Pizzeria Da Grasso zaprasza!

19.10.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Nie da się ukryć, że Szczecinianie przepadają za pizzą, zresztą ja sam jestem jej wielkim fanem. W naszym mieście możemy delektować się tym daniem w naprawdę wielu wydaniach i w co najmniej kilkunastu restauracjach specjalizujących się w serwowaniu tego smacznego placka. W tym artykule skupimy się na Da Grasso, znajdującym się przy Alei Wojska Polskiego 8. Jest to restauracja sieciowa, której główna filia powstała w 1996 roku i znajduje się w Łodzi. Da Grasso to jedna z największych sieciówek w Polsce, licząca niemal 200 lokali w 150 miastach. O tym, jak powstała, oraz jak wygląda menu, postanowiliśmy zapytać właścicieli. Zapraszamy do artykułu.

 

  

 

hot°: Co skłoniło państwa do otworzenia Da Grasso w Szczecinie?


Poszukiwaliśmy rozpoznawalnej oraz dobrze kojarzącej się potencjalnym klientom marki, a takie jest właśnie Da Grasso. Na etapie wyboru franczyzodawcy odwiedziliśmy kilkadziesiąt lokali, funkcjonujących pod różnymi brandami.  Da Grasso przekonało nas jakością dań i długoletnim doświadczeniem.


hot°: W naszym mieście jest kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt restauracji, serwujących pizzę. Co wyróżnia państwa lokal na tle innych?


Przede wszystkim wysoka jakość produktów, użytych do przygotowania naszych potraw, a także świetne receptury i ich równie dobre wykonanie. Posiadamy również dużą powierzchnię Sali, na której przyjmujemy naszych Gości . Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci kącik z zabawkami i ścianami, po których mogą rysować. Osoby, które chciałyby się spotkać na business lunch mają wydzieloną część Sali, przystosowaną między innmi do podłączenia projektora.


Dla miłośników smartfonów mamy darmowe WiFi i ładowarki USB, wmontowane w ściany. Dla motocyklistów posiadamy specjalne wieszaki na kaski oraz transmitujemy zawody motoGP w weekendy. Wyróżnia nas także piękny widok z ogródka, wprost na najmłodszy szczeciński zabytek – kino Kosmos i jego
urokliwą mozaikę.

 

  

 

hot°: Możecie nam opowiedzieć trochę więcej o samej sieci Da Grasso?


Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym są sosy – pomidorowy, czosnkowy, miodowo-musztardowy oraz ostry. Do każdej pizzy dodawane są 2 sosy gratis. Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień, między innymi wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.


hot°: Zaczął się rok szkolny oraz te trochę zimniejsze miesiące. Czy z tej okazji przygotowujecie jakąś specjalną jesienną ofertę w menu?


Oczywiście , będzie to specjalne menu dyniowe: pizza z dynią, sałaty oraz zupa-krem z dyni. Wszystko pyszne, aromatyczne i rozgrzewające – w sam raz na jesień, kiedy potrzebujemy trochę więcej ciepła.


hot°: Czy w menu znajdują się jakieś dania które szczególnie by Państwo polecili? Czego musimy koniecznie spróbować w restauracji?


Polecamy spróbować wszystkiego, co mamy do zaoferowania, lecz niewątpliwie specjalizujemy się w wypieku pizzy – zarówno włoskiej jak i tradycyjnej. Potwierdzają to pochlebne opinie naszych klientów. W każdym miesiącu oferujemy specjalne promocje na kilka rodzajów pizzy – można ich skosztować w niższej cenie. Zachęcamy również do spróbowania naszych sałat i przystawek.

 

  

 

hot°: W jakie dni i w jakich godzinach jesteście otwarci? Czy macie możliwość dowozu?


Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu. Od niedzieli do czwartku w godzinach od 12 do 23, w piątki i w soboty od 12 do 24. Oferujemy również pizzę dowiezioną prosto do domu – można ją zamówić zarówno telefonicznie, jak i przez dedykowany do tego portal sieci Da Grasso, dostępny pod adresem www.dagrasso.pl.


Jesteśmy również dostępni na platformach pyszne.pl oraz pizzaportal. Pizzę można również zamówić i odebrać w lokalu, prosto z pieca, gorącą i pyszną. Ale oczywiście wszystkich miłośników pizzy zachęcamy do zamówienia pizzy na miejscu, żeby cieszyć się aromatem dań, podanych na miejscu.

 

  

 

 

al. Wojska Polskiego 8/1a, 70-470 Szczecin
tel. 504 907 745
fb.com/dagrassoszczecin

 

Pizzeria Da Grasso

Pizzeria Da Grasso