Rybeczka Bułeczka

24.08.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum

Rybeczka Bułeczka to nowość na szczecińskim rynku gastronomicznym. Bistro na kółkach, w którym serwowana jest ryba! Rybeczka Bułeczka proponuje świeże kanapki z rybą, burgery rybne, sałatki rybne które mogą być śniadanie, pomysłem na lunch, szybką przekąska po pracy i w drodze na imprezę. Rozmawiamy z właścicielami Rybeczki Bułeczki.

 


hot°: Wystartowaliście ponad miesiąc temu, jak oceniacie pierwsze tygodnie waszej działalności?

 

Zadowoleni? Zadowoleni i to bardzo, zwłaszcza mega pozytywną reakcją klientów, którzy stale już po kilku weekendach meldują się na rybkę :-) może zacytuję klientów „ Rewelacja, tego brakowało na pogodnie i w Szczecinie!!!” - uśmiech na twarzach naszych klientów jest dla nas pozytywnym impulsem do kolejnych działań.... a już w planach na wrzesień kolejne propozycje w naszym menu :-)

 

 


hot°: Skąd pomysł na food trucka z rybami?.. W końcu komuś udało się przełamać dominację burgerów! ;)


Pomysł chodził po głowie od dłuższego czasu. A dlaczego food truck? Chcemy wyjść do klienta, a nie zamykać się w pawilonie, czy w lokalu. W dzisiejszych czasach każdy się spieszy, praca - dom - zakupy, a my chcemy być właśnie tam, gdzie jest klient. Chcemy się podać jak na tacy :-), a także promować niedocenianego śledzia. Food Truck daje nam dużą mobilność.

 

 


hot°: W nawiązaniu do nazwy - oprócz klasycznej food truck’owej oferty (bułeczki), oferujecie również wiele sałatek i ryb (rybeczki). Poprosimy kilka słów o waszej ofercie…


Tak jest, nasza przysłowiowa bułeczka to kilka odmian śledzia, czy też łososia i pstrąga wędzonego. W ofercie mamy także burgera ze stekiem z łososia. W ofercie mamy rybę wędzoną, co tydzień dla klientów staramy się zaproponować inne gatunki ryby wędzonej: sielawa, sieja, palia, karmazyn, halibut, węgorz, czy też ryby popularne, takie jak makrela, szprot, pikling. Ponadto sałatki śledziowe – blisko 12 odsłon i co jakiś czas proponujemy coś nowego: od śledzia klasycznego z cebulką, po słodkiego z brzoskwiniami, morelami, żurawiną, przez bardziej wytrawne z imbirem, pestkami dyni, czosnkiem, aż wreszcie do pikantnych z chili. Już niebawem pojawią się pasty rybne i paprykarz, którego właśnie degustujemy :-)

 

 


hot°: Wasze sałatki wyglądają pysznie! Skąd bierzecie wasz asortyment?! Oczywiście jeśli to nie jest tajemnica handlowa ;)


Oczywiście nie zdradzimy skąd je bierzemy :-) Niemniej jednak część robimy samemu, a pozostałe zakupujemy od małego producenta. Produkt ma być przede wszystkim świeży, zdrowy i wysokiej klasy oraz oczywiście musi smakować naszym klientom!

 

 


hot°: Kilka pytań organizacyjnych. Gdzie można Was znaleźć? Czy można złożyć zamówienie przez telefon albo Facebooka?


Znaleźć nas można w każdy czwartek, piątek (9:00 do 18:00 ) i sobotę od 9:00 do 14:00 przy ryneczku Pogodno, u zbiegu ulic Mickiewicza i Reymonta. Trzeba śledzić nasz Facebook - tam na bieżąco informujemy gdzie jeszcze i kiedy się pojawimy.


Tak, oczywiście! Zamówienia można składać przez telefon, FB, czy to mailowo. Przyjmujemy zamówienia nie tylko na bułki, ale także na burgery, rybę wędzoną, świeżą czy sałatki śłedziowe. Mamy w ofercie na zamówienie patery śledziowe i rybne na imprezy okolicznościowe, :-)

 

 


hot°: Co koniecznie trzeba spróbować odwiedzając was? Prosimy o trzy propozycje – szlagiery...


Przede wszystkim bułka ze śledziem korzennym, burger ze stekiem z łososia, sałatkę śledziową z porem i imbirem....

 

 

Rybeczka Bułeczka 
tel. 501 020 350
Polub na Facebooku!

 

 

Rybeczka Bułeczka

Rybeczka Bułeczka

Zapisz

 

#rybeczkabuleczka #ryba #fish #szczecin #hotmagazineszczecin #rybka #gastroszczecin #fishburger #burger

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

 

#rybeczkabuleczka #ryba #fish #szczecin #hotmagazineszczecin #rybka #gastroszczecin

Post udostępniony przez Hot Magazine (@hotmagazineszczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.