Pizza&Kebab Factory

14.12.2023 0 komentarzy
Autor: Grzegorz Maksel, Zdjęcia: Grzegorz Maksel

W magicznym świecie kulinarnych połączeń narodziła się Pizza&Kebab Factory - miejsce, gdzie historia Pizzerii Desperados splata się z aromatem pysznego kebabu od Mr.Kebab. W rozmowie z właścicielką tego wyjątkowego lokalu Panią Iwoną, odkryjemy, jak połączenie dwóch gastronomicznych światów stworzyło niepowtarzalny charakter miejsca. Dowiedz się, dlaczego ich autorskie sosy i tajemnicze przepisy zdobywają serca smakoszy, a także o planach na przyszłość, które rozszerzą granice kulinarnej przygody. Zapraszamy do świata Pizza&Kebab Factory, gdzie smak to sztuka, a historia kuchni ukrywa się w każdym kęsie.

 

Pizza Kebab Factory Pracownicy

 

hot°: Jak doszło do pomysłu połączenia pizzerii "Desperados" i kebabu "Mr.Kebab" w jeden lokal - Pizza&Kebab Factory?

 

Decyzja o połączeniu z kebabem wynikała z tego, że oba lokale rozwijały się na tej samej ulicy, co dodaje naszemu obecnemu miejscu unikalnego charakteru.Mój mąż prowadziłpizzerię, ja kebaba, więc zdecydowaliśmy się na wspólną pracę. To nie tylko biznes, ale również rodzina i wspólne wartości, co sprawia, że nasze miejsce ma wyjątkowy charakter.

 

Kebab na talerzu

 

hot°: Gdzie mieści się lokal? Jak można do Was dojechać?


Lokal znajduje się przy ul. Kwiatowej 3 (pętla tramwajowa) w dzielnicy Gumieńce, tuż za salonem Black Red White. To bardzo dogodne miejsce, łatwo dostępne – można się tam dostać m.in. tramwajem nr 8.

 

hot°: Czy może Pani opowiedzieć nam o historii pizzerii "Desperados"? Jakie są jej korzenie i jak wpływa to na charakter Waszego obecnego lokalu?


Historia Pizzerii Desperados sięga 2009 roku, gdy powstał PUB Desperados serwujący również pizzę na Szczecińskim Podzamczu. Od 2010 działamy już jako pizzeria, a od 2013 roku jesteśmy na ul. Kwiatowej 14b. Korzystamy z tego samego pieca, a pizzę wypieka dla nas ten sam kucharz.


Ci którzy pamiętają pizzerię Desperados, na pewno pamiętają ten smak. Niezmienny od lat!

 

Pizza Szczecin

 

hot°: Jakie jest Pana ulubione danie oferowane w Pizza&Kebab Factory oraz co może Pan polecić?


Osobiście uwielbiam pizzę El Diablo i Supreme, oraz kebab na talerzu. Nasze menu jest zróżnicowane, oferujemy zarówno pyszną pizzę, jak i smaczne dania kebab. Możemy polecić nasze rollo w różnych wariantach, falafele (opcja wege), pizzę Capricciosa, Margherita, a także autorską pizza managera - Wojtka, czyli "Wojcieszkowy wypas". Tajemny przepis sprawia, że bardzo dużo osób wybiera tę pizzę.

 

hot°: Czy może nam Pani przybliżyć kilka aktualnych promocji, które obowiązują w Waszej restauracji?


Do końca grudnia trwa promocja "Gigant promka" na dwa giganty. Dwie pizze gigant z 2 dowolnymi składnikami za 89 zł! Warto również dodać, że do zawsze do każdej pizzy sos dodajemy gratis.Polecamy polubić nasz profil na Facebooku, gdyż tam często wrzucamy informacje o aktualnych promocjach. Znajdą tam Państwo również MENU w przypiętym poście.https://www.facebook.com/pizzakebabfactoryszczecin

 

Pizza z pieca

 

hot°: Czy macie jakieś autorskie sosy czy przyprawy, które wykorzystujecie w Waszych daniach? Jakie smaki są w Waszym lokalu wyjątkowe?


Tak, wszystkie sosy robimy sami: czosnkowy, łagodny curry, pikantny, oraz dla smakoszy ostry Diablo i jogurtowy miętowy. To one nadają naszym daniom wyjątkowy smak, który doceniają nasi goście.


hot°: Prowadzi Pani lokal z mężem. Jak małżeństwo dzieli się obowiązkami w codziennym funkcjonowaniu restauracji?


Jazajmuję się personelem oraz wszelką papierologią, natomiast mój mąż zaopatrzeniem, wizerunkiem, oraz sprawami technicznymi. To sprawia, że współpraca jest zgrana, a każdy z nas wnosi coś cennego do funkcjonowania restauracji.

 

Pizza


hot°: Działacie z dowozami? Jaki jest Wasz rewir dostaw?


Tak, dostarczamy na terenie Gumieniec, Mierzyna i okolic. Współpracujemy z platformami takimi jak Pyszne.pl oraz obsługujemy zamówienia na wynos.


hot°: Jakie plany na przyszłość dla Pizza&Kebab Factory? Czy planujecie wprowadzać nowe dania czy rozwijać swoją ofertę w inny sposób?


Planujemy regularne aktualizacje menu oraz rozbudowę naszego ogródka letniego. Chcemy wprowadzać nowe dania, dostosowując je do gustów oraz potrzeb naszych klientów, aby nadal dostarczać im wyjątkowe doznania kulinarne.

 

 

Kwiatowa 3, Szczecin
91 483 28 32

www.facebook.com/pizzakebabfactoryszczecin

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.