Relax Disco Club

23.09.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak

Dzisiaj porozmawiamy z właścicielem nowego szczecińskiego klubu - Relax Disco Club. Dzięki temu zostanie przybliżona Wam sylwetka klubu, jego charakter, a także dowiecie się co nieco na temat muzyki oraz o planowanych imprezach. 

 

 

hot°: Niedawno się otworzyliście. Jak oceniacie Wasze początki?


Jak to mówią: „nie od razu Rzym zbudowano”, więc powoli zaczynamy przebijać się do świadomości naszych potencjalnych gości i budować naszą markę. Cieszymy się, że mogliśmy zorganizować koncert takiego zespołu jak Masters na samo otwarcie i jesteśmy zadowoleni z pozytywnego feedbacku jaki do nas dociera po tej imprezie, mimo różnych przeciwności. Początki nigdy nie są łatwe, ale optymistycznie patrzymy w przyszłość :)

 

 


hot°: Nasze standardowe pytanie: jak oceniacie lokalną konkurencję (oczywiście w tematyce Waszego klubu)?


Cóż… mamy bardzo silną - chociaż niezbyt liczną - konkurencję z ugruntowaną pozycją na rynku. Mimo to uważamy, że jest w Szczecinie jeszcze miejsce dla kolejnego lokalu o tematyce polskiego disco, więc chcemy zaproponować świeżą alternatywę.

 


hot°: W jakie dni jesteście otwarci? Czy macie już rozkład jazdy na najbliższe tygodnie? Czy zaplanowaliście już kolejne koncerty?


Jesteśmy otwarci w każdą sobotę, a od 30 września startujemy również z naszym cotygodniowym piątkowym cyklem imprez. Specjalnie z tej okazji zaprosiliśmy zespół BASTA, aby w trakcie imprezy zagrał koncert dla naszych gości. Jeżeli chodzi o inne koncerty, to będziemy starali się organizować je średnio co 2 lub 3 tygodnie. Chcemy aby zawsze coś się działo. Duża niespodzianka czeka na naszych gości w listopadzie, ale płaszczyk tajemnicy zostanie uchylony na naszym fanpage’u za około 2 tygodnie.

 


hot°: Co Was wyróżnia na tle innych?


To że jesteśmy nastawieni głównie na polską muzykę, ale nie odrzucamy innych klasycznych zagranicznych hitów. Hołdujemy zasadzie, że najlepszy kawałek to ten, który znamy! Mamy piękne Patio, na którym dopóki pogoda pozwoli jest zorganizowany drugi parkiet na świeżym powietrzu. No i jesteśmy konkurencyjni cenowo!

 


hot°: Jaką muzykę usłyszymy w Waszym lokalu?


Disco-polo, dance, eurodance i największe szlagiery muzyki rozrywkowej.

 


Relax Disco Club
ul. Podgórna 63
tel. 505 701 772
www.facebook.com/relaxdisco

www.relaxdisco.pl/

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.