Shisha na Deptaku

21.09.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W ostatnim czasie w Szczecinie otwiera się dużo nowych lokali gastronomicznych i aby sprostać konkurencji miejsce musi być przemyślane i z pewnością wyróżniające się na tle innych. My właśnie takich miejsc poszukujemy, aby je dla was opisywać. Shisha na Deptaku to naszym zdaniem właśnie takie przemyślane i fajne do odwiedzenia miejsca. Na pierwszy rzut oka jest to zwykły lokal z dobrze zaopatrzonym barem i profesjonalną obsługą, ale chwilę później przekonujemy się, że miejsce oferuje znacznie więcej. Oprócz smacznych drinków zapalimy fajkę wodną oraz zjemy kilka ciekawych orientalnych potraw. W najbliższych planach lokal ma zamiar wprowadzić znacznie więcej atrakcji i …. o to oraz genezę powstania lokalu postanowiliśmy wypytać Adriana, managera lokalu.

 

  

 

hot°: Panie Adrianie, skąd pomysł na taką miejscówkową hybrydę, czyli połączenie drink-baru z shisha barem ?

 

Nie wiem, czy miejscówkowa hybryda to dobre określenie :)  Jesteśmy lokalem, który chce się wyróżniać na mapie gastronomicznego Szczecina nie tylko tym, że mamy dobrą shishę, ale też tym że można napić się u nas ciekawych, niestandardowych koktajli, a także smacznie zjeść i miło spędzić czas

 

hot°: Czy od początku chcieliście otworzyć pub na deptaku Bogusława, czy po prostu pojawiła się okazja i trafiło się Wam takie lokum ?

 

Powiem szczerze, że już od dłuższego czasu chodziła nam po głowie taka myśl, że na deptaku Bogusława czegoś brakuje, są lokale gdzie można zjeść, pobawić się czy też napić, ale brakowało miejsca gdzie można usiąść po całym tygodniu codziennych obowiązków zapalić shishę, pochillować i odciąć się od codzienności spędzając czas ze znajomymi. Minęło kilka miesięcy i proszę bardzo… Udało się ;)

 

 

hot°: Co oferuje swoim klientom Shisha na Deptaku, czego nie znajdziemy w innych szczecińskich lokalach?

 

Hmm, co oferuje Shisha na Deptaku ? to dobre pytanie chociaż nie wiem czy nie będzie łatwiej wypisać to czego jednak nie oferujemy ;)…

 

A tak na poważnie, dysponujemy ogródkiem na którym wisi duży trzymetrowy ekran, na którym transmitujemy najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, jesteśmy jedynym lokalem w naszym pięknym mieście, który dowozi shishę na imprezy, do domu i gdzie tylko sobie nasi goście wymyślą :)

 

Myślę, że warto też wspomnieć o tym, że staramy się zapewnić „domową” atmosferę, żeby goście którzy nas odwiedzają czuli się jak u siebie. No i oczywiście rozbudowana karta drinków, alkoholi i smaków shishy w rozsądnych cenach, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

  

 

  

 

hot°: Z tego, co się orientuję, w niedługim czasie wprowadzicie kilka dodatkowych atrakcji, zdradzisz, jakie to będą nowości?

 

Shisha kojarzy się z Egiptem, orientalną muzyką, a jak arabskie rytmy to oczywiście nie może zabraknąć tańca brzucha :)  (spokojnie, nie ja będę tańczył) … I właśnie w drugi i ostatni weekend września, odwiedzi nas Haifa, tancerka brzucha, która zaprezentuje gościom swoje umiejętności tańcząc z różnymi rekwizytami, a może i porwie kogoś z obecnych i nauczy kilka ruchów

 

hot°: Od niedawna w Shishy na Deptaku można również zamówić jedzenie. Zdradzisz kilka pozycji z waszego menu? … i może polecisz co warto szczególnie spróbować?

 

Dokładnie, w Shishy na Deptaku od niedawna można zjeść, i to zjeść smacznie, chociaż nie są to dania obiadowe a bardziej przekąski. Moim faworytem jest Kobbeh i Sużuk może dlatego że uwielbiam mięso ;)

 

Kobbeh to prasowana wołowina z kaszą burghul faszerowana mielonym mięsem wołowym z orzechami włoskimi, podawana z sosem jogurtowym z miętą, a sużuk to zawijane mielone mięso wołowe z arabską pitą z pastą chilli, zasmażane, ale doszły mnie słuchy - że jesteś miłośnikiem hummusu i już odpowiadam na Twoje pytanie, tak Hummus też jest! ;)

 

hot°: W jakie dni i w jakich godzinach lokal jest otwarty?

 

Lokal jest otwarty codziennie od godziny 17 do …. Do późnych godzin nocnych, a nawet porannych ;)

 

  

 

  

 

 

Księcia Bogusława X 44/1

tel.884 991 161

tel.537 071666

www.facebook.com/shishanadeptaku

www.instagram.com/shishanadeptaku