POSHE Drinks! - szczeciński smak!

05.02.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

POSHE Drinks to napój bezalkoholowy przygotowany wyłącznie z naturalnych, pełnych smaku składników takich jak owoce warzywa czy zioła. Świetny do spożywania na codzień, jednak najlepiej sprawdza się jako pyszny dodatek do koktajlów! Poznajcie szczecińskiego producenta napojów POSHE Drinks!

 

 

Jaki był pierwotny pomysł przy zakładaniu marki Poshe?


Jedną z pierwszych pobudek do powstania gotowych mix-ów w butelkach było wsłuchanie się w potrzeby gości – 17 Schodów Cocktail Bar. Nasi klienci opuszczając bar często dopytywali, czy jest możliwość zakupienia naszych koktajli na wynos. Drogą mailową oraz telefoniczną napływało do Nas mnóstwo zapytań odnośnie przepisów, a nasi goście chcieli wiedzieć jakie składniki zostały wykorzystane do ich przygotowania.

 

Marka POSHE opiera się na oryginalnych recepturach koktajli serwowanych w 17 Schodach, a jej powstanie zawdzięczamy tak naprawdę wyjściu naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, oni byli bezpośrednią przyczyną, a pandemia i okresowe zamknięcie lokalu przyspieszyło tylko proces powstania POSHE.

 


Dlaczego akurat napoje?


Regulacje prawne w Polsce co do sprzedaży alkoholu są bardzo restrykcyjne i dlatego łatwiej nam było wymyślić receptury na mix-y bezalkoholowe, które klasyfikują się jako napoje. Jednak może jeszcze w tym roku, o czym informujemy po raz pierwszy właśnie na łamach HOT Magazine, zaskoczymy naszych klientów gotowymi koktajlami w butelkach, które będą zawierały w sobie alkohol!

 

Nad stworzeniem tej kolekcji pracujemy już od ponad pół roku, jednak w dalszym ciągu czeka nas jeszcze wiele pracy…

 


Jesteście związani z kultowym szczecińskim lokalem 17 Schodów. Kto zatem jest Waszym finalnym odbiorcą? Czy są to barmani i właściciele lokali czy jest to raczej szersze grono odbiorców?


Na początku naszej działalności, która zaczęła się w połowie października 2020 roku, naszymi odbiorcami byli goście 17 Schodów.

 

Marka POSHE trafia jednak obecnie do znacznie szerszego grona odbiorców, ponieważ przenieśliśmy naszą sprzedaż do sieci i rozwijamy się za pomocą rynku e- commerce. Dzięki temu nasze produkty częściej trafiają teraz do ludzi młodych oraz przedsiębiorców. Naszymi klientami mogą być również kierowcy, kobiety w ciąży, sportowcy… dosłownie każdy i to niezależnie od wieku.


Gdzie najlepiej sprawdzają się Państwa napoje? Prosimy o rozwinięcie.


Na imprezie, w domu, na dworze… Wszędzie gdzie chcemy zadbać o swoje podniebienie i napić się czegoś ciekawego. Nasz produkt jest alternatywą dla innych napojów, które często używamy jako dopełnienie do alkoholu. Przygotowując drinka samodzielnie najczęściej stajemy przed dylematem, czy zrobić go z colą, spritem czy z sokiem? Rzadko kto wyciąga nagle shakery, akcesoria barowe i zaczyna przygotowywać cocktail na bazie egzotycznych i świeżych owoców.

 

POSHE to zupełnie inny poziom doznań smakowych, dzięki któremu możemy zaimponować naszym znajomym i poczuć się jak profesjonalny barman… tylko w warunkach domowych.

 


Jakie na ten moment oferujecie smaki napojów?


Na ten moment mamy 7 wariantów smakowych. Jedne są bardziej popularne dzięki sławie 17 schodów np. Wspomnienia z Bangkoku, inne to klasyczne koktajlowe propozycje, jak: Cosmopolitan i Pornstar Martini. Każdy smak jest dedykowany do innego typu alkoholu, jak na razie jest to: wódka, rum, whisky i gin. Nasza kolekcja koktajli bezalkoholowych ma się docelowo składać z 12 smaków.

 

Proces tworzenia każdego wariantu jest jednak bardzo czasochłonny, wykonujemy mnóstwo prób, aby być w 100% pewnym, że jakości naszych koktajli jest na najwyższym poziomie i nie odbiega od tego co serwujemy naszym gościom w 17 schodach. Kiedy produkt jest gotowy, pozostaje już tylko wydrukować etykiety, zareklamować nowy produkt i ruszyć z produkcją. Każdego miesiąca staramy się wypuścić na rynek jeden nowy smak.

 

Czy możemy zamówić Poshe z dostawą do domu lub firmy?


Oczywiście! Zamówienia można składać na naszej stronie internetowej poshedrinks.com. Po wypełnieniu swojego koszyka, przechodzimy do wyboru metody doręczenia zamówienia i tutaj mamy 2 możliwości: odbiór osobisty w 17 schodach albo dostawa do domu . Zamówienia są doręczane na terenie całego Szczecina, a przy zakupie 5 i więcej butelek - dostawa jest darmowa.

 

Niebawem nasza usługa będzie również dostępna w innych polskich miastach! Jednak jako lokalni patrioci produkcje zostawimy w naszym kochanym Szczecinie.

 

 

Jakich składników używają Państwo przy produkcji?


Wszystkie mix-y POSHE są wegańskie, a do ich produkcji używamy tylko wysokiej jakości świeżych owoców, warzyw, ziół, soków i naparów. Nasz produkt jest naturalnie pasteryzowany i nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów. Dodatkowo jakość każdego smaku konsultujemy z katedrą w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

 

Dlaczego warto kupić napoje Poshe? Jakie są Wasze mocne strony?


Nasze mix-y są przygotowywane ręcznie, w małej manufakturze w Szczecinie, a za naszym hasłem „CraftCocktails” kryje się ponad 15-letnie doświadczenie barmańskie. Oryginalne receptury, były tworzone latami przez naszych zawodowych barmanów, którzy poszukując idealnych proporcji wykonali kilkaset prób, zanim udało się zamknąć koktajl w butelce. POSHE jest prawdziwe, 100% naturalne i tworzone w duchu „eco friendly”.

 

POSHE zmienia każdy dom w profesjonalny Cocktail Bar, a jego właścicieli w doświadczonych barmanów. Skoro coraz częściej lubimy sięgać po pełnowartościowe produkty w naszej kuchni, to dlaczego nie robimy tego samego w przypadku spożywania alkoholu?

 

Kilka słów dla czytelników na koniec …


Pozdrawiamy wszystkich Szczecinian i czytelników HOT Magazine. Jeżeli chcecie przenieść namiastkę 17 schodów do swojego domu i macie ochotę spróbować czegoś oryginalnego, jak koktajle wysokiej jakości tworzone z pasją i pełnym profesjonalizmem… zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do wypróbowania naszych kraftowych koktajli.

 

 

ul. Targ Rybny 1
info@poshedrinks.com
tel. 732 951 555

www.facebook.com/poshe.drinks
www.poshedrinks.com

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.