Pizzeria Amici - Smaczna pizza na Łasztowni

20.10.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Pizzeria Amici, to jeden z nowszych punktów gastronomicznych usytuowana na Łasztowni. Mały lokal z przytulnym wnętrzem i miłą obsługą coraz bardziej nabiera na popularności. Zainteresowało nas to miejsce, dlatego dziś pytamy właścicieli o ofertę i plany na przyszłość.

 

 

 

Skąd się wziął pomysł na założenie pizzerii i dlaczego akurat na Łasztowni?

 

Amici to słowo oznacza przyjaciół. Jesteśmy nie tylko wspólnikami, ale właśnie przede wszystkim przyjaciółmi. Wspólnie chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, które będzie okazją do odpoczynku i zjedzenia pysznej, chrupiącej pizzy. Łasztowania to nie tylko klimatyczne przestrzeń, gdzie możemy podziwiać piękne widoki.

 

To przede wszystkim strefa, która z roku na rok rozwija się i tętni życiem. Chcemy być jej częścią i dać możliwość odpoczynku po emocjonującym koncercie, romantycznym spacerze, czy spragnionym chwili wytchnienia od tłocznego centrum. Uważamy, że miejsce ma ogromny potencjał i będzie wizytówką naszego miasta.

 

Skąd pochodzą składniki, których używacie przy swoich daniach? Czy są to składniki typowo włoskie czy korzystacie z lokalnych źródeł?

 

Składniki, których używamy w swojej kuchni są staranie wyselekcjonowane. Zależy nam na jakości i świeżości produktów, które tworzą nasze dania. Znajdziecie u nas sery i wędliny włoskie, a w warzywa i owoce zaopatrujemy się u lokalnych dostawców.

 

 

Jaka pizza okazała się niekwestionowanym bestsellerem w tym roku?

 

W tym roku klienci pokochali naszą pizzę cztery sery, a także klasyk kuchni włoskiej pizzę margaritę.

 

Czy znajdziemy jakieś inne dania oprócz pizzy?

 

Jak najbardziej! Stale pracujemy nad kartą. Słuchamy głosów naszych klientów i ich potrzeb. Makarony, sałatki, a także dania dla dzieci. Odbywają się również u nas imprezy okolicznościowe, gdzie wspólnie z gośćmi dobieramy menu.

 

Prosperujecie od niedawna, czy zbudowaliście sobie już grupę stałych sympatyków?

 

Możemy z dumą powiedzieć, że tak. Serce szczecińskich bulwarów to alternatywa dla zatłoczonego centrum, nasi stali klienci docenili jedzenie, lokal i atmosferę, która u nas panuję.

 

 

Czy jest możliwość złożenia zamówienia na dowóz, jeśli tak jakich macie dostawców?

 

Od niedawna można zamówić nasze dania do domu przez serwis pyszne.pl. Zachęcamy również do odbiorów osobistych.

 

Jakie promocje macie na kolejne miesiące? może w znajdą się jakieś akcenty jesienne…

 

W najbliższych miesiącach możecie wypatrywać u nas jesiennych, rozgrzewających akcentów. Na razie nie zdradzamy szczegółów.

 

Kilka słów dla czytelników?

 

Amici to miejsce stworzone z myślą o odpoczynku przy dobrym jedzeni, gdzie wspólnie z bliskimi można celebrować ważne momenty jak: urodziny, śluby czy rocznicę. W nadchodzących miesiącach rozwijamy możliwość organizowania imprez okolicznościowych.

 

Jeżeli szukacie miejsca, gdzie wspólnie z przyjaciółmi możecie wpaść na drinka, chcecie zabrać swoją drugą połówkę na romantyczną randkę to nasz lokal odpowie na wszystkie potrzeby. Jesteśmy otwarci na propozycję, dlatego menu na przyjęcia okolicznościowe ustalimy wspólnie.

 

Tel. 886 675 972

amici_pizzeria@o2.pl

Facebook: Amici Pizzeria Szczecin

 

Amici

Amici

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.