Przystanek Szczecin

05.10.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Przystanek:Szczecin to nowe miejsce na szczecińskiej mapie gastronomicznej, które powstało na początku wakacji. Lokal udowadnia, że kameralna, osiedlowa gastronomia także może odnieść sukces. Zapraszamy do wywiadu z Panem Tomaszem Bylińskim, właścicielem Przystanek:Szczecin.

 


hot°: Na początek podstawy: kiedy się otworzyliście, jak oceniacie Wasze początki?


Przystanek:Szczecin otworzyliśmy na początku lipca, a nieco wcześniej recepcję Aparthotelu, którą również tutaj prowadzimy. Już wtedy wzbudzaliśmy niemałe zainteresowanie wśród mieszkańców okolicy wyczekujących naszego otwarcia. To dało nam wiele motywacji do szybszego działania … i Przystanek Szczecin powstał na dobre, a nasze starania zostały docenione! Początki wspominamy naprawdę bardzo dobrze, a warto zaznaczyć, że wiele już się od tego czasu zmieniło. Chyba na lepsze!;)

 

 


hot°: Czy można powiedzieć, że Przystanek: Szczecin to kameralne miejsce dla sąsiadów?:)


Zdecydowanie tak. Od samego początku zostaliśmy bardzo ciepło przywitani przez naszych Sąsiadów. Wielu z nich to już nasi stali klienci. Jesteśmy zlokalizowani w nowym i ciągle rozwijającym się kompleksie mieszkalnym, dlatego codziennie przybywa nowych. Zaglądają do nas z ciekawości na małą kawę i wracają po więcej. Śmiało mogę powiedzieć, że mamy ze sobą dobre relacje i żyjemy w sąsiedzkiej zgodzie. Nie mniej jednak, wszyscy goście są u nas mile widziani, nie tylko mieszkańcy okolicy.

 

 


hot°: Czym wyróżnia się Wasze miejsce? Co było kluczem w doborze lokalizacji?


Wystrój... tak, to z pewnością jest to, co nas wyróżnia. Znajdziecie tutaj wiele elementów nawiązujących do naszego miasta, regionu, a także samego przystanku. Nie brakuje tablic tramwajowych, rozkładów jazdy, czy mapy świata, na której nasi goście mogą wpiąć pinezkę z Państwa, z którego do nas przyjechali. Całość dopełnia barwne i niebanalnie zaprojektowane wnętrze. Kluczem do lokalizacji był nasz Aparthotel, nie mniej jednak taka kawiarnia również na osiedlu jest potrzebna.

 

 


hot°: Przejdźmy do oferty – co w niej znajdziemy?


To może zacznijmy od początku. Codziennie z samego rana serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu. Serwujemy pozycje zarówno na ciepło, jak i na zimno, a różnorodność produktów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. W naszej stałej ofercie nie brakuje oczywiście kawy. Parzymy starannie dobraną mieszankę czterech odmian, w których można wyczuć nutę gorzkiej czekolady, orzecha włoskiego i karmelu. Oprócz wyśmienitej kawy codziennie przygotowujemy smaczne i zdrowe przekąski, zawsze ze świeżych produktów.

 

Czekają na Was kanapki, sałatki, jogurty z owocami, a także różne kompozycje świeżo wyciskanych soków z owoców i warzyw. Warto skusić się również na domowe ciasta czy oryginalne herbaty. Znajdzie się i coś dla wielbicieli mocniejszych trunków, od niedawna dostępne mamy piwa rzemieślnicze oraz wina domu. Dla wszystkich żyjących w szybkim tempie, zaznaczę że nasze produkty można zamówić również na wynos.

 

 

Przystanek:Szczecin
ul. Raginisa 1
tel. 733 111 140
Polub na Facebooku!

 

 

Przystanek Szczecin

Przystanek Szczecin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.