszczenia czy nadmiernym hałasem?


Tak jak wcześniej wspomniałem trochę czasu zajęło mi szukanie lokalu, który nie będzie miał sąsiadów dookoła ale w końcu dopiąłem swego i taki znalazłem, jeżeli chodzi o dewastacje pomieszczenia oczywiście będzie pobierana zwrotna kaucja, którą klient odzyska po oddaniu lokalu bez żadnych szkód, a więc sprawa jest prosta. Bawimy się, a nie psujemy..:)

 

  


hot°: Czy lokal będzie można wynająć również w tygodniu, czy raczej przewidujesz jego funkcjonowanie tylko w weekendy?


Lokal będzie funkcjonował 7 dni w tygodniu, będzie również możliwość wynajęcia go za niższą kwotę w formie noclegu dla dwóch osób bez robienia imprezy.

 

Cena za wynajęcie lokalu jest zależna od dnia tygodnia oraz opcji dodatkowych wybranych przez klienta.

Cena wynajęcia lokalu bez dodatkowych opcji
Piątek, Sobota – 499 zł
Niedziela-Czwartek – 299 zł

Klienci po zrobionej imprezie nie muszą się martwić o sprzątanie lokalu, my to zrobimy za nich!

 

 

tel.505 116 553
ul. Tkacka 19-22
www.partyplace.pl
www.facebook.com/partyplaceszczecin

 

Party Place!  Domówka poza domem!

Party Place! Domówka poza domem!