Pizzeria Fresca

16.08.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne

Fresca to kameralna pizzeria, która zlokalizowana jest w centrum Szczecina, przy ul. Langiewicza 20. W menu znajdziecie oczywiście pizze, ale to nie wszystko: dania z pieca, mięsa z grilla, zupy, dania z ryżem, makarony i sałatki. O powstaniu pizzerii, a także najsmaczniejszych pozycjach z karty porozmawiamy z Panem Grzegorzem - menadżerem lokalu. 

 

 

hot°: Sięgnijmy do początków - Jaka jest historia Waszej działalności? Skąd w ogóle pomysł na otwarcie pizzerii?


Dwa lata temu pojawiła się okazja przejęcia restauracji, a ponieważ jesteśmy właścicielami pubu zaraz obok i przede wszystkim jesteśmy kucharzami, to nie mogliśmy odpuścić okazji zrobienia swojej kuchni. Ogrom pracy sprawił, że dopiero od niedawna zajęliśmy się intensywną promocją.

 

 


hot°: Wasze menu jest spore, jest w czym wybierać ;). Co w nim znajdziemy?


Karta tylko na pierwszy rzut oka wydaje się rozbudowana :) Oczywiście mamy pizze i dużo makaronów, a oprócz tego mięsa z grilla i spore sałatki.

 


hot°: Polećcie nam po trzy najlepsze pozycje (wasze szlagiery) z pizz, dań z grilla oraz makaronów.


Z pizz: Nasza Italia, z dań z grilla: Karkówka zapiekana z cebulą w sosie BBQ, a z makaronów: Tagliatelle Toscana.

 


hot°: Kilka pytań organizacyjnych ;) W jakich godzinach jesteście otwarci? Czy dowozicie? Jak do Was trafić?


Oczywiście, że dowozimy :) i to praktycznie na terenie całego Szczecina. Jesteśmy otwarci codziennie od 11 do 23 (w weekendy i święta od 12). Nasza restauracja mieści się na Langiewicza 20, zaraz obok pasażu przy Narutowicza i szkoły SIS.

 


hot°: Czy macie jakieś ciekawe zniżki, promocje?
Staramy się co kilka dni robić różne nowe akcje promocyjne na Facebooku, dlatego zachęcamy do śledzenia naszego profilu! ;)

 

Wideo

Wideo

 

Pizzeria Fresca
ul. Langiewicza 20/10
tel. 91 434 18 51
www.facebook.com/PizzeriaFresca/

 

Pizzeria Fresca

Pizzeria Fresca

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.